• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

16. septembra 2017 
@denulka85 snažím sa....ale aj ja mám slabé chvíle..to by som klamala:slight_smile: ale ja som psychoolog, takže to je skôr profesionálna deformácia a aj životné skúsenosti..vidiš to, prechádzam tým, čím si prešla ty...tak empatia funguje oveľa lepšie:slight_smile:
18. mar 2013 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka asi hej, no zachvilu je doma muz tak som zvedava ako to cele dopadne
18. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 neboj sa....ved je to tvoj partner, aj v dobrom aj v zlom...len sa nezlož ty, lebo chlap to nesie ťažšie, ked ty ukážeš že si ako tak oka a porozprávate sa o tom, tak to lepšie do zajtra zvládnete
18. mar 2013 o 17:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja viem len daleko je do zajtra nechcem to dat ukoncit hned pisala som si s babami a tiez jej chceli spravit kyretaz a nedovolila a je 29tt
18. mar 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ja viem.ja som to zazila tri krat a plus neuspeny ket. Ale kazda jedna zla skusenost ma posilnila.teraz ako som zacala cvicit tak nato vobec nemyslim. Precistila som si hlavu. S manzelom zaciname chodit na badmintom a tak. Zacali sme sa viac venovat sebe :slight_smile: hlavu hore. Urcite sa nevzdavaj. Este si mlada a babatko urcite pride. Uvidis :slight_smile:
18. mar 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 ahaaaa, no neviem či by som riskovala svoje zdravie...ja som asi vadná, verím lekárom...ale nič ešte nemáš stratené...ja viem že je do zajtra daleko, ale nič iné ti neostáva, nejako to len musíš prežiť...nič s tým neurobíš...nedá sa preskočiť noc a nech je desat hodin doobedu, aj keby to bolo najlepšie...chápem..a čo ti hovorí tvoj vnútorný hlas????
18. mar 2013 o 17:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 neviem moja som zvedava ako dopadne zajtrajsok a podla toho sa to asi bude dalej riesit nechcem mysliet negativne ale v kutiku duse dufam a modlim sa
18. mar 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ze mam cakat neviem teraz som zmetena ako svina a neviem co by bolo dobre
18. mar 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 ako ti ide cvičenie? zahryzla si sa riadne, čo?:slight_smile:
18. mar 2013 o 17:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 tak čaaakaj...ale ty si tu teraz dôležitá..nezabudni, že budúca matka musí byt v poriadku, aby bolo dietatko zdravé....
18. mar 2013 o 17:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 urcite nadej je. Hlavne vela oddychuj a bude ok. Uvidis. Silno drzim prsty
18. mar 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ahoj čo si nedavaš zrychlený hcg test. Mne u nás robili tak a vysledok som malá za hodinu. Moj gyn. my takto odporučil, že veď to čakanie je aj tak ťažké.
18. mar 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi to som nevedela že aj niečo také je...síce my máme tiež celkom rýchlo..ráno krv a okolo jednej výsledok, ne?
18. mar 2013 o 17:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no zatial kila dole nejdu,ale citim sa lepsie. Uz nemam ten ppcit toho nafuknutia. Takze som rada :slight_smile: a ty ako?som citala ze negativne.kedy mozes ist ppat? Ja mam zajtra vysledky hematologie, v stredu kontrola v iscare a uvidime co dalej.
18. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 no supeeeer..hlavne že ty sa dobre cítiš:slight_smile: tak som zvedavá na tie výsledky..daj vediet... ja tiež začnem trošu cvičit, mam orbitrek, tak skúúúsim:slight_smile:
no, vyzerá to tak, že teraz ms....potom kontrola a od dalšej ms stimulka..a vklad..vklad na polovicu mája vychádza..tak uvidíme:slight_smile:
18. mar 2013 o 17:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 a ze vraj mi zmení protokol, tak neviem ako...som zvedavá:slight_smile:
18. mar 2013 o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no ak budem rozumiet tomu co mi povie tak dam vediet :slight_smile: a mas aj mrazacikov?no ja som zvedava co so mnou. Uvidime
18. mar 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 hej, máme ešte pat mrazacikov..tak dúfam že su krajšie a lepšie ako bola táto várka..tu nam jedno neprežilo, tri sa nedelili a jedna po piatich dnoch, mala byt blastocysta a bola morula...takže tak
no, tak dúfam že čoskoro aj ty na vklad...máš mrazáčikov?
18. mar 2013 o 17:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no my mame este troch. Tak verim ze su to ti najsilnejsi bojovnici
18. mar 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka25 určite to tak bude...no jednoducho je im tam lúto samým ostat:slight_smile: to je fajn že máme ešte mrazačikov...no tak uvidíš čo ukáže hematologia a ideš po ne:slight_smile:
18. mar 2013 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi nesla som do caru to robil moj gyndos
18. mar 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka zvladol to dobre ale mam si vybavit ze nech idečm na utz stvrtok vtedy ma volno a chce ist somnou....
18. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ahoj tak maj je nas ako to tu citam
18. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 dakujem katka velmi pekne za podporu :slight_smile:
18. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 no vidíííííš...sa bojíš predčasne...ved je úžasný:slight_smile:
18. mar 2013 o 17:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 taaaaaa, ved to bude najlepší mesiac, ne?:slight_smile:)) ale už nebeireme nikoho...možno katka pôjde v apríli._)
18. mar 2013 o 17:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 kedy si dostala ms po vysadení utrošu?
18. mar 2013 o 17:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja som bolo 19 NA KRV a vecer som zacala a to som mala utros ale trochu to tlmil a az 21 som ho vysadila po druhej krvi
hej bude to najlepsi mesiac aj pre nase malicke
18. mar 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahaa..tak ja dúfam že tak do trocch dní mam madam tu:slight_smile:

už sa teším na máj:slight_smile:)) naozaj...a dúfam že už budej aj po kete pozitívne naladená:slight_smile:)
18. mar 2013 o 18:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak som konecne tu a negativna jak sirota :grinning:
18. mar 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok