ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

smejlicka
17. júl 2017

@tinka881 oki diky za info lebo v cenniku maju pisane ze 30e aj cez poistovnu aj ako samoplatca tak preto som sa spytala..

tinka881
17. júl 2017

@smejlicka to asi keby si chcela na ziadost ty

fatma1
16. aug 2017

zostal mi menopur 600 iu , orgalutran 0,25, cleaxane

warrant
22. aug 2017

Zostal mi Ogralutran 0,25 mg - 3 kusy

vanda83
16. sep 2017

@milaja mne robil vklad uplne iny doktor videla som ho az pred vkladom prvy kray a vtedy to vyslo 👍 pred tym 2 krat nic. A dnes uz som mam aj babo😉 Velmi velmi drzim palce! Tiez som lezala len chvilku a hned domov. Predtym 2 krat hodinu som lezala. Vyslo to vtedy ked som nadufala a zdalo sa mi to vsetko sup sup. A netestuj sa ak mozem poradit. 🙂

katuska151183
12. okt 2017

.

vernazza
30. okt 2017

dievcata zostalo mi nedouzivane DHEA 25mg z Biovea (206tabliet) kto by mal zaujem. https://www.biovea.com/eu/product_detail.aspx?N...

nikaaaaa
2. nov 2017

Ahojte mate niektora na predaj siofor

ada83
6. nov 2017

Ma niekto gonal

ada83
6. nov 2017

Ahojte maniekto gonal

marrilyn
15. nov 2017

Ahojte, mam na vas baby jednu otazku. Vychadzalo niektorej z vas v Iscare IUI na vikend? Ako sa to riesilo? Myslela som, ze tieto zakroky robia aj cez vikend, ale mne dr. povedala ze v nedelu nerobia 😒

luciatrencin
15. nov 2017

@marrilyn v sobotu robili, v nedelu nie.

kitti0503
5. dec 2017

žienky zostali mi inekcie..má niekto záujem?? prosím ozvite sa mi cez spravu na cisle 0915737247 nakolko sem nechodím často

nikaaaaa
30. dec 2017

Ahojte potrebovala by spm poradit mam brat letrozol stada 2 tabletky 5 dni a zabudla som sa spytat ako tie tabletky mam brat naraz 2 alebo rano a vecer. ? dakujem

dorotka2013
30. dec 2017

@nikaaaaa rano a vecer...

nikaaaaa
30. dec 2017

@dorotka2013 ďakujem ☺️

nikaaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babusik85
11. jan 2018

@nikaaaaa tak kazdopadne mas robit to,co Ti dr.kazal.
Ked si pichnes pregnyl Ovu bude o dva dni! Dnes zbytocne robis este ovu test. Si riadena liekmi,je to ine ako v prirodzenom cykle.drzim palce

radiologia1
11. feb 2018

Ahojte,tak ja som bola v Iscare 5x na transfer a nic z toho.Co sa tyka pristupu ani neviem co k tomu dodat,vzdy u ineho lekara som bola a skusaju na mne vzdy ine lieky a injekcie,ako pokusny kralik.Takze si o tom pomyslite svoje...rozmyslam nad Brnom Reprofit.

babusik85
11. feb 2018

@radiologia1 my sme odisli z Iscare,je to na dlho,ale lutujem ze som neodisla skor. Cele zle....
Presli sme do Reprofitu,zajtra zacinam 40tt 🙂
Ale aj v Reprofite mas stale ineho dr.Ale to ani nevadi,v Iscare som mala stale Tazberikovu a nikdy nevedela kto som co som.

zuzulka501
11. feb 2018

@babusik85 toho iste nazoru som aj ja iscare uz NIE

radiologia1
11. feb 2018

@babusik85 Prosim ta ako je to v tom Brne,co sa tyka poistovne,liekov,kolko x si tam musela ist?

radiologia1
11. feb 2018

Vopred dakujem

radiologia1
11. feb 2018

Kolko si pred tym bola na transfer v BA?Gratulujem,takze v Brne sa to podarilo na prvy raz?

tinka881
11. feb 2018

Ja este chodim do iscare,lebo tam mame mraziacika este jedneho.Ale tiez sa striedaju lekari,kazdy hovori nieco ine a cenovo isli dost hore

aleskandra
11. feb 2018

Baby, ostalo mi 5 tbl Letrozol..ak by ste mali niektorá záujem, dajte vedieť do ip.. 🙂

babusik85
11. feb 2018

@radiologia1 ahoj. V Brne sa podarilo druhy vklad. Tam ma po konz.hned poslali na endokrinologiu,lebo som mala zvysene Tsh,co v Iscare absolutne neriesili.
Bola som cez poistovnu,cele Ivf nam vyslo 2600€-2700€ a z toho preplatili 1800€.Takze ako u nas. Rozdiel je,ze tu musis vsetko dopredu vyplatit a az potom preplacaju.treba mat schvalenie dopredu,po konzultacii Ti poslu potrebne papiere z RF,to ti potvrdi gynekolog,potom vsetko posles reviznemu lekarovi(zoznam dostanes),po vrateni posles do poistovne.
Takze treba to skor zacat riesit,lebo je to viacej,ale nic hrozne.
V Iscare nemala som ani vklad.

radiologia1
18. feb 2018

Vdaka za informacie.

marrilyn
24. feb 2018

Ahojte, bola som v Iscare na IUI a prekvapilo ma, ze v den samotneho IUI sa vysetroval len manzelov spermiogram a mna nikto neskontroloval. Ocakavala som, ze mi budu robit ultrazvuk, ako sa to vo mne pohlo za tie dva dni od poslednej kontroly. Chcem sa teda popytat na Vase skusenosti, ci Vam robili ultrazvuk aj v den zakroku, ak ano, ktory lekar Vam robil IUI?

kvietok035
24. feb 2018

@marrilyn ahoj. Ja som absolvovala iui v iscare jeden krat a v deň inseminácie mi tiež nikto neurobil ultrazvuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre