• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

15. mája 2017 
@ada83 asi mas pravdu,ja som len rozmislala o tom,ze ked iba teraz dostanem niekedy menzes,tak asi by som mala byt skoro dva mesiace na pn
28. jan 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby estrofen a estrimax nie je to isté že? Lebo ako pozerám mám ich v protokole ale na recepte som mala len estrimax..teraz neviem či dr zabudla alebo čo...
28. jan 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia84 skus isť odvodnej čo ti povie na tvoju chorobu pokial nemáš menzes aby ti niečo dala to máš pravdu asi 2 mesiace pn by sa ani mne nechcelo byť preto to stale odialujem tu pn ale ja mám dobre že robín na 2 smeny tak sa dá isť k dr do obeda ako idem zajtra a po obede do prace
28. jan 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ja idem vo stvrtok.tak uvudim.ale maminu mam v nemocnici.zajtea ma operaciu. Tak mozno by mi to aj vyhovovalo posunut o mesiac
28. jan 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa informovat. Ak chcem ako tehulka chodit k dr dov. Valkymu, kt.nie je mojim gynekologom (moja gyneko je hrozna, uz nechcem byt u nej), musim sa k nemu prihlasit oficialne - teda odist od povodnej a prist k nemu?
AK bude treba bypise mi PN aj on? DAKUJEM!
28. jan 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ahoj.ano,je to to iste :wink: ta hlavna zlozka je v jednom aj druhom rovnaka.
28. jan 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ahoj, ucinna latka je sice rovnaka, ale mnozstvo je odlisne....estrofem obsahuje 1 mg a estrimax 2mg, takze pozor pri uzivani - over si ake davkovanie ti Dr. predpisala.
28. jan 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura je to to isté, účinná látka je rovnaká:slight_smile:
28. jan 2013 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 nie, to nie je pravda že je potrebné ostať po vklade aspon dva týždne doma:slight_smile: som sa na to pýtala, takže je dobré prvý den ležať a potom tri dni kľud..prechádzky, nič ťažké nedvíhať....ale nie že ležať s vyloženými nohami:slight_smile: neovplyvní to uhniezdenie:slight_smile:
28. jan 2013 o 18:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 držím prsty na OPU:slight_smile:
28. jan 2013 o 18:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame kratky protokol od 3dc bravelle 75iu a menopur 37,5mg
28. jan 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@little_miracle ahoj, ako sa máš,máš niečo nové? :slight_smile:
28. jan 2013 o 19:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
a čo sa dr sekla? No zajtra jej volám :slight_smile:
28. jan 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no, radšej si to over...inak, ja som mala na účinnú látku a pod tým napísaný estrimax...tak skús jej zavolať:slight_smile: za opýtanie nič nedáš a budeš si na istom:slight_smile:
28. jan 2013 o 19:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura juj, ja sa už neviem dočkat, kedy si dám pichnut a nech sup rýchlo dostanem mesiačiky:slight_smile: ty si tiež tak na tom?:slight_smile:
28. jan 2013 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 ahoj tak uvidíš vo štvrtok čo ti povedia
28. jan 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 urcite sa ozvem.ty ides zajtra co?
28. jan 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ahoj viac ludí viac názorov mne to povedala kamoška je pôrodná asistentka a ona bola na ivf a že ostaladoma 3 týzdne a sesterka je zase gynekol a povedala že je dobre isť na pn už počas pichania že jej kolegyňa tiež išla už od pichania na pn a tiež je gynekolog
@katulka25 hej na 7:30 bojim sa že čo mi povie
@klaudia84 to si bola si dnes pre lieky
28. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 nakonec sme boli dneska.nasla mi neaku cistu,tak este mam ist za dva dni ci to prasklo,velmi dufam ze ano.potom zacneme pichat injekcie.len ma dorazilo,ze vipisala vsetko dvojmo,neni to zbitocne vela ?
28. jan 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 nemas sa coho bat.vsetko bude ok a vo stvrtok pojdes nato :slight_smile:
28. jan 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klaudia84 mne dala najprv moja len puregon na 5 dni a v piatok mi dala nove lieky len tolko kolko budem potrebovať ani o jeden viac lem mi ostane asi 150j menopuru
28. jan 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 dúfam zajtra tam idem sama muž je v praci a idem busom lebo moje parkovanie tam je des a vo štvrtok ideme potom spolu rano či ako
28. jan 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,ja som bola v 2009 na IVF v ISCARE.Podarilo sa to na 3-krat,mame krasnu,zdravu Natalku.Mal ma vtedy prve dva razy Marsik,ale nepodarilo sa,potom som mala nejaku Dzurejovu a vyslo to.Neviem ale ci tam este robi.Drzim Ti palce,musis len dufat a verit!!!Silvia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 hej vo stvrtok je potrebne aby tam uz bol.a ja tam tiez chodim busom leno parkovat ram je hroza
28. jan 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 a za tie zakroky sa platí vo štvrtok po opu za icsi a mrazenie
28. jan 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 Je to asi na každom, Ja som sa nato pýtala aj Doc. Valkyho a dnes aj svojho gyn. a obaja povedali, že kĺudne môžem pracovať. Že je to aj asi lepšie, lebo hormóny strechu je niekde riadne poškodiť. Ale tak ako sme každá iná, tak aj k tímto veciam pristupujeme a vnímanie ich inak, čiže je to nakaždej jednej z nás ako si spravíme ;)
Za ICSI zaplatíš zajtra alebo pri vklade a za mrazenie až keď bude rozhodnuté že sa mrazí :slight_smile: ...
28. jan 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi asi hej je o na kazdom ja som sa rozhodla ze pojdem asi na tyzden na pn lebo je strasne vela ludi chorich a ja robim snimi a moja imunita je nic moc :slight_smile: :slight_smile: ja robin na poste a si moc nenavyberam
28. jan 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 to sa vsetko s nimi dohodnes.ale nieco uz budete platit uz vo stvrtok
28. jan 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok