Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
6. okt 2009

Mati dik. Mas tam tiez IP nech tu nazaplnim pol strany!

ralanka
6. okt 2009

no baby kde ste? konečne ide koník a vás nikde? 😨

ralanka
6. okt 2009

konečne sa niekto ozval 😉

ralanka
6. okt 2009

lenuška ak sa smiem spýtať beriete dvojičky?

brulka
6. okt 2009

ahoj ralanka! same dobre spravy tu padaju. vy nemate ziadnu jobovku?

ralanka
6. okt 2009

nie zatiaľ stále tretí ale ak by nerobila problémy tá čo dala dieťa do hniezda záchrany a pojde na adopciu tak by sme mali byť druhý 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
6. okt 2009

brulka, ďakujem za IP, ešte som ti nestihla odpísať.. ešte stále som v práci.. a už by som mohla ísť aj domov, akosi sa zotmelo.. 😀 😀 😀

martina_maxian
6. okt 2009

takže sme tu teraz asi samé čakateľky... 😀 a všetky chceme dvojičky.. 😀😀

ralanka
6. okt 2009

nie ja čakám na sólo nie dvojičky 😀 😀 😀

lenuska74
6. okt 2009

nieeee nebláznite ja nechcem dvojičky ja chcem solo kus dievčatko 😀 toľko raz deti by bolo na mna kus veľa ralanka 😀 😀 a mne davno veštila cigánka že ked budem mať vlastné tak posledné budu dvojičky tak to by bolo 😀

ralanka
6. okt 2009

aha lebo som čítala čosi o dvoch tak som myslela že dvojičky 😀 😀 😀 ale to tu riadne popreplietame 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
6. okt 2009

tak ja by som veeeeeeeeľmi chcela dvojičky, tie od julinky... 😀

ralanka
6. okt 2009

a vyzerá to nádejne maťka?

rita55
6. okt 2009

caute 🙂 Ralanka na to by som sa nespoliehala ohladom Natalky,lebo to potrva kym to bude papierovo v poriadku.To skor budu dalsie deticky hned po porode s gen.suhlasom matky volne 😉 ale uz sa ti to blizi 🙂

ralanka
6. okt 2009

ja viem preto som tam dala tie rehotajúce smajlíky 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
6. okt 2009

ralanka, neviem,, ale veľmi dúfam, že áno,,, robím si na ne veľký zálusk.. 😉

ralanka
6. okt 2009

Maťka tak nech ti to vyjde sú bohovské 🙂

martina_maxian
6. okt 2009

ralanka ďakujem, ja sa na to celkom spolieham a chcem už len tie... 😀

brulka
6. okt 2009

ale ved ked sa dostane dietatko do hniezda zachrany treba cakat 6 tyzdnov ci sa mylim to nie je taka vecnost.

inak ja by som ako prve zatial radsej len jedno ale keby mali byt dve tak tiez nie je problem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aspon by to bolo na jeden sup a nemuseli by sme podavatvziadost na dva krat. len neviem co by povedal manzel 😉 ale asi by bol za! ten spi v noci ako medved jeho nic nezobude aj trojicky by zvladal s prehladom : 😀

ralanka
6. okt 2009

no brulka u nás je to naopak ja sa budem potom báť či sa vôbec zobudím lebo mňa ani tank nezobudí 😀 😀 😀 😀 😀
hej vraveli to že má 6 týždňov na to aby si ho vzala a to v našom kraji dovtedy asi bábo nebude tu to ide pomaly 😒 ☹ . Ale my sme už tak blízučko 😵 😵

maznacik007
6. okt 2009

muzik akurat ulozil maleho spat.. ninulka si urobila ulohy... a pobalila tasku..

no dnes sa uz na vsetko pozeram optimistickejsie... vdaka magimary... za povzbudenie...

ralanka.. no treti to uz je fajn cislo.. 😉

ralanka
6. okt 2009

maznáčik to teda je po takej dobe 😀 😀 😀 hned som lepšie naladená 😉

martina_maxian
6. okt 2009

neboj ralanka,, to už bude šup šup.... veď ste tretí.. 🙂 😉

ralanka
6. okt 2009

no len tu sa akosi moc detí nerodí aj ked sme boli včera na úrade tak nám povedala že sa to nedá určiť, že môžme čakať 5 mesiacov ale aj 2 -3 že to záleží fart ako sa budú rodiť deti . Minulý rok od decembra do apríla sme sa pohli len o 2 miesta to je skoro 1/2 rok takže je to fakt individuálne a mať trošku šťastia že teraz tých detí bude viac 😉 🙂

magimary
6. okt 2009

maznáčik 😉 , nie je začo! veď som nič nespravila... 😅

a ešte po dlhej dobe správičky o Silvinke:
---------------------------

Ahojte

Práve teraz o 12-tej idú robiť Silvinke lumbálku tak znova prosíme o modlitby lebo toto ona velmi zle znáša, inak už začali so 4-tou chemo.

Andrejka je od včera doma lebo veľmi ochorela a teraz je tam Marek pri nej.

Tak zatiaľ papa
-----------------------------

ralanka
6. okt 2009

Tak prajem nech to má rýchlo a hlavne bezbolestne za sebou 😉 🙂 a vela zdravíííííčka hlavne 🙂

magimary
6. okt 2009

ďakujem za ňu a jej rodičov 🙂

yukki
6. okt 2009

Júúúj...Silvinke posielame silu....
Vidíš, Ralanka, škoda že nie si v našom kraji, ja som dobrovoľne odstúpila z prvého miesta v poradovníku 😀 😵 a hneď by ste poskočili do predu! možno aj vo Vašom kraji niekto tak odstúpi....

ralanka
6. okt 2009

Yukki ked to bude mať prísť tak to príde ja som si dala limit do 30tky to hádam stihnem tie mám až budúci rok v marci 😀 😀 😀 😀

cairka
6. okt 2009

rita, ešte chatujete, či už ste doma?

magi, silvinke posiela veľa síl... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre