Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
6. jan 2010

no veru oravaci sa vratili a hned je tu zivo 😉 . juli tak snad ostalo len pri luckinych soploch. lebo my sme chori uz cela rodina 😖
magi uasne fotocky 🙂 krsniatko malinke jaaaj to clovek vzdy nejak zabudne aki malicki prichadzame na svet 😉 aj ja som bola navstivit minuly tyzden sesterku ma malickeho synceka 2 mesacneho a zdal sa mi takyyyy malinkyyy 🙂 a aj srdiecka su nadherne a traja musketieri super 😀 bolo vam veselo 😵
no leni tomu sa vravi jednou ranou vela much naraz 😀

magimary
6. jan 2010

my sme boli inde ubytovaní...ale tiež v Ústí 😉 (pár metrov od priehrady)

najjulinka
autor
6. jan 2010

no snad ostane pri soploch... lebo ono ta rdina vedla odišla preto skor, že boli choré decká... a samozrejme sa Lucka s tým dievčatkom od vedla hrali (tak, že sa krmili navzajom akože tou istou lyžičkou... 🙄 🙄 🙄 )...

brulka
6. jan 2010

jaj magi aj mna podobne caka len ja nemam este termin 😖 no drzim palceky! ja si vzdy poviem ze to nebude trvat vecne ze nejak vzdrzim hlavne nech je to rychle...

yukki
6. jan 2010

Už som aj ja tu. len uložím zázraka a dám zopár foto aj ja. Karolovci-Júliovci nás hodili veeľký kusisko cesty domov-ešte raz vďaka! Deťúrence všetky sú zlaté. Kika bola jak z divých vajec. 😝
Tu je kopa snehu, zajtra ale musím ísť povybavovať všetky potvrdenia, že keď príde doporučenie z Kraja, môžem hneď poslať žiadosť na súd. A potom sa budeme sánkovať!!! Abo lyžovať,. 😀

magimary
6. jan 2010

leni, a to ste si doviezli všetko naraz? ako? to sú až neuveriteľné ceny 😨 ..., výborný nákup 😉
a ďakujem... 😔 , viem... len nech je to už za mnou... 😖
toľko kriku pre nič... 🙄 , keby mi to šmykli hneď ako ma videli, mohla som byť v kľude... ale zbadajú moje diagnózy a všetci sú po..(toto) 😖

brulka,tiež vďaka! veru malinkí! mne už sa ani nezdá, že naše detičky boli také malinké... 😕 , uf, letí to (a starneme)... a uzdravte sa! 😉

lenkove
6. jan 2010

Mary
uzasne fotocky!! vasi chlapci aki zlatii a aj maly darcek /Damianko?? to je?/ a M a M su uzasníí. 🙂 🙂

magimary
6. jan 2010

áno, áno, Dami! 😵
a mám kooooooooooopu najsuper fotiek malých M2 zázrakov, ale nemám to už kde pchať...

lenkove
6. jan 2010

Mary, nie ostalo to tam 🤐 🤐 iba sme zalohy dali, pojdeme po to autom velkym asi v sobotu 🙂

magimary
6. jan 2010

ahá... 🙂
tak potom sa už teším na fotečky na streche... 😅

najjulinka
autor
6. jan 2010

yukki v pohode.. .to bolo cestou.. .žiadne zdržanie... tak kým je miesto tak v pohode... jak ste vystupili ešte len začala v aute sranda... Lucka sa rehotala, jak keby bola sfetovaná.. kričala, na to sa s mirkou začali prekrikovať a náramná sranda..... no hned aj Domča pochopila očo ide, tak sa pridala... 😀 😀 😀 Tak som sa smiala, že to ti musim povedať, že jak ste vystupili, tak sa zábava rozprudila.... no a najväčšia sranda bola , ked Dominika rozžužlala kukuričnu chrumku, podla aju Lucinke.. .Lucinka sa dívala na nu a nejk sa jej nezdala tá chrumka a nejaký rýchly pohyb spravila a ten žužlanec letel z ruky a nalepil sa vedla okna, tak to už som sa išla ušulať aj ja.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No samozrejme Lucka sa chopila priležitosti a začala rozhadzovať chrumky a sa divila, že nelepia.... Vykrikovala, že "lepim!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
6. jan 2010

ja sa teraz tak od veci opýtam ako mám Kubka naučiť padať a zliezať z nábytku a gauča. Hore sa vyštverá bez problémov pred dvoma dňami vyliezol na stoličku pri PC a potom na stôl, začína sa u nás horolezectvo a nechcem aby sa prizabil pádom.

