ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
11. apr 2013

@denulka85 tam mam deniska_petko 🙂 hej aj ja som denisa 😀

fantinka
11. apr 2013

@bibi24 tak to si ma potesila, len mne mm povedal ze do brna nejde...ako male decko...ale verim ze tento prvy ket nam vyjde...a preco vam nevysiel ten prvy ivf v brne?

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 no ved uvidime.nejako nestiham.asi az poobede tam zavolam

timona
11. apr 2013

@bibi24 úplne ako keby si o mne hopvorila, ja tam uz chodim tri roky, doslova ako na klavír a ako si povedala v podstate som spokojna, len tehotenstvo nikde.Teraz tam stimulujem na 2. IVF a som rozhodnuta ze naposledy. Uz dlhšie zvažujem to Brno, ale vždy ma odradila tá vzdialenost. Inak som čitala ze RF má najväčšiu uspešnost v celej východnej a strednej európe. Podla mna ak sa 1-2x nepodari v jednom centre, nema význam to tam skusat dalej.

fantinka
11. apr 2013

@timona ale nemozeme mysliet uz na to, ze pojdeme do brna ked nas cakaju este tu nejake rozbehnute pokusy...lebo to teraz nevyjde...prave preto ze uz myslime ba neuspech a brno.

timona
11. apr 2013

@fantinka to je pravda, preto som sa rozhodla , ze este druhykrat skusim v Iscare, aby mohli event. odstrániť chyby koli ktorým to minule mozno nevyslo, lebo asi nie je dobre, po kazdom IVF zmenit centrum a zacinat pokažde od zaciatku. A samozrejme velmi chcem , aby to bolo úspešné. Ale donekonečna to tam skúšat nebudem, ked vidim ze mi nevedia pomoct.

fantinka
11. apr 2013

@timona urcite nam to teraz vyjde!

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 uz si volala? ja som asi viac nervoznejsia ako ti 😀 😀 😀

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 volala,ale trochu som to nepochopila. Ze ezte sa nedostali k romrazeniu a zajtra mam prist o 10.00. Tak nechapem. Ze mi budu volat

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 ako ze sa nedostali k rozmrazeniu? vsak mne hovorili ze tri dni sa embrya rozmrazuju tak potom co sa ako cuduju ze sa to nikdy nepodari? a kedy ti budu volat dnes ? ci az zajtra rano? cele iscare je uz na hlavu spadnute 😢

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 no ved ti hovorim ze tomu nerozumiem. No uvidim. Dnes by mali volat.a to malo byt aj pk.tak neviem

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 vsak pk ma byt hadam aj 3-4 dni nie? alebo to uz ja som taky debil? ja by som ich zaje...a to je uz ubohe ze nemali cas rozmrazit skor tie embryjka dobre ze sa nezblaznis ja som sa skoro zblaznila ked mi povedala ze pk sa nepodarilo drzim palce aby to dobre dopadlo

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 vies ci? Nejako to neriesim.len chcem aby to vyslo.to je pre mna dolezite. A viem ze to vyjde. Verim tomu

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 verit tomu musis mopja urcite ti to vide... pisla som si s babami uz davnejsie a kazdy odpisal ze pk by mala byt aj 3dni aj viac tak ja akoze nerozumiem asi debil no nechapem a ked dobre viem mne lattakova spominala ze embrya sa rozmrazuju aj 2-3 dni a potom sa daju na pk to mi hovorila este pred druhym ketom ked som mala ist

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 moja ja sa uz na tom len smejem.ved zajtra sa ich pri omienku spytam.ale vedia ze idem zajtra a mam aj pk.tak oni mozno o rozmrazni inac hovoria. No neviem.

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 cele je to ubohe som zvedava co ti zvolaju..... naco si beru tolko roboty naraz ze potom nestihaju a nas len takto namotaju ale musis verit ze ti to vide som zvedava kedy ti budu volat uz bude 15,00 a oni tam nebudu do noci aby ti volali alebo sa mylim?

katulka25
11. apr 2013

@denulka85 tak uz mi volali. Vsetky tri sa pekne rozmrazili a zajtra by mali byt8bunkove.pk nerobili lebo boli len tri a moze sa star zeby neprezili a ze je lepsie ich dat radsej hned do maternice. Predsa uz mali sok z rozmrazenia.takze zajtra o desiatej ideme nato 🙂 a za 9 mesiacov budu moje bublinky uz pri mne 🙂

ada83
11. apr 2013

@katulka25 držim na zajtra palce

fantinka
11. apr 2013

@denulka85 cooo tri dni sa rozmrazuju? Mne povedali den.

fantinka
11. apr 2013

@katulka25 veeeeelmi drziiiiim palce aj s mojimi embryami 😀

fantinka
11. apr 2013

@denulka85 len mna zaujima ako daju pk na blasty...ved tie sa musia uz zahniezdit co najskor nie? Co sa uhniezdia pod mikroskopom? 😀

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 a teraz maju kolko buniek nehovorili? drzim palce na zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂 daju ti dve nie? a jedno ked tak daju naspat mrazit?

denulka85
11. apr 2013

@fantinka ked ti mam pravdu povedat ja tak viem aspon tak nam hovorila lattakova naschval som sa spytala teraz muza ze ako to bolo povedane ze s pkby to malo byt aj 5 dni tak ja uz neviem som debilka s toho

katulka25
11. apr 2013

@denulka85
@fantinka
@ada83 dievcata dakujem. No neviem kolko maju.ake mrazili ich ako 4,3 a 2 bunkove. A minimalne dve dam.rozmyslam ci nie vaetky tri. Na podporu

denulka85
11. apr 2013

@fantinka to neviem aj v pk sa musia delit v inkubatore ja uz fakt nechapem som sklamana s iscare a to maximalne 🤐

denulka85
11. apr 2013

@katulka25 asi aj ja by som dala tri a to asi nedovolia 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
11. apr 2013

@katulka25 nno neviem či ti budu chceť dať všetky 3 ale uvidiš potom zajtra daj vedieť kolko si si dala 😀

fantinka
11. apr 2013

@katulka25 3 ti nedajú...

fantinka
11. apr 2013

@denulka85 lebo si vezmi, že - moje blasty mali PK 5 dní, keď boli čerstvé, potom ich zamrazili a keď ich rozmrazia zase dajú pk 5 dní? veď to je nejako veľa už nie? som už tiež magor z toho 😀

fantinka
11. apr 2013

@katulka25 a nebojíš sa, že keď si dáš dve, tak si znižuješ počet pokusov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre