Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
19. jan 2010

veru, zicon, my sme už s mojou býv. riaditeľkou hovorili, že by bolo úplne fajn, keby bolo profi na živnosť... 😉
boli by sme v inej pozícii...
aj ked mne to momentálne vyhovuje, pokiaľ mám robotu 🤐 😔
ale súhlasím s tým, čo píšeš...

mixka
19. jan 2010

zicon, tvoje prispevky sa mi pacia cim dalej tym viac 😉

najjulinka
autor
19. jan 2010

živnosť jezas iná pozícia... to tiež nie som zas..... akože naši podnikali a ja sa do živnosti netrepem..... všetko ma sice svojevýhody a nevyhody... ale ja som chcela byť zamestnancom........ sa nezdam... ale mne vyhovuje servis okolo mna (vsetky odvody a kde čo sleduje za mna kde kdo 😅 )...

zicon
19. jan 2010

Alebo pod inym garantom, ktory by bol napriklad na kraji a bol by v postaveni silnejsom ako riaditelia DD, cize oni by stratili pravom nad profi a rozhodovani o profi

Dobru noc, musim ist draha ma 38 a uz ma vola

najjulinka
autor
19. jan 2010

zicon mali by byť zvlast.. to ano..

alik87
19. jan 2010

uz viem preco by baby odporucili pestu a nie profi.... dakujem

magimary
19. jan 2010

ale nielen kvôli tomuto, čo tu čítaš, alik... 😉 🙂
aj kvôli tomu, aké máš očakávania a predstavy... ty aj tvoj manžel...

alik87
19. jan 2010

to je tiez pravda. s manzelom sme sa zhodli ze radsej mat to dieta stale ako sa lucit... to by asi moj drahy nezniesol

laculik
19. jan 2010

juli, posli mi pls na mail foto 😉 .daku.

najjulinka
autor
19. jan 2010

lucia posiela sa.

laculik
19. jan 2010

jeeej, aka je zlatucka, ako maly Hurvinek vyzera. Myslim to samozrejme v dobrom, fakt je zlata! je ciganka? a ako je s papierami? jaaaaaaaj, ja by som sa nechala este na tretie nalakat. ale ked ten moj ani za svet 😠 .

najjulinka
autor
19. jan 2010

laculik... čo ti budem pisať...
vlasky (farba) a nos (široký koreň a elý nos širší a okruhly) ako lucinka 😀 😀 😀 ostatné vooobec...
je polo
a na papiere sa nepýtaj...
ja tak bojim...
o 3 z našich 4 profi asi javi zaujem biofamilia.......
normalne sa bojim odovzdavania.. a hlavne ked ich bude viac za sebou takých.... nooo.... neviem.. lepšie sa mi predstavuješ ty, že ti kika odovzdavam, alebo dvojky k milujucim rodičom. .vytužene deti........ nooo.... neviem ako to zvladneme.....
a o Linde radšej ani nevravim..
s Mixkou som už dááávno písala, že k Lucke by sa mi hodila Linda.... ked povedali, že v domove ju tak volaju, tak až to vo mne poskočilo.......... a vlásky ako Lucinka.. no po mne proste....

laculik
19. jan 2010

ajajajaaaaaj, tak to bude tazke....a ona je tvoja alebo mm papierovo?

najjulinka
autor
19. jan 2010

mm 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. jan 2010

ale akože ja by soom si ju nenechala. .zatim ešte ja keby volna bola, tak rozum kaže ine.....
jkcem si užiť moje deti od babatka..... od uuuplneho babatka.......... a ešte to odkladam, kedže neviem či viac ako jedno si nechame.... take nech si to neužiejm jedným vrzo s Luckou... nech sa mam na čo ešte tešiť......

najjulinka
autor
19. jan 2010

ale proste je to také dieťa čo by aj pasovlao k nam..... zatial s javi..
ale to aj kiko bol taký... a do Kika som bola po uši 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a jak mu je dobre aj bez nas.......

laculik
19. jan 2010

dnes sme pozerali fotky od vas, ked bol malicky a vysvetlovala som mu, ze nie je z mojho bruska atd... tak len na zaver zahlasil: Ty si moja maminka Lucia, moj tatino je ....., tery je moja setricka a ja som tery bracek. Aj psa nezabudol spomenut. No podareny je.

najjulinka
autor
19. jan 2010

no podareny bol aj u nas.... akože rýchlo chlapec pochopil, že život je sranda 😀 😵 😵 😵
Lucka sa ujala najstaršej velmi dobre.. .a keby mohla tak chodime do domu si babatka požičiavať každý den.. .však aj na pobyte bola ochotná si jedno babo požičať.. nevadilo jej, že to babo ma požičane ina mamka......
No a včera jak začlaa komandovať.. .sadla k našmu novorodencovi ... len hračky podavala a man komandovala "Dudku cke, daj!".. .Kašu cke, nakrm!......... a nepohla sa a len komandovala ... ale na bábo pekne jemným hlaskom... "toto je hrkalka. Vidiš?" (predviedla) "Hrk Hrk".. "Pozri, komin takto" (predvadzala ako sa komin stavia). Vidiš?" "Pozri" " Toto je..." .... ťuťu muťu... a potom "Mami daj piť, cke!" "mami dudku cke papať, daj!" a zas k bábu ťuťu muťu.....

najjulinka
autor
19. jan 2010

My mse mali teraz nedavno stretko z gympka po 10rokoch...
Tlieskali sme si avzajom, ked niekot skončil výšku, oženil sa (boli sami chalani a ja na stretku), ked niekot sa pochvalil dieťatkom... Spolužiak si robil srandy, že 50 rokov po mature si budeme tlieskať po vete "Plienky ešte nenosim"....
No a dnes som našla jeden vtip:

Studenti jednoho gymnázia se pravidelně scházeli vždy po deseti letech.

Po deseti letech:
Půjdeme do hospody U tří koťátek. Servírky tam mají pěkný kozy!

Po dvaceti letech:
Půjdeme do hospody U tří koťátek. Čepujou tam výborný pivo.

Po třiceti letech:
Půjdeme do hospody U tří koťátek. Kdo bude chtít, dostane tam i dietní stravu.

Po čtyřiceti letech:
Půjdeme do hospody U tří koťátek. Mají tam bezbariérový přístup.

Po padesáti letech:
Půjdeme do hospody U tří koťátek. Tam jsme ještě nebyli!

dioliana1
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. jan 2010

Dobru noc. Idem spať. Budik rano zazvoní...... 🙄 🙄 🙄

magimary
19. jan 2010

dobrú... 🙂
ja ešte nejdem...mne našťastie nič nezvoní...
akurát dnes ráno ma zobudil zvonivý a úžasne chytľavý rehot malého hladoša... 😅 😵 (ktorý sa už tak asi smial, lebo mal HH-hladové halucinácie 😅 😀 )

ralanka
20. jan 2010

Dobré ránko všetkým tak mi sme boli včera trošku k večeru uplakaný malis me zastavené vetri ale chvalabohu to prešlo po masírovaní a dnes hlásime spokojné a plné bruško 😀 a už aj spíme 😀 😵 😵 😵 😵

maznacik007
20. jan 2010

dobre ranko....

k tomu blogu.. no neviem... nejako sa mi to cele tam nezda... s tromi detmi vzdat sa zamestnania.. kvoli neistemu pristupu.. v dnesnej dobe.... je to pre mna divne.....

inak decka do profi su... ale su to surodenecke skupiny a starsie deti a tie maloktochce... co mam kamosky mimo fora tak sa dve bezproblemov zamestnali teraz ale obe maju skupiny kde najmladsie ma u jednej 7 rokov a u druhej 10 a celkovo su tie statistiky take ze v domovoch je viac deti nad 10 rokov ... je to najsilnejsia skupina.. takze teraz najnovsie sa aj priprava zameriava na prave taketo deti a veci okolo toho.. co sa tyka profi.. lebo neni problem s tymi mensimi / pokial nie je tazky postih/ ale s tymito velkacmi...
juli vtip je super.... pozerala som na fcb fotky... mala R je rozkosna... tie biorodiny ti nezavidim... mne moj maly este spi....

rralanka super... ze sa vam tak dari.. idem ti pisnut

cairka
20. jan 2010

dobré ránko
maznacik, ale v tých spotoch a správach sa hovorí zásadne o deťoch do 3 rokov, účelovo vyberajú profimamky s bábätkami, takže je to jasné zavádzanie zo strany úradu a úsmevu 😠 a isto uznáš, že nie každý môže a cíti sa na to prijať puberťáka, resp. súrodeneckú skupinu...
ralanka, super 😵 držím palce, aby ste nemali už také problémy bruškové

ralanka
20. jan 2010

no cairka chlapci to mávajú častejšie ako baby to sme si pozreli takže sa len môžme psychicky pripraviť 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
20. jan 2010

Dobre ranko,

pokojna noc za nami, len by som takto zrana potrebovala nejaku sikovnu vypomoc na odstranenie tej bomby, co nam padla vcera vecer do kuchyne a nechcela sa sama upratat. 😀 No, asi to ozaj len mna pocka... 😝

Mary, pozerala som to ockovanie, tak som teraz uz mudra. 😀 Vcera to bol este Prevenar a Hexa, no a potom to bude ta slavna MMR. A pozerala som TBC - to sa ockuje len raz? 😕 Ma to zapisane v preukaze este v januari minuleho roka, tak predpokladam, ze ma...

maznacik007
20. jan 2010

cairka spoty som nevidela ale videla som clipy co sa premietaju na priprave aj texty sme preberali co sa preberaju...... na priprave na profi a je to z 80 percent o starsich detoch.... ale tie spoty.. mozu byt zavadzajuce... neviem kde bezia? pozriem

hej to je jasne ze nie kazdy sa citi na to... a ako je to dost drsne niekedy... pre tych profi.. zvladat taku vychovu... a prave to je jeden z dovodov preco sa nedaju tak rychlo zrusit domovy... ako by bolo ptreba.. lebo tychto velkych... tazko dostaat do profi pestu atd

cairka
20. jan 2010
smejka
20. jan 2010

cairka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre