Utajený pôrod - súhlas manžela

6. aug 2022

Ked chcem dat dieta na utajeny porod potrebujem k tomu súhlas manžela?

matullienka
18. aug 2022

@zuzanockamt my sme s mladšou vojtovku cvičili a môj muž s tým teda problém nemal cviky ovládal rovnako ako ja a cvičil s malou aj on.
Neviem co tu teraz niektoré hanite mužov ako by sa nevedeli o deti postarať. Keď by nezvládli tak si zaobstaraju pomoc, teraz sa tu všetky netvarte, ze ste po pôrode všetko zvládli hneď samé. Ved kolke ženy si na prvé dni volajú domov mamy, sestry aby im pomohli? A zrazu keď by to urobil chlap tak je neschopak?

Autorka tebe radim čím skôr vyhľadať psychiatra nech sa rozhodneš akokoľvek, ta práva búrka hormónov príde až po pôrode ci už bude utajený alebo nie a ver, ze zamava aj so psychicky zdravou ženou

zuzanockamt
18. aug 2022

@matullienka Písala som svoju skúsenosť. Nikoho som pri novorodencoch nemala.

bessdonna
18. aug 2022

asi uz porodila

katka13katka
21. sep 2022

Manzela by som poslala do riti

skb
13. aug 2023

tiez sa moja priatelka takto rozhodla, len my sme neboli manzelia. Opiustila ma v 7mom mesiaci a dieta porodila utajenym porodom. Utajeny porod vymysleli preto ak niekoho znasilnia a chce to dieta dat prec a nechce ho utratit potratom. Zial niektore zeny to robia aj takto. Darmo som chodil za nou a prosil ju aby dieta vyzdvihla z porodnice, mala na to 6tyzdnov a potom sa vsetko uzatvori a je to nenavratny ukon. No aj spraviodlivost na slovensku vyhrava. Obratil som sa na sud a po roku a pol som to dieta vysudil. Chudakovi chlapcovi odsrala 18mesiacov zivota. Na stastie je zdravy a vsetko co v ustave zameskal dobehol za polroka. Ak by mal niekto podobny pripad kludne ma kontaktuj, plati sudny precedens takze sud uz by mal rozodovat podla mojho pripadu! tento bol rieseny na europskom prave kedze pravo dietata poznat rodicov je vysie ako pravo matky na utajeny porod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre