Embryotransfer bez hormónov a bez stimulácie
23. feb 2019
Da sa odmietnut lieky pred vkladom a po vklade? Ja som mala estrimax a progresteron....da sa to aj bez neho?
Da sa odmietnut lieky pred vkladom a po vklade? Ja som mala estrimax a progresteron....da sa to aj bez neho?
@carolinademeterova ahoj. moja kamaratka išla bez a teraz je na rozdiel odo mňa šťastne tehotná 🙂 takže mam v plane dalši vklad absolvovať tiež bez hormonov