Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

rita55
6. okt 2009

cairka este chatujeme 😉 predlzili sme si to do konca mesiaca,ale nam je tu fajn,lebo tu mam kamosky,ktore maju rovnako stare deticky takze natalke neni ani smutno.Za tatom chodime skoro kazdy den na kontrolu 😉 zajtra idem s petkou ku dr a mam doniest moc no uz sa tesim na rano,lebo mam len dva sacky ☹

brulka
6. okt 2009

celkom pkny clanok precitajte si.

http://www.reflex.cz/Clanek15966.html

najlepsie sa mi pacila veta:

Nejdůležitější je být ve svém konání upřímný. Není dobré vychovávat podle příruček, to podstatné v nich totiž nenajdete. Výchova je individuální umělecké dílo.

cairka
6. okt 2009

tak úspešné chytanie prajem 😉

najjulinka
autor
6. okt 2009

Aj my bysme mal nachytať moč pomaly, ale kým kakačkuje.......... 😒 no bez šance...

cairka
6. okt 2009

brulka, dobrý rozhovor 🙂

cairka
6. okt 2009

rita, babule sú úžasnééééééééééé 😵 obe sú strašne pekné

maznacik007
6. okt 2009

jeej rita .. ako nam krasne nevesta rastie... pre nasho Danusa... 😀

yukki
6. okt 2009

Rita-nádherné kofolky! 😵 😵

ralanka
6. okt 2009

no toto ste ako v stredoveku ked sa deti ešte nevideli, boli malinké a už im dohadovali sobáš 😀 😀 😀 😀 😀 to by bola sranda keby im to fakt potom vyšlo 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
6. okt 2009

no Lucka sa so ženíchom už videla... a aj spolu spali už... 😎 😀 😀 😀

cairka
6. okt 2009

juli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
6. okt 2009

ja už vlastne ln brzdiť možem, aby som v 40ke babka nebola... 😀

ralanka
6. okt 2009

ale cairka zas na druhú stranu čo sa v mladosti naučíš na starobu akoby si našiel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rita55
6. okt 2009

baby dik 🙂 🙂 su to moje zlaticka.

laculik
6. okt 2009

juli, maly je zaletnik. mame blizkych znamych aj dnes tu boli a maju malu (tu, co je taka "stara" ako Dominika) a maly je z nej uplne hotovy. Uz dlhododbo, dokonca vie jej meno aj priezvisko cisto povedat 😀 . A dnes ked ju zbadal, hned ju isiel mojkat do kocika. Ale asi mame tuto polygamiu v rodine, dnes mi malá vysvetlovala, ze preco je viac do Sama ako do Lukasa (jej spoluziaci) ale len o trochu 😀 😀 😀.

najjulinka
autor
6. okt 2009

laculik, vsak v tatrach ked Kiko už spinkal, tak Lucinka lietala za Domčekom... Zjavne tým našim dvom takýto "volný" vzťah vyhovuje 😉 😀

laculik
6. okt 2009

uf, to som si vydycha, ze je to ok 😀 😀 😀 . trochu im aj zavidim, tu volnost 🤐

najjulinka
autor
6. okt 2009

laculik mne by aj iná volnost stačila 😀 😀 😀 napr. že nezisťovať aké široké dvere su do IKEA a pod... Ked už pojdeme do BA... Tak keby bol čas, tak či vobec ma to zmysel..... a podobné chobotiny vkuse riešiť... jak keby som sama vážila 2 tony a bola bez noh... samé bariery.... moja volnosť končí pred dverami, ked je výťah pokazený...

laculik
6. okt 2009

do IKEA mozete vojst aj vychodom, a tam nie su tie otacave a su sirokeeeeeeeeee 😉

yukki
6. okt 2009

No schválne Laculík, prečo je viac do Sama?

najjulinka
autor
6. okt 2009

no uvidime. kcem... nielen an prkotiny, ale aj na Kotbular 😅 no uvidime... a hlavne kcem stihnut vas...

laculik
6. okt 2009

lebo je vacsi grazel, yukki 😉

najjulinka
autor
6. okt 2009

no ale aj nežnosti treba laculik.. .tak je to uplne jasne....

laculik
6. okt 2009

ale dnes ich prvy krat triedna rozsadzala a z 13 moznych spoluziakov/ciek ju posadila s Lukasom, takze celkom je spokojna. Lepsi by uz mohol byt len Samo. Cize je ot ok 😉

laculik
6. okt 2009

juli, my mozeme aj dobehnut niekde za vami, keby ste/sme nestihali. to zmenezujeme 🙂 .

najjulinka
autor
6. okt 2009

inak baby Mirka si chodí cmulať prsty do kupelne... normalne sa tam zašije, lahne na zem na koberček a cmula prsty... tam ju nevidim.. potvora mala... ale zas jej nekcem brať kutik... tak neviem... už tam parkrat išla aj revať.. ale ona pri revani si cmula tie prsty, tak to berem tak, že preto...
Dnes na záchod za mnou doliezla a už som skončila so svojou potrebu a som jej normalne povedala, že nech už ide von, že už je hotovo... hodila sa na zem, odplazila (doslova!) do kupelky a tam si porevala...
Vie byť taká zatulinká, ale niekedy jak keby jej naraz preplo a nechápem... no nič.. ešte máme nárok sa oťukávať... tak sa oťukávame.. ale ked kcem dať pusu dakomu, tak hned sa postaví prvá do radu 😵 😵 😵

najjulinka
autor
6. okt 2009

laculik no uvidime.. viem, že jeden den mame dobeda generalku a poobede točíme... a neviem aká pauza bude a je dosť možné, že dakde ten čas budeme zabíjať.. že nebude dosť vla času an to aby sme s 5 detmi išli daleko, ale zas ude času vela na zabijanie... tak možno využijeme tuto ponuku...

cairka
6. okt 2009

juli,a to idete so všetkými deťmi ráno tam a večer domov? či máte kde prenocovať?

najjulinka
autor
6. okt 2009

uvidime... zaleži na plno veciach... ešte inštrukcie nedošli.... ale kcela by som si ten výlet j užiť.. .škoda, že ni je leto... lebo s detmi by to bolo lahšie... takto už uvidime ake bude počko...

najjulinka
autor
6. okt 2009

no a už som aj noclah dakde vybavila... maju tam "malo" deti, tak takých 5 sa tam vtrepe jak nič... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre