ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gigi77
22. máj 2013

ahoj adi, ako sa drzis? nervy este nepracuju? drzim ti palceky nech to tentokrat uz vyjde 🙂
ja sa dozviem v piatok kedy by sme mohli stimulovat ale to bude az po lete, takze ja mam cas 🙂

gigi77
22. máj 2013

@ada83 hoj adi, ako sa drzis? nervy este nepracuju? drzim ti palceky nech to tentokrat uz vyjde
ja sa dozviem v piatok kedy by sme mohli stimulovat ale to bude az po lete, takze ja mam cas

gigi77
22. máj 2013

som nejaka popleta, ked pisem 🙂 tak som dufala, ze ked sem po mesiaci pozriem ze tu bude dalsia tehula a vy baby nic ☹ tak dufam ze do leta sa to tu troska premnozi 🙂

ada83
22. máj 2013

@gigi77 ahoj pracuju neboj po pondelkovom teste dost ale difam ze to bolo skoro idem v piatok dat dalsi dufam ze uz budu 2 aj ja som sa rozhodla ze ak nic tak az v septe idem na ket
Tak po lete sa pridas ako tehotna 😉

ada83
22. máj 2013

@gigi77 neboj ja to pokazim tu v utorok. aj lattakova je tehotna to staci 😉

cucoriedkacucoriedka
22. máj 2013

@fantinka vieme vieme🙂

katulka25
22. máj 2013

@ada83 uz teraz som zvedava ako dopadnes 🙂

ada83
22. máj 2013

@katulka25 to aj ja s 😀 či budem oslavovať alebo plakať

cucoriedkacucoriedka
22. máj 2013

@ada83 oslavovať🙂

ada83
22. máj 2013
ada83
22. máj 2013

začala som pozerať tehotenske oblečenie som divnááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulka25
22. máj 2013

@ada83 jasne ze oslavovat 🙂 a je super ze to yz pozeras. Asi to uz zachvilu pride 🙂 juchuuu

maxilienka
22. máj 2013

@ada83 drzim palce! velmi ti to zelam 🙂

ada83
23. máj 2013

dievčata mala som kontrolu zo socialky

cucoriedkacucoriedka
23. máj 2013

@ada83 no, chodia poctivo oni..moja kolegyna má furt ked maroduje..

ada83
23. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka asi musia už môžem isť do obchodnu dnes nepríde 😉 😉 😉 mm my že nepokúšal môže ešte dnes prísť

gaga83
23. máj 2013

@ada83 no pekne;););)

ada83
23. máj 2013

citim ako by dnes mala prisť mrcha dúfam že nepríde 😒

kvetkokvetko
23. máj 2013

baby pomooooc, ja mam uz druhy den pocit ako na mrchu, som len 17 DC, KET ma byt 21 DC....lieky uzivam pravidelne, takmer na minutu...sa bojim, co bude do pondelka...ja mavam kratke cykly (aj 24 DC)... som myslela, ze estrimax a utrogestan mi nahradia moje posahane hormony, ale asi nie...volala som do centra, zajtra mam zbehnut za Petrovou...mali ste to niektora? pri mojom stopnutom KETe som nic taketo nemala...

cucoriedkacucoriedka
23. máj 2013

@kvetkokvetko ach...nerob, neboj sa, to bude len planý poplach a nič nedostaneš...držím prsty...nech ich už nemáš devať mesiacov...a nenechaj ma samu na pondelok...

gaga83
23. máj 2013

@ada83 neboj nepridu, nesmu;)mna tiez rano zacalo pobolievat brucho ako pri ms. Ale zajtra robime test tak ti budes mat // ciarocky

ada83
23. máj 2013

@gaga83 to hej zajtra tam musia byť // čiarky

kvetkokvetko
23. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ved ja uz sa tak tesim na pondelok...rozmyslam, ze mozno je to nedostatok progesteronu, lebo len vcera vecer som zacala vkladat utrogestan a dnes som uz aj menej nervozna, hoci brusko boli...teraz si zaciam vycitat, ze som si nedala pichnut ten Decapeptyl, aby mi vyradil vlastne hormony.......a ako sa spozname v pondelok? dufam, ze nebudu chciet aby sme prisli medzi 8-9, lebo to sa dostat do BA bude zase des 🙂

denulka85
23. máj 2013

@ada83 ada a o kolkej si ich mala?

ada83
23. máj 2013

@denulka85 nejako po 8

denulka85
23. máj 2013

@ada83 u mna este neboli.... co sa ta pytali?? ako sa citis,? kedy das test?

ada83
23. máj 2013

@denulka85 nič len to že chce moju pn a niečo tam napísala a potom išla preč test dá asi zajtra alebo v sobotu

ada83
23. máj 2013

@ada83 ty si este na pn ?

ada83
23. máj 2013

@denulka85 ty si ešte na pn?

cucoriedkacucoriedka
23. máj 2013

@kvetkokvetko no, super, neboj sa, zlepší sa to a pondelok sme tam jak na koni🙂 ja si myslím, že okolo desiatej nám povedia....ked som bola prvýkrát tak asi až o jedenástej som šla...neboj sa, budeme na jednej izbe🙂 ak nie, tak mám hnedé vlasy, po plecia🙂 a v ruke budem mať červený karafiát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žartujem....ja sa prihovorím, neboj sa ty nič🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre