ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
18. feb 2013

@csokasi ja idem rano pred robotou chodit do posilky. A uvidime co bude a co si nasadila manzelovi?

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@csokasi ahoooj, no aká zmena🙂 ale super.

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 maca...to je peruánska rastinka...taká akože na povzbudenie všetkého. na spermiogram, na chutn a sex taký liek na všetko🙂

denulka85
18. feb 2013

@katulka25 ja dobre poznam ten pocit ja som to prezila v decembri pred sviatkami a teraz je to hadam vo hviezdach ze ako som na tom...

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka mne nemaju uz co robit.jedine creva zobrat.uz som nasrot doj...zato toto podstupujem.uz mam danu ziadost,aj lieky predpisane,mrcha za dverami uz.

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka pilasom tu maca,aj tabletky.nezaberalo mi to alebo som ja ina 😀

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sara20 no tak to si už prešla kus cesty, ja som myslela, že ste pred žiadosťou, tak to je už fajn🙂

katulka25
18. feb 2013

@denulka85 neboj sa. Teraz to uz bude ok

sara20
18. feb 2013

baby na dobry spermiogram je ecko,pivnekvasnice e selezin ace.

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka uz cakam nech mi vlozia babo hotovea idem domou 😀

lea231
18. feb 2013

@katulka25 viem ako sa citis, musime ist dalej ... april sa blizi a nadej ostava 🙂 ani sa nenazdame a ideme na to.

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@lea231 ahoj...no ako sa máme?

denulka85
18. feb 2013

@katulka25 uvidime ako dopadnem a tebe prjem vela sil.-.-- 🙂

csokasi
18. feb 2013

@katulka25 MACA to je taky peuransky koreň na zlešenie spermiogramu, ale je to i na ženské veci, tak to berieme obaja.Ja ráno nestíham tak cvičit po práci a papám 4-5 krát denne.

katulka25
18. feb 2013

@lea231 dakujem. A kedy ti prisla mrcha po vynechani liekov? Asi bude dost silna predpokladam :(

csokasi
18. feb 2013

@sara20 Vraj sa to ma min. 3 mesiace aby to málo účinok, no uvidíme. Uškodiť by to nemalo a keď pomože bude len dobre.

katulka25
18. feb 2013

@denulka85 urcite lepsie. Uvidis.drzim silno prsty

katulka25
18. feb 2013

@csokasi ja chcem teraz detoxikovat telo gelmi agel. Tej chemie co mam teraz v sebe je vela

csokasi
18. feb 2013

@katulka25 Preto som začala dačo zo sebou robiť, lebo telo málo to dosť ...

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 čo je gel agel?🙂

sara20
18. feb 2013

@csokasi ja som to asi 7alebo 8mes brala.ale tebe to moze .zabrat.

lea231
18. feb 2013

@katulka25 prisla mi o dva dni, tak silna je dost ... co uz, vydrzime.
@cucoriedkacucoriedka
vsetko po starom, sledujem vas ako sa menia/nemenia statusy 🙂 ucim sa na skusky, no viac som na nete ... jaj uz nech je aspon 20.2. vecer. zajtra ma muzik narodky a cez vikend oslavy. okrem ineho som mu kupila aj parfem, otvorim ho a pozeram v praci ako debil, ze co tam plava ... hneda spina vnutri. no ale vymenia mi to, len zase tam chodit na dvakrat.

katulka25
18. feb 2013

@csokasi preto idem od zajtra nato. 6:30 otvaraju posilku. Tak tam hned nabehnem 🙂
@cucoriedkacucoriedka vela o tom este neviem. Ale kamoskinej znamej pomohol prirodzene otehotniet. A tiez mala ivf neuspesne. Najskor detoxikovala telo a ked otehotnela brala specialne vitaminy a ma zdrave dvojicky. Je to cele prirodne a aj dost drahe.ale ked si vezmem kolko penazi stoji ivf tak to neriesim

csokasi
18. feb 2013

@katulka25 Tak pls prezisti čo to je a ako sa to pije-užívá a sk ušila by som to. Také prečistenie po zime nikdy niekde zle a obzvlášt v našom případe.

katulka25
18. feb 2013

@csokasi ok. Pokusim sa odfotit letak co mam doma a poslem ti ho. Vela zenam to pomohlo.aj pri migrenach, rakovine a podobne. Ale je to dost drahe.

csokasi
18. feb 2013

@katulka25 Čo je drahé za pocit mať v náruči ten svoj malý uzliček ...

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@lea231 no, tak ešte že ti ho vymenia🙂 tak dost pestré to máš veru🙂 ja som uplne na figu, točí sa mi hlava, je mi na zvracanie, pachy nemozem žiadne....mna tie hormony zabijú...zajtra idem za dr, nech urobí ultrazvuk a nech niečo robí..alebo nech mi znizi dávku...desné

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 no presne, to máš pravdu...pre bábo nič drahé nie je: ) tak len vyzisti pekne čo a ako a daj vediet.

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

baby, ja som ako naje........ná z estrimaxu.....úplne sa motám:(((( pomooooc....

ach, ach, ach

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nemáš nízky tlak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre