ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

elle81
9. apr 2013

@katulka25
@ada83 uhnizdenie to nebude, aj testy som mala negativne, aaaaaale co, aspon sem zapadnem, budeme sa trapit spolu dalej 🙂 🙂 ,ale teda mrzi ma to riadne 😒 , uvidime co povie nas jedinacik mrazacik, mrchu som mama mat uz v sobotu, este stale nekrvacam iba spinim, ale uz z prvej skusenosti viem, ze nic s toho nieje, ale budem bojovat dalej, nepodam sa 🙂

elle81
9. apr 2013

@fantinka sak dobre ale tiez si este len mama cakatelka nie? 🙂

ada83
9. apr 2013

@elle81 budeme bojovat spolu uz by sme mohli byt aj my na rade 😉

elle81
9. apr 2013

@ada83 nooo veru, akoze zatial to nasam viac menej dobre ale miestami som uz na depku, uz by sa mohlo postastit aj nam 🙂

ada83
9. apr 2013

@elle81 to ti verím aj som mala desku ale po čase to prešlo 😢

katulka25
9. apr 2013

@elle81 este by som flintu do zita nehadzala. Uvidis co ppvie krv. A urcite sa uz coskoro dockame. Ja verim ze uz teraz si idem pre vitazov 🙂

fantinka
9. apr 2013

@muchotravka166 to fakt? som nevidela...

fantinka
9. apr 2013

@elle81 som som... 🙂 ale dlho už čakať nebudem 🙂

fantinka
9. apr 2013

@katulka25 mne tiež stačí jeden víťaz z tých 5 😀

fantinka
9. apr 2013

@muchotravka166 je ti zle? Hm počkaj ako to bude horšie...pri dvoch 😀 užívaj si 😉 to patrí k tomu ževraj 😉

muchotravka166
9. apr 2013

@fantinka haha jasne to patri k tomu ale k celemu tehotenstvu, moja pri jednom ti moze byt taak zle ze si vygrcas aj rit :D mam taku znamu ktora len vracala aj vodu a cakala jedneho chlapca to zalezi asi od citlivosti neviem no

katulka25
9. apr 2013

@fantinka ja mam troch. Tak uvidime 🙂

muchotravka166
9. apr 2013

@ada83 cau zase som tu a je mi lepsie som sa najedla akoze nehovorim ze som predtym nejedla 😀

muchotravka166
9. apr 2013
cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@ada83 si píš že dám vedieť🙂

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@fantinka no ešte že tak..prijímam tvoje ospravedlnenie🙂 inak, si spomínala všera, že máš 9 dní pred ms...aj ja som mala včera devať dní pred..🙂) žeby rovnako???? 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@fantinka vieš že aj ja som pozitívnejšie naladená ako som bola? len nech to pre boha vydrží tento stav 😨

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@muchotravka166 sú úžasné, tie vlasy, aj ja mám také....aj účes máme rovnaký...hotové dvojičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@fantinka tio ona myslela tu figurku čo mám aj ja v profilovke, nie? 🙂))))

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@muchotravka166 no, som veru mala na neho šťastie....ale aspon viem, že genetiku máme v poriadku, to ma teší.

fantinka
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka žeby sme šli rovnako? Možno nás dajú aj spolu na izbu po vklade 😀 😀 veľmi verím, že to teraz už vyjde 😉 nechce sa mi ísť do 3ivf, lebo to budem musieť mm pichať injekcie na spermie a veľmi sa mi nechce 😉 dúfam, že nám tento stav vydrží, keď mi ho vložia automaticky sa prepnem, že to vyšlo haha.

denulka85
10. apr 2013

@ada83 a nie? je to uz dost penazi co sme dali a este nikde nic

denulka85
10. apr 2013

@katulka25 neviem moja mne vcera embriologicka povedala ze mam 6 jednobunkovych lebo ich hned po oplodneni mrazili

ada83
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka budem čakať

denulka85
10. apr 2013

Baby idem dnes gyndosovi, vcera od 16tej som mala horucky 38,8 a az teraz rano to kleslo na 37,1 a strasne ma zima triasla asi to somnou nebude dobre 😢

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@fantinka ale nepôjdeme rovnako, ja pôjdem mesiac po tebe, tak to vychádza, lebo ty už ideš stimulovať a ja až v majovej mrške🙂)))

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 lebo ich hned po oplodneni dali mrazit a tebe ake vkladali?

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@denulka85 deni, dúfam že to nie je nejaká septická reakcia:( chod s tým, hned dnes..antibiotíká by mali pomôcť. držím ti prsty

denulka85
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka idem okolo 9tej musim celu nioc daval muz na mna obklady a neslo dole vobec az nadranom bojim saaaaaaaaaaaaaaaa ja nechcem ist do nemocnice

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@denulka85 neboj sa, nepôjdeš do nemocnice, len sa daj pekne kuknúť lekárom:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre