ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
26. máj 2013

@ada83 silno drzim prsty aby to tak bolo 🙂

gaga83
26. máj 2013

@ada83 budem na teba rano mysliet aby to tam bolo;);););););)

ada83
26. máj 2013

@gaga83
@katulka25 dikkk za odporu 😉
Ale este stale verim lebo som si nepoplakala ako vo februari 😎

ada83
26. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka kedy ides zajtra

denulka85
26. máj 2013

@ada83 zajtra myslim na teba... este stale mam vybavovacky a navstevy po svdbe a ja ze bude uz klud. vobec vas nestiham citat 😢

fantinka
27. máj 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka ja sem neprídem fakt prisahám, lebo mám depresiu z toho, ako čítam, že to zase niektorej nevyšlo. Nie je mi z toho dobre naozaj...vložia mi ich a odpájam sa.

ada83
27. máj 2013

@fantinka budem zvedavá či neprídeš aj ja som si to povedala ale prišla som sem

dala som test a nič ☹ ☹ ☹

fantinka
27. máj 2013

@ada83 nie je to dobré naozaj. Nie je ľahké sem neprísť, lebo som aj v mnohých skupinách o varení, pečení, psoch... 😀 a čítam a prispievam veľmi veľa tam, ohľadom ivf-ka už len túto skupinu čítam a naozaj mi to nerobí dobre, keď čítam negatívne správy. Človek sa potom ťažšie nastaví na pozitívne, preto sa budem musieť premôcť, nič iné mi nezostáva, inak sa zbláznim za tie dva týždne čakania. Nechcem na to vôbec myslieť. Mrzí ma, že to nevyšlo ☹ je to nespravodlivé.

gaga83
27. máj 2013

@ada83 to mi je luto moja, zajtra ides aj na krv?

ada83
27. máj 2013

@fantinka dík to hej to je neviem čo robíme zle alebo prečo to nevyjde ja tiež chodím len sem na toto naše fórum neviem pojdeme asi v lete na dovcu a po lete pojdeme zase na ket a dufam že to bude dobre bude odýchnutá 🙂

ada83
27. máj 2013

@gaga83 idem hej na krv neviem či si mám dať tabletky alebo už si nedám po lete pojdem na ket budem po dovči a budem ináč nastavená 😉

denulka85
27. máj 2013

@ada83 ada je mi to luto 😢 n ale zajtra mas krv vsak???

ada83
27. máj 2013

@denulka85 hej zajtra idem na krv ale asi nič nebude

denulka85
27. máj 2013

@ada83 este nezufaj... lieky ber nadalej aj ked asi fakt nic nebude.... aj ked mi jedna baba raz pisala ze testy nic nezachytili a bolo to tam

ada83
27. máj 2013

@denulka85 neviem uz tomu neverim do kolko dni dostanem mrchu?

katulka25
27. máj 2013

@ada83 tak to ma mrzi :( keby sme tak vedeli kde robime chybu :(

denulka85
27. máj 2013

@ada83 ja ti neviem povedat v decembri mi prisla na 7 den,. a teraz som mala naposledy 21,1 a potom az 16,5 takze neviem ..... uz mam obciansky len vodicsky este nemam....

denulka85
27. máj 2013

@katulka25 podla mna nerobime nikde chybu to neviem preco si musime stale vytrpiet svoje ☹

ada83
27. máj 2013

@katulka25 podla mna je chyba inde v pondelok mali volat okolo 10 a bolo 14:30 volala som tam a ze sa k tomu nedostali a za 10 min volali ze su rozmrazene
A v utorok pred vkadom povedal embriolog ten chlap ze uz sa dostavaju do stadia pred rozmrazenim podla mna oni nie su dobre rozmrazene a ani mi nepovedal ze sa uz delia
V pondelok ze lattakova priniesla kolace tak potom to tak dopadne
Kazdy mi povie ze to mame v hlave tak neviem

ada83
27. máj 2013

@denulka85 takze stale behas

ada83
27. máj