Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
2. dec 2009

dobre ranko. mala som sa tu skor sťažovať na Domču s nočným krmením. aj včera len večer ešte jedno mlieko a aj to sme ju potrebovali prebaliť, takže sme ju zobudili a to už musime mliečko dať.... nabuduce sa posťažujem hned 😀

magimary
2. dec 2009

ahojte! spať som išla o poldruhej a už som zase hore... 😝 😅 😅 nemohla som spať...asi z očakávania, čo bude dnes... 😕 😔

juli, vidíš, vidíš.,trošku ju poohováraš a hneď sa polepší, aby si nemusela nabudúce... 😀

najjulinka
autor
2. dec 2009

mary držím palce.

magimary
2. dec 2009

dík...
no, už som akási spokojná...
neviem, možno bude dobre...
a hlavne, ak mám pri sebe/ so sebou mexx (a mexxiaka 😀 , on nás nedá!)...
cítim sa vtedy taká istejšia...
no,veď uvidíme... 😕

mata2
2. dec 2009

dobre rano,
milko nepytal nocne mlieko vobec 😵

najjulinka
autor
2. dec 2009

a tak to možno nebude vyžalovanim sa,a le že vo vzduchu je nejaký opiát 😀 😀 😀

najjulinka
autor
2. dec 2009

tak baby figu vyžlaovanie.... 2:20 jej karol dával mlieko 😀 😀 😀 ale ráno pýta až teraz papať.

magimary
2. dec 2009

čo ste včera pili alebo stre si niečo šupli,čo sa z vás vylučovalo?, keď by to malo byť vo vzduchu? 😅
mata je daleko od vás, aby ste mali "spoločný vzduch"... 😀
za to náš krpino si vypýtal presne o polnoci (po storokoch) a nielenže si vypýtal, on sa ešte aj prebral a mal "denný" šábes...on si tam v postieľke spieval, rozprával, tancoval, naskakoval, robil indiána a predvádzal cirkusantské kúsky (alá vilko), našťastie neplakal, len sa tam rehlil...až tak, že som fakt nemohla zaspasť, tak som si išla niečo porobiť späť do obývačky...držalo ho to dosť dlho...cca do jednej... 😅 😀

magimary
2. dec 2009

no, juli, blažený spánok nevinných... 😀 , keď ani netušíš o ďalšom jedení... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
2. dec 2009

no ja som myslela, že to už bolo ráno okolo šiestej... 😀 😀 😀

adrianamickova
2. dec 2009

dobré ráno,dobrý deň 🙂 u nás pekne jasno a príjemne teplo 😅

magimary
2. dec 2009

u nás sú 4 stupne ( 😨 ), iba...
teda boli, keď som odviedla chlapcov do škôlky...teraz už je možno o stupeň viac... 😉

eli77
2. dec 2009

Krasne rano...deti vskole - v skolke...na obed idem so Chanel k dr...a muz mi dnes nepride domov ale az zajtra 😠 😠 😠
A Chanel dnes rano zacala chodit 😵 jasne ze nie sama ale drzala sa sedacky a urobila tri kroky...WAU...je neskutocne sikovna...
Ja som vyzdy hovorila ze Mia je dokonale dieta bo je velmi dobrucka mila poslusna kreativna...a vyzera to tak ze Chanel je jej veeeeelmi podobna.
Sranda je ze ked som chodila na pripravu tak mi psychologicka hovorila, ze si mame vybrat take dieta ktore zapadne do nasej rodiny...ktore sa k nam "hodi" povahovo a vyzera to zatial veeeelmi slubne. Iked nechcem predbiehat bo este pocas puberty si snou urcite uzijem tak ako s chalanmi... 😖

martina_maxian
2. dec 2009

ahojte dievčatá,,, krásnu stredu prajem... 🙂 🙂 🙂

magimary
2. dec 2009

ahoj mati,
aj tebe peknú POSLEDNU pracovnú stredu 😉 🙂 ...

eli, super... 😵

martina_maxian
2. dec 2009

magi ďakujem,,, no ešte zajtra a som voľná ako vták... 😀 a dnes sa mi zas snívalo s detičkami,,, že mi ich nedali, že ich dali niekomu inému.... Strašné sny ma prenasledujú v poslednej dobe... 😒 😒 😒
magi, no a čo s tými trhmi??? pojde sa, či nie?? 🙂 😉

magimary
2. dec 2009

no, ako sme písali včera, šli by sme (plány a túžby sú)... 🙂
len treba povedať termín a čas a podľa toho budeme vedieť, či by to šlo aj v reále, či nie... 😕
ja som napísala, že mne by lepšie sadlo večerné "tango" na trhoch, ale neviem ako ostatní... 😕 😉

martina_maxian
2. dec 2009

tak to som zvedavá, či sa to stretko podarí... 🙂 🙂 🙂 ale určite by to bolo super !!!! 😉

cairka
2. dec 2009

dobré ráno. my sme teraz vstali 😎 včera, či teda predvčerom, som bola na nočnej a veve bola solidárna, tak sme dnes dospávali 😝

magimary
2. dec 2009

tak, ja už čakám na mexx, snáď čoskoro doraziaa nebudem so stresom sama... 😅 😀
už sme komplet nabalení...
a tu je tak ticho...

monikka22
2. dec 2009

Ahojte ja vam sem na chvilku zabludim. Moc neprispievam teda sem tam citam iba som sa chcela spytat neviete ako sa riesia anonymne porody??? myslim babo ide do ded alebo ide priamo z nemocnice do rodiny??? 😕
dakujem pekny den 😉

najjulinka
autor
2. dec 2009

myslím, žeby mohli aj priamo domkov ist.. ja neviem čo ako vo všeobecnosti, ja poznam jedno čo išlo do domova z anonymneho porodu...

monikka22
2. dec 2009

najjulinka dakujem... mam znamu ktora vraj porodila a nik o tom nevedel iba sme sa dozvedeli ze rodila a povedali ze otec a mama neznamy a meno dietata neuvedene.... tak ma zaujma osud takeho baba,,,,co s nim sa dalej deje...

najjulinka
autor
2. dec 2009

Tak my sme dnes doobeda vyvenčili celú našu zostavu. Domča v kočíku, ostatné bežkali... Aj školkarov sme stretli... A Mirka si doniesla na kolene na rifliach z vonka ho*no 😝 No sranda... Sme ťažká konkurencia školkarov... Jedna velmi milá pani učitelka ma triedu najmenších.. .Som sa aj tešila, že Lucka k nim trojročná pristúpi a tá pani učitelka milá ma schladila, že asi pojde do menšej triedy... ☹ Navyše potom sme sa dali do reči a tá velmi milá pani učitelka (vyzerá na romku inak - čiže aj toto by mi bodlo, lebo našim deťom treba pekný vzor medzi cigánmi) je vlastne naša rodina... Je to Karolovho bratranca z druhého kolena manželka...
Neviem ako bude školka, ale vravela, že tá tried čo má ona budu buduci roko 3-4roční a tá dalsia bude 2-3roční.. .Lenže ja zatial nemam v plane Lucinku dávať neskor do školy - jasne ukáže čas, ale nie som z tých mamičiek čo proste vedeia že daju dieťa neskor do školy ešte len ked su tehu 😀 😀 😀 A bodlo by mi keby bola radšej s detmi vo svojom veku a staršimi ako s mladšími, lebo mladších bude mať doma vždy dosť... no uvidime...

dioliana1
2. dec 2009

cawte, tu je dosť ticho dnes, vonku pod mrakom a hrozná kosa... 😒

najjulinka
autor
2. dec 2009

U nas celkom fajnovo... Až na tu hambu, že som Marketke asi obleikla Mirkine nohavice a tak ich mala ako keby išla velká voda 😅 😅 😅 Ale fakt sa mi už nekcelo ich prezliekať...
A mam pocit, že Marek s Marketkou vyrastli nejak... 🤐

najjulinka
autor
2. dec 2009

Dála som včerajšie foto na FB a dnešné ešte len pridávam 😉

martina_maxian
2. dec 2009

Juli super fotky... nádherné detičky máš... 🙂 🙂

najjulinka
autor
2. dec 2009

a to ked uvidiš dnešne... Mirka sice trochu tatar, jejked poviem chyť niekoho za ruku, tka chytá za obe, jak keby šla tancovať, ale čo narobíme... Aspon že vie +/- čo od nej kcem 😀 😀 😀

martina_maxian
2. dec 2009

no tak čakám, som zvedavá... fakt perfektné fotky robíš Juli.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre