ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
14. apr 2013

@muchotravka166 no neviem či im to šlo

muchotravka166
14. apr 2013

@ada83 tak tam skusaj viac odkazov no co

ada83
14. apr 2013

@muchotravka166 posli nieco lepsie na stiahnutie

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@katulka25 ja som si myslela, že od tejto budem stimulovat, ale dr. povedala že po aprílovej mám príst na kontrolu atd atd...takže som sa nepýtala skôr...povedala že nech si trošku oddýchnem od hormonov, tak netlačila som na pílu🙂 teraz ešte pocestujeme s mužom, oddýchneme a dúfam že o už vyjde...ty sa ako máš?

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@ada83 hej, od tretej budem stimulovať...čiže dve prejdu a od tretej tabletky. aj ty si tak mala, že?

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

jaaaaj, baby, tie čerstvé štavy so mnou robia divy...normálne sa super cítim..aj som krajšia, mi muž povedal že som nejaká ináááá...hehe, to ma ale tri dni nevidel...a možno sa opat do mna blááááznivo zamiloval🙂)))))

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka laska nebeskaaaaaaaaaaaaa 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 heheheee, tak po dvanástich rokoch....jakááááá nebeskáááááááá🙂))))

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka aj by budeme v juni 10 rokov spolu a lubime sa este viac ako na zaciatku 🙂 🙂 🙂 🙂 to tieto veci este viac spajaju aspon ja si myslim

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 deni, ako sa máš? je to trošinku lepšie?

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 no peeekne...my sme dvanást spolu, ale sedem bude v oktobri ako sme sa brali...aj ja mám inak pocit, že nás toto všetko spája 😀

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka psychicky lepsieeeee sustredim sa na svadbu ale vcera tu bola kamoska s bruskom tak ked odisla musela som sa vyrevat ach 😢 ale brucho stale citim. utorok idem na kontrolu ale stale spinim neviem ci to je dobre a to uo vtedy ako ma musel kuknut utz

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka vsak? mame dobrych chlapom nezutekaju pri problemoch a starostiach 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 mojaaa, drž sa...a inak, tá kámoška ti prišla ukázat, na čo sa máš sústredit..tak si myslím🙂

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 áno, máš pravdu, len nech to s nami vydržia až do zdarného konca a potom celýýýýý život🙂

ada83
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hej presne tak ako ty

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka skor nie lebo bola hnusna neviem ci to bolo tehotnstvom alebo jej bambavou hlavou ale tak ma nasrala ze strach neprisla ma podporit ale do....t ze co uz s tym neskoncim no nebola taka tak som z nej uplne paf 😖

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka chudence nase musia trpiet s nami ale do stastneho konca aj bociana som si objdnala dufam ze pride tento tyzden ..... musz sa ma pytal co ti kupim k svadbe? ja ze bociana 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 fu ha, tak to by som ju hnala aj ja...inak, ale jaká podpora:( ona určite otehtnela opretá o plot, čo? ked sa takto nevhodne správa....krava. tak to je to čo najmenej potrebuješ, takúto nepodporu.

muchotravka166
14. apr 2013

@ada83 ma nestvi nehovor ze si tam nieco nevies zadat jaaj mne sa uz nechce

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak nejak take kamosky mozem okaslat normalne som sa nasrala co ti poviem krava jedna sprosta.... akurat muz nebol doma ked prisla ked som mu to povedala dostal nervy ze ked pride gratulovat na svadbu vyhodi ju lebo vydel ze ma to trapi

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 úžasnééé, no ale dúfam že aj s nákladom si si ho objednala🙂 bo ja už iného neberiem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ano ma v ustach zabku pockaj ukazem ti 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 tak to mu verím, aj tebe:(ja by som to tiež tak pežívala.

katulka25
14. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak potom to urvite vyjde. Ja v pohode. Akurat ma dost prsia bolia a sem tam pichnutie v podbrusku. Tak verim ze je to na dobrej ceste 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 jakúúúú žabku.....šak perinku mal mať..aj s bábom, ty žabka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@katulka25 juuuj, držím ti prsty...strašne, strašne🙂)))) tak háda je to fakt na dobrej ceste ked aj prsia bolia🙂)) len nech bolia aj nadalej, blbé prianie, čo?🙂

denulka85
14. apr 2013

takuto 😀 😀 😀 😀

denulka85
14. apr 2013

@katulka25 neboj urcite to je na dobej ceste 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2013

@denulka85 je nádherný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fakt uplne rozkošný 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre