• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
Mati dik. Mas tam tiez IP nech tu nazaplnim pol strany!
6. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby kde ste? konečne ide koník a vás nikde? :fearful:
6. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sa niekto ozval :wink:
6. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuška ak sa smiem spýtať beriete dvojičky?
6. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ralanka! same dobre spravy tu padaju. vy nemate ziadnu jobovku?
6. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie zatiaľ stále tretí ale ak by nerobila problémy tá čo dala dieťa do hniezda záchrany a pojde na adopciu tak by sme mali byť druhý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brulka, ďakujem za IP, ešte som ti nestihla odpísať.. ešte stále som v práci.. a už by som mohla ísť aj domov, akosi sa zotmelo.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže sme tu teraz asi samé čakateľky... :grinning: a všetky chceme dvojičky.. :grinning::grinning:
6. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja čakám na sólo nie dvojičky :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee nebláznite ja nechcem dvojičky ja chcem solo kus dievčatko :grinning: toľko raz deti by bolo na mna kus veľa ralanka :grinning: :grinning: a mne davno veštila cigánka že ked budem mať vlastné tak posledné budu dvojičky tak to by bolo :grinning:
6. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha lebo som čítala čosi o dvoch tak som myslela že dvojičky :grinning: :grinning: :grinning: ale to tu riadne popreplietame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som veeeeeeeeľmi chcela dvojičky, tie od julinky... :grinning:
6. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyzerá to nádejne maťka?
6. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: Ralanka na to by som sa nespoliehala ohladom Natalky,lebo to potrva kym to bude papierovo v poriadku.To skor budu dalsie deticky hned po porode s gen.suhlasom matky volne :wink: ale uz sa ti to blizi :slight_smile:
6. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem preto som tam dala tie rehotajúce smajlíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka, neviem,, ale veľmi dúfam, že áno,,, robím si na ne veľký zálusk.. :wink:
6. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka tak nech ti to vyjde sú bohovské :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka ďakujem, ja sa na to celkom spolieham a chcem už len tie... :grinning:
6. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ked sa dostane dietatko do hniezda zachrany treba cakat 6 tyzdnov ci sa mylim to nie je taka vecnost.

inak ja by som ako prve zatial radsej len jedno ale keby mali byt dve tak tiez nie je problem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aspon by to bolo na jeden sup a nemuseli by sme podavatvziadost na dva krat. len neviem co by povedal manzel :wink: ale asi by bol za! ten spi v noci ako medved jeho nic nezobude aj trojicky by zvladal s prehladom : :grinning:
6. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no brulka u nás je to naopak ja sa budem potom báť či sa vôbec zobudím lebo mňa ani tank nezobudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hej vraveli to že má 6 týždňov na to aby si ho vzala a to v našom kraji dovtedy asi bábo nebude tu to ide pomaly :unamused: :frowning2: . Ale my sme už tak blízučko :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzik akurat ulozil maleho spat.. ninulka si urobila ulohy... a pobalila tasku..

no dnes sa uz na vsetko pozeram optimistickejsie... vdaka magimary... za povzbudenie...

ralanka.. no treti to uz je fajn cislo.. :wink:
6. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznáčik to teda je po takej dobe :grinning: :grinning: :grinning: hned som lepšie naladená :wink:
6. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ralanka,, to už bude šup šup.... veď ste tretí.. :slight_smile: :wink:
6. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len tu sa akosi moc detí nerodí aj ked sme boli včera na úrade tak nám povedala že sa to nedá určiť, že môžme čakať 5 mesiacov ale aj 2 -3 že to záleží fart ako sa budú rodiť deti . Minulý rok od decembra do apríla sme sa pohli len o 2 miesta to je skoro 1/2 rok takže je to fakt individuálne a mať trošku šťastia že teraz tých detí bude viac :wink: :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznáčik :wink: , nie je začo! veď som nič nespravila... :sweat_smile:

a ešte po dlhej dobe správičky o Silvinke:
---------------------------

Ahojte

Práve teraz o 12-tej idú robiť Silvinke lumbálku tak znova prosíme o modlitby lebo toto ona velmi zle znáša, inak už začali so 4-tou chemo.

Andrejka je od včera doma lebo veľmi ochorela a teraz je tam Marek pri nej.

Tak zatiaľ papa
-----------------------------
6. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prajem nech to má rýchlo a hlavne bezbolestne za sebou :wink: :slight_smile: a vela zdravíííííčka hlavne :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za ňu a jej rodičov :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúúj...Silvinke posielame silu....
Vidíš, Ralanka, škoda že nie si v našom kraji, ja som dobrovoľne odstúpila z prvého miesta v poradovníku :grinning: :dizzy_face: a hneď by ste poskočili do predu! možno aj vo Vašom kraji niekto tak odstúpi....
6. okt 2009 o 19:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki ked to bude mať prísť tak to príde ja som si dala limit do 30tky to hádam stihnem tie mám až budúci rok v marci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita, ešte chatujete, či už ste doma?

magi, silvinke posiela veľa síl... :dizzy_face:
6. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok