Ako vám nabehol cyklus po neúspešnom IVF?

lenka20
6. aug 2007

Zacinam tuto temu, aby som sa dozvedela od ostatnych snaziliek ako im nabehol cyklus po neuspesnom IVF. Ja som cca 7 dni po ET zacala krvacat - klasicky menzes, mozno trocha dlhsi ako obycajne, presne v termine ako som mala dostat. Asi 18.den nasledujuceho mesiaca som zacala spinit, to trvalo asi 6 dni, minuly utorok som mala dostat menzes, uz od pondelka som mala pocit, ze to kazdu chvilu dostanem a to trva dodnes. Menzes nikde, len take spinenie slabe asi od piatku vecera, aj to nie cez den, len vecerom. Bolesti take ako pri menzes uz cely tyzden. V piatok som bola na kontrole v CAR, poprosila som dr o sono, nech viem co sa vlastne deje, ale o moc mudrejsia z toho nie som - sliznica je vysoka, teoreticky by som uz menzes mohla mat, jeden vajecnik je uz zmenseny a na druhej strane mi este dozrieva 1 velky folikul. Chapem, ze po IVF su tie hormony asi uplne zblaznene, ale rada by som vedela, ci ste aj vy zazili nieco podobne resp.ako to bolo s vami.

lenka20
autor
17. okt 2007

a ja tebe nech uz riesis len kociky a plienky 😅 a kasli na pribalovy letak, uz ma mrzi, ze som to sem napisala, asi som vas zbytocne nastrasila 😠 to som nechcela. keby sme sa mali drzat letakov, tak neuzivame ani jeden liek na stimulaciu, takze ci uz o jeden viac alebo menej 😉 hlavne nech posluzi ucelu 🙂

sisab
17. okt 2007

lauritka, pozrela som pribalovy letak www.nobel.sk, decap neobsahuje progesteron, len nejaky latku na t.. 😀
citala som ze teplotu mas stale hore, zeby predsa motyka vystretila? No kazdopadne drzim palce 😉
Lenka, v pohode, dakujem 🙂

lauritka
17. okt 2007

sisab dik za info..ano nejak sa drzi. hnusoba jedna a test negativny. tak ako naschval pred ivf toto 🙄

sisab
17. okt 2007

ono to tak byva, ked ju cakas tak sa flaka 😠

lenka20
autor
17. okt 2007

lauri uz ti sice siska odpisala, decapeptyl neobsahuje progesteron. mrska je mrchava, ked ju najviac chces tak sa moce kade tade 😀 ale neboj lauritka, ci zacnes o par dni skor alebo neskor, hlavny je vysledok 😉

savia
17. okt 2007

Ahojte babule, tak bola som si dnes u svojej gyndosky pre peciatku na imuno a poslala ma aj na vysetrenie na hematologiu, takze aj tam som objednana na odber krvi. No ved mam jej dost... 🙂

savia
17. okt 2007

🙂

dior
17. okt 2007

savia ahoj 🙂

savia
17. okt 2007

Ahoj diorka, ako sa mas?

savia
17. okt 2007

Baby,trapim sa tu s fotografiou, neviem ju ulozit do profilu

dior
17. okt 2007

dnes velmi dobre, lebo prisla MS a tesim sa na ketko 🙂
to, je dobre ,že ideš na imuno,budes vediet ci je to v poriatku a krvicky nam uz zobrali dost -ze nemaju este dost!!!!neboj,dobre to dopadne ,kedy rozmyslas nad ket?

savia
17. okt 2007

diorka, tesim sa, ze Ti prisla mrcha, aj ked to znie cudne (tesit sa na mrchu), ale konecne mozes ist na to, tak budem na teba mysliet, nech to uz konecne vyjde. Moje Ket bude asi az po novom roku, lebo kym pridu vysledky z imuna, z hematologie, tak uz bude urcite december.
Kedy si ides pre lieky?

dior
17. okt 2007

mozno je velka ,skus ju upravit
ja tiez ziadnu nemam, ked bude viac casu, tak nieco vyberiem 😅

dior
17. okt 2007

lieky uz mam , dnes som si dala estrofem-mnam aky bol dobry 😅 , dali mi to po 5 dni -jednu,potom 2 a potom 3 a potom neviem ,lebo idem na kontrolu ako rastie perinka a bude sa rozmrazovat a ak budeme mat stastie tak aj delit...uz teraz bojim, ani na to nemyslim 😲 a ET bude na 21DC

aj ja som sa tesila, ze mrska prisla,inokedy placem na wecku,lebo po IVF je to take z tych hormonov pomiesane-teraz bude mat vela bab KET

savia
17. okt 2007

diorka, som strasne rada, ze si takto fajn naladena, ja som bola na ET tiez na 21DC

savia
17. okt 2007

s tou fotkou sa mi to nedariiii

dior
17. okt 2007

savia dakujem ti ,si zlata 😵 , teraz si idem lahnut,lebo ma velmi boli brucho z tej mrsky,uz neviem co mam so sebou robit, ale pridem zajtra,dufam ze sa ti fotka podari
a to som nevedela,ze sa tak dlho caka na to imuno,ahoj

savia
18. okt 2007

Ahojte,dnes som bola na odber krvi na imuno a mam z toho vsetkeho plnu hlavu. Doktor mi odporucal dalsie vysetrenia, endokrinologia ,znova na gyndu kvoli moznej infekcii,boze,ved na to nemam vobec cas,v praci ma uz vyrazia. Ja neviem, asi si pockam na vysledky z imuna,hematologie a pojdem skusit KET.
lauritka, co tebe zistili na imunologii?
diorka, uz je lepsie?

monika3
18. okt 2007

Savia a kde Ti brali tu krv na Imuno? To sa robi normalne aj u gynekologa?
Ja mam tiez za sebou neuspesne IVF-ka tak neviem ci by som si to nemala dat aj ja spravit.

savia
18. okt 2007

monika, na odber som bola v Zdruzenej tkanivovej banke v KE u Dr.Bobaka,aj sme sa porozpravali,ale tych moznych pricin je strasne vela a lietat po vsetkych vysetreniach,to chce fakt nejaky cas. Mozno este nakoniec skusim tu endokrinologiu a uvidim, ci sa najde nejaky problem. Ak nie, idem na KET.
Ak sa chces objednat, kludne mu zavolaj, je to sympaticky pan, urci ti termin odberu, len potrebujes ziadanku potvrdenu od gyndosa.

monika3
18. okt 2007

Savi si velmi mila, ale ja to mam do Kosic daleko. Ja som z BA. Myslis ze sa to robi aj tu alebo niekde v okoli? Bez toho by som asi nemala ist do dalsieho IVF-ka !! ☹ Mna tam nikto zatial ani neposielal , ale co si clovek sam nevybavi to nema

savia
18. okt 2007

monika, tiez ma na to vysetrenie nikto neposielal, sla som na vlastny podnet, aby som potom nelutovala, ze co ked prave v tom je nejaky problem. Zvlastne,ved taketo vysetrenia by mali byt robene uz po prvom neuspechu. Pokial viem, na Slovensku sa to robi iba v Kosiciach,ale nie som si ista.

monika3
18. okt 2007

Savi ja som to teraz pozerala na internete, hej robi sa to iba v Kosiciach.Suhlasim s tebou ze by sa to malo robit pri kazdom neuspechu. Pozeram ze uz mas za sebou 3 neuspesne IVF , tak dufam ze KET to vynahradi.
Ja mam dve nespesne IVF a aj KET. A savi kolko mas rokov a kde si bola na IVF-kach?

savia
18. okt 2007

V KE a mam 33r.

monika3
18. okt 2007

Jasne mna to potom napadlo, ved si z Kosic, 😉 Ja som v centre v BA, mam o rok menej. Dufam ze budeme tentokrat uspesne 🙂 🙂 🙂 Raz sa to musi podarit, nie? 😉

savia
18. okt 2007

No jasneeeeeeeeee..........

savia
18. okt 2007

Chystas sa na tretie IVF?

monika3
18. okt 2007

ano, ale neviem kedy. Asi niekedy v dalsom roku. Ako to budeme obidvaja citit, ze sa nam do toho chce. Nechem to robit na silu. A ked sme uz tooooooooolko cakali, mi to pride teraz jedno.
jasne ze sa to podari 🙂 🙂 ak je nam dane mat dieta tak ho budeme mat aj napriek vsetkym problemom - to je moja mudra filozofia 🙂 🙂

lauritka
19. okt 2007

savia hoj, prepac az teraz som citala tvoj prispevok. no ja som mala protilatky negativne, oocyt protilatky negativne. vsetko v norme. my sme tiez konzultovali s dr. Bobakom. len drahy mal vtedy horsi spg...ale ked sme o dva mesiaca boli v centre na kontrolnom spg, uz bol v norme,. takze u mna bude problem niekde vo vnutri :P ozaj a uz ked si davas robit vysetrenia. daj si urobit aj odbery na mykoplazmy a uoeroplazmy. to moze tiez sposobovat sarapaty :P na stitnu zlazu som bola tiez, ale uz davnejsie, vsekto v norme. t

savia
19. okt 2007

mykoplazmy a ureoplazmy robi gyndoska?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre