Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
ralanka
5. okt 2009
tak vám baby závidím 😞
najjulinkaautor
5. okt 2009
Jááj a eštečosi.. Mirka sa lubi pušťať dole hlavou po šmýkalke.. .a naamna srnda ked kečkou dojde až na zem... ja ked som to videla... a ona rehot... akože mame pod šmykalkou kamienky, jasne že ju nenecham trepať hlavu o čosi tvrde.... no čo jej zakazujem, tka je pri tých jej dopadoch otvaraťusta, aby si kmienky aj požuvala... no ale dnes skoro ju išla jedna pani zachranovať... 😃 😃 😃 ja som si na to už zvykla, tak mi to ani neprišlo... le chudera pani sa riadne zlakla, že tam decko dolehlavou leti po šmýkalke.. :-N ažmi je jej luto.. lebo kým ja som prišla na to, že ona to ma rada, tak tiež som ju zachranovala a hlavne brutálne šoky mala som...
mixka
5. okt 2009
uz sa juli na ten vas cely mancaft tesiiim x-)
yukki
5. okt 2009
Mne sa to nezdá divné...som si myslela, že to všetky deti...Kika so Soňkou to končili ešte aj kotrmelcom v piesku. 😉
najjulinkaautor
5. okt 2009
no vieš Mirka nemá ani 80 cm asi.. .takže to má človek tak v podvedomí, že bábo... ešte aj Lucka ked ju videla prvýkrát tak poznamenala, že "bába" a teraz jak sa ochladilo a dam Mirke kapucnu an hlave, tak hned jej povie, že "bába". proste v tej kapucni je ako bábika...
najjulinkaautor
5. okt 2009
Tak dnes som dorobila aj IPRODy, nech na to nemusim myslieť... 😉
ralanka
5. okt 2009
no asi už išli všetci spať keď je tu také ticho :-|
ralanka
5. okt 2009
kde ste všetky? inokedy keciate aj dlho po polnoci a teraz nikde nikoho :-|
mixka
5. okt 2009
na skype, kde inde 😃
ralanka
5. okt 2009
tak sa teda lúčim a idem tiež spať kď tu nie je nikoho
dobrú nôcku a uvidíme sa zajtrá pá pá x-) x-)
sue
5. okt 2009
AHojte, chcela som len ponúknuť veci po mojom drobcovi za symbolické ceny ak niektorá potrebujete pre svoje adoptívne alebo pestúnske detičky,prípadne ak viete o niekom v núdzi. Ozvite sa
magimary
6. okt 2009
konečne sa Kôň naštartoval, tak hor sa naňho! 😃
cairka
6. okt 2009
vidím, že viaceré máme absťáky :-p snád si koník oddýchol a bude cválať najbližších 100 rokov bez poruchy
ralanka
6. okt 2009
ahoj mary no ved konečne ide huráááááá 😉 🙂
ralanka
6. okt 2009
ale načítavanie stránok akože des strašne pomaly iné stránky cez net v pohode len na koňa čakám do zblbnutia ]-( ]-( ]-( ]-(
magimary
6. okt 2009
mne celkom dobre načítava... 😉
mata2
6. okt 2009
ahojte,
no konecne to tu funguje x-)
cairka
6. okt 2009
aj mne už ide dobre 🙂

dnes že veve v škôlke plakala, že sa bála za mnou a chela ísť domov 😢 ale že zajtra ide do škôlky, ale bude za mnou zasa plakať :-p a niekedy medzi príchodom a doobednou prechádzkou jej zmizli tepláky zo skrinky =-) prvýkrát som ju prezliekla, dala som jej pančušky, tak do triedy len sukničku a že aj von išla v sukničke, že nemala tepláčky v skrinke 😕 tak som zvedavá, kde sa nájdu...učieľka že nevie, že ona prišla až pred obedom a to bola v sukni...takže ráno sa musím spýtať rannej učiteľky...
lenuska74
6. okt 2009
ahojte spoluzávislačky 😃
cairka
6. okt 2009
leni, prišiel už list?
martina_maxian
6. okt 2009
ahojte baby... Vo štvrtok máme posledné sedenie .... a je po príprave... sa stráááááááááááááášne tešíme... 😃 😃 😃
ralanka
6. okt 2009
Martinka gratulujem a nech to už ide veľmi rýchlo 😉
martina_maxian
6. okt 2009
ďakujem,, no ja dúfam, že pojde... 🙂
lenuska74
6. okt 2009
ahoj cairka hej dnes konečne takže možno na budúci týž. ideme do Blavy na vohľady tak nám držte palce 🙂
ralanka
6. okt 2009
lenuška aj ja držím ale svoje lebo ak idete autom aby ste mohli šoférovať 😃 😃 😃
brulka
6. okt 2009
Ahojte zas po dlhej dobe!

Mati gratulujeeeeeeeeeeem!!!!!! 😃 😃 😃 uzasne! a co vam povedala psychologicka ako dlho to cele potrva kym si budte moct vziat deticky domko? nam pani na urade vravela ze cca mesiac podla miestnych sudov a uradov. asi podla miesta bydliska dietatka.
cairka
6. okt 2009
leni, držíme x-)
maznacik007
6. okt 2009
gratulujem drzim palce peste... vsetko.. len prosim ta dajte si predbezko...

a kolko budete tu v BA?

jaaaj akurat mi Danco vysypal sanony s dokladmi.. musim to ist zachranit...
martina_maxian
6. okt 2009
ahoj brulka, písala som ti IP... No povedala že to trvá približne mesiac, ale že je to samozrejme individuálne od kraja a podobne.. 🙂
lenuska74
6. okt 2009
vďaka všetkým a v BA budeme asi buduci týž. asi tak 3dni

Začni písať odpoveď...

Odošli