thera1
6. jan 2010

ahojte...markétka tu pomôže len byt vela pri nom a ked vidíš že zlieza ,rázne povedat zadočkom a natočit ho,aby si to zafixoval....

magimary
6. jan 2010

presne, ako píše thera... 😉
natočiť mu tak zadoček a ťahať najprv jednu nôžku a potom druhú, aby si uvedomil celý proces...
no najideálnejšie je nacvičovať to z nižších výšok (napr. vždy, keď ide z postele dolu)...
aj keď veľmi dobre viem, že teoreticky sa to ľahko hovorí a prax je iná (nášho šuhaja to trénujem už relat. dlho a stále nechápe 🙄 ), ale iné ako takýto tréning a trpezlivosť nepomôže... 😉

marketka1
6. jan 2010

thera diki ja som pri ňom stále nechcem aby sa prizabil, je mi ale dosť smiešne vidieť ho takého nešťastníka stáť a plakať lebo nevie naspäť.

cairka
6. jan 2010

ahojte.
aj my sme doma, už dávno, len nejako nemal kto zapnúť PC. Na výlete bolo super, dieťa sa mága vo vode a teší sa na svoju postieľku, všetky vaneskine bábiky náš výlet zvládli a neplakali, len dnes sa už tešili, že už prídeme 🙂

magimary
6. jan 2010

ak chcete tak mrk (odtiaľto do konca) 😉 :

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/magimary/al...

kompletne ju dokončíme, keď prídem z nemocky... aspoň mám motiváciu 😅

najjulinka
autor
6. jan 2010

jéééj mary Ikeacka kombinácia 😀 🙂 😵

magimary
6. jan 2010

to ma ani nenapadlo 😅 😀
ale asi hej 😅

tomu koňovi dnes opäť akosi hrabe...nemôžem sa sen dostať, stokrát ma odpáli, že je mimo... 😝

a do tej "ikea izby 😅 " uvažujem nad touto posteľou: 😉

http://www.najlacnejsinabytok.sk/posteÂľ-korpus...

maznacik007
6. jan 2010

ja len kratko sme doma...

zdrzali sme sa este na orave... az do siestej... a dosli sme o stvrt na desat... tak dobru noc.. vsetkym

najjulinka
autor
7. jan 2010

Dobré ráno. Už kávičkujem pri počítači. 🙂

cairka
7. jan 2010

ahojte. aj ja kávičkujem 🙂
tuleňka, vivien, vy ste došli dobre?

martina_maxian
7. jan 2010

ahojte, tak na pobyte bolo super??? hneď je tu na konovi veselšie, keď ste prišli..... 😉 🙂 🙂

cairka
7. jan 2010

magi, máte to krásne. a závidím obyvateľovi (obyvateľom) tej izbičky s mezonetom, to bude bunker 😉

mati, bolo super 😎

tulenka
7. jan 2010

Cairka, dobro došli! Sranda, že u nás bolo snád viac snehu ako na Orave.Celou cestou OK, akurát na našej ceste na dvore sme zapadli a museli sme odpkopávať. Ešte sme sa trochu polyžovali v .... , no zas som zabudla, ale dedina pri Zákamennom.

tulenka
7. jan 2010

Inak, Yukki, to moje dieťa je z teba ešte stále nejako pomýlené.Zas mi zahlásila, že Kikin ocko má takú masku
😀 .

gerdusha
7. jan 2010

ahojte dievcence,

chcem sa vas na nieco, ako skusenejsich, spytat. tiez s manzelom rozmyslame nad adopciou. viem, ze treba ist na urad socialnych veci, ale je nutne ist na tento urad v mieste bydliska? pytam sa kvoli tomu, ze tam robi zena, ktorej dceru ucim a dcerenka nepatri medzi prilis sikovne deti a ja mam obavu, aby sa to neodzrkadlilo aj v ich pristupe k nam. co by ste mi poradili?

dalsiu otazku mam: ked uz budeme zaradeni do zoznamu, odkial bude to dietatko? ak je v nasom meste DD a v susednom meste dalsi, budu odtialto?

dakujem za kazdu reakciu a zelam vsetko najlepsie a najma vela zdravia.

lenkove
7. jan 2010

baby,
IA az 13.1. 😢 😢 😢 ja umrem 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre