• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
@lea231 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: páči sa mi tvoja skromnosť :grinning: no ale fakt si šikovná....na akú? materičooooo, to už blbo znie..inak, obdivujem technicky zdatné ženy, u mna totol nemožné:( nepredstaviteľné:( to je dobré že si spokojná, u mna je to tak isto....chvála bohu....tak ešte si chvílku používaj manžela sama pre seba, lebo čo nevidieť nastane chaos:slight_smile:
5. feb 2013 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka a to nevies, ze mam este dalsiu brigadu plus pecenie kolacikov do jedneho bufetiku :slight_smile: ja by som len tak neobsedela a nevedela sa nudit. treba mat aktivity a zaujmy :slight_smile: vcera dokupil a poskladal muz do spajze dalsi regal,tak som rano prekladala zavareniny ....
5. feb 2013 o 18:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea231 :grinning: :grinning: :grinning: ty si úžasná, fakt....a inak, aj ja som čulá, učím pre jednu organizáciu:slight_smile: a chodím skúšať a taaaak:slight_smile:) noo, čulé sme my ženy k svetu:slight_smile:)))
5. feb 2013 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka vidim, ze by sme si v real zivote tiez porozumeli :slight_smile: tak, ked budes chciet oddychovat vyberiem Ti dovolenku za super last minute cenu,hm? :slight_smile:
5. feb 2013 o 18:58  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea231 supeeeeer, budem velmi rada:slight_smile: tak pozri, už ked bude kludnejšie, a budeme mať, sice ty už čoskoro, po tých dobrých správach, tak dáme kávu..teda pomarančový džúúúúús:slight_smile:))))) neviem či nám káva bude chutiť:slight_smile:
5. feb 2013 o 19:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja kavu nepijem ... za cely zivot som vypila asi 5-6 aj to zvacsa v Egypte ci Tunisku :slight_smile:ale fresh orange mozem, aj vcera muz odstavoval :slight_smile: jasne, dohodnute ...a kde byvas,ak si okr. BA?
5. feb 2013 o 19:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 áno? to ja tak jednu dve denne si dám:slight_smile: bývame v senci....bývali sme v ba, v podnájme a od 2009 už bývame vo sojom:slight_smile: vy ste v rajke?
5. feb 2013 o 19:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja som bola v sobotu aj v piatok budem v SC ,mame tam plno znamych, exspoluziakov a ja naj kamosku ...sme tam velmi casto uz roky. predtym som mala byt a mam rodicov v Ivanke. sme v Rajke,hej :slight_smile:
5. feb 2013 o 19:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 jjeeej, super, tak to sa fakt môžeme stretnúť...idem vo štvrtok a piatok na východ na služobnú cestu, ale fakt by som bola rada, ak by sme sa stretli:slight_smile: idem ja teraz niečo kuchtiť..o chvílku je už muž doma...tak ma tešilo, krásny večer ti prajem...a drž sa. papa:slight_smile:
5. feb 2013 o 19:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka pekny vecer aj tebe ,ja mam varenie a pecenie pre dnes za sebou :slight_smile: francuzske zemiaky a bananovo-kakaova babovka .... jasne, dame meeting :slight_smile:
5. feb 2013 o 19:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 neboj vsetko bude ok.... a teraz od piatku budeme mat vsetky odpocitavanie na krv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@b.bardyova teraz si prestala jest lieky? a vklad tak tento cyklus teda nebude?
5. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 nevadi ale tie co mas brusku su prave---- budes teraz pn?
5. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. feb 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 teším sa že už ideš k nám čakateľkám
5. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 aj ja moja ale az piatok sa k vam pridam :slight_smile: vsetky budeme naraz tehotne ake super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 presne tento vklad sa odklada :( vraj mi extrimas vyvolal- zvysnu sliznicu v maternici a nie je to na vklad idealne tak musime pockat
5. feb 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.bardyova pekne asi by ma slahlo :frowning2: a teraz ti daju ine ako extrimax?
6. feb 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá ako sa máte? mne sa točí hlava a som stále unavená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj adi, no mne sa mota hlava tiez a stale som smadna, a zravka uz prechadza :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo Ahoj, dnes som si bola pre recept a spytala som sa sestriciek na hodnotu HCG. Odpoved: Noooo, co viem vkladavali sme vam 1 embryo, ale mate krasnu vysoku hodnotu HCG 956....
Normalne som ju zneistela, lebo znela tak akokeby s takouto hodnotou HCG mavali dvojicky :slight_smile:))
6. feb 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martinazvo to ja som si teraz dala polievku a je mi tak zle že som ju ani nezjedla :frowning2: :frowning2: :frowning2: neviem či to je nízky tlak alebo čo
6. feb 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vidruska no to mas krasne vysoku hodnotu :slight_smile: fakt ako na dvojicky :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 asi zozhasene telo z tych hormonov.......neboj to prejde :wink:
6. feb 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo no som zvedava na ten ultrazvuk :slight_smile:)) a aka j epriemerna hodnota HCG ked sa takto prvy krat berie krv?
6. feb 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo asi hej no uvidíme ako to bude pokračovať
6. feb 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby robili vam vysetrenie na imunologicky faktor? to sa robi len v CARe alebo to moze aj bezny gynegolog spravit? a to je ako vyter? alebo to sa berie krv? Idem v pondelok na folikumetriu tak by som sa na to spytala doktora
Dakujem
6. feb 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vidruska ono je to strasne kolisave, skusim to najst...
6. feb 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 som zvedava ci aj Ty budes taka strasne hladna ako ja, nemusela som jest vela, ale casto :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok