• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
autor
Dobrúú noc :wink:
11. jan 2011 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka a nešlo by to cez predbežné opatrenie, s tým, že termín pojednávania nebol určený a vec je súrna? Lebo tam sú kratšie lehoty, veď vieš.
11. jan 2011 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@macocha vsak ja som dala žiadosť o predbežne opatrenie.. ale oni maju čas...... a neviem ako to posuriť.... povedala, že dať žiadosť o vytyčenie datumu pojednavania.. .tak ked to na sude povedala, tak snad vie čo vravi.... na predbežko je 7 dni,a le oni to prijali 30.12. a ked teraz ešte na to mali spustu času.... tak neviem ako im tých 7 dni vychádza.. lebo mne uplynulo vo štvrtok a nemaju sa k tomu... :confounded:
11. jan 2011 o 01:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no luskam to na nete aké lehoty maju a mam v tom gulaš.. jedna lehot aje 24hodin, druhá 7dni a tretia 30dni.... :confounded:
11. jan 2011 o 02:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a silne sa obavam, že sa na nas vzťahuje 30dni.... :confounded: lebo čo luskam paragrafy, tak podla jeneho 24h a podla druhého 30dni.... tých 7 sa nas ani netýka asi. .a kedže to fakt nie je, ž ehorí,t ak 24h ee, takže 30 ... no porazí ma...... :sweat_smile: :confounded:
11. jan 2011 o 02:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka
Juli :frowning2: jednoducho smola na sudcu :frowning2: :angry:

@natia a vam co prislo? :confused: vsetko ok?
11. jan 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka tu sa treba len obrniť trpezlivosťou, oni si všetko vysvetlia po svojom... nám v záverečnej správe z interakcií psychológ doporučil vydať predbežko (7-dňové), nakoľko sme sa "našli" ako správna trojka. Sudkyňa predbežko zamietla s odôvodnením, že dieťa má v DD vyhovujúcu starostlivosť a máme si podať INÚ! žiadosť...nakoniec sa to vlieklo 4 mesiace... majú čas, čo tam po nejakom dieťati a nejakých citoch... :confounded:
11. jan 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka veď napíšte žiadosť o urýchlenie priamo predsedovi súdu, kde vysvetlíš presne a v skratke prečo chcete aby bolo pojednávanie vytýčené v čo najkeratšom termíne.
11. jan 2011 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka aha, nevedela som, že si žiadala o predbežko. To mi je ľúto :pensive: Ozaj pre vás platí lehota 30 dní...
11. jan 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.topky.sk/cl/10/869675/V-centre-Kosic-nasli-opustene-mesacne-dievcatko - že sme zrovna dnes tamať nešli..... ja by som si ho vzala :pensive: :sweat_smile:
11. jan 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka aj ja by som ho hned brala, som prave hovorila mm, ze podme si po nu, by sme mali take pidi doma ... bo nas jarko uz je veeeeeelky chlap
11. jan 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa prisla pochvalit. :wink: Od dnesneho dna sme si sudeni. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx , vážne????!!!! :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
tak blahoželáme a posielame tisíc pusiniek :dizzy_face: !
11. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary Neuveris, ale ano. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dakujeme! :wink:
11. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa len poradiť, či košické súdy berú do úvahy do 9mesačnej predosvojiteľskej starostlivosti aj dobu predbežného opatrenia. Dakujem
11. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx
jeeej! Blahozelam! to je krasne, tesim sa! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juj! :slight_smile:
11. jan 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka práve si prišli pre dievčatko rodičia do nemocnice, ale nepustili ich, namiesto toho skončili na polícii, kde ich vypočúvajú :confused: :pensive:
11. jan 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary a nevieš, čo udali ako dôvod? :confused: :pensive:
11. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nie, že zajtra budú v správach všetky detaily :unamused: :pensive:
11. jan 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uf Uf krát 100! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :astonished: :cry:
12. jan 2011 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme ta diskusia pod tym :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako vzdy mimo veci od ludi co netusia o co ide (cest vynimkam s vlastnym, hoci opacnym, nazorom...) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maminy nahradkarky z okolia ZA, nechcete ist plavat s miminkom? Otvaraju plavecky miniklub a vyzera to super! :confused: my s Ikoko chceme ist, ale zacinaju 14 a ani ja ani mala este nie sme uplne fit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
www.babylucy.sk :confused:
12. jan 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my máme adoptovanú dievku nar. 6.10.2009 a 6.11.2009 sme si ju boli vziať domov sme moc šťastný dcérka je už naša všetky súdy máme za sebou a nesie naše priezvisko :slight_smile: bolo to stresujúce ale zvládlo sa :slight_smile:
12. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad , jéj, ja mám o deň staršiu babu :wink: ale ja som pestu mama, nie ado :sweat_smile:
12. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@savia , neviem ako je to v KE kraji, ale nam sudca hovoril, ze podla zakona sa do 9. mesacnej doby rata aj predbezne. ale sam priznal, ze niekde si to vysvetluju inak...
12. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad , blahozelam. :slight_smile: a odkedy je vasa uz aj papierovo? dlho ste cakali na sudy?
12. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrúúúú noc...
13. jan 2011 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes sme s Luckou pozerali správy... Naraz zbadala, že na obrazovke je "Pinc" (=princ).. .možte hádať kto tam bol :grinning: :wink:
13. jan 2011 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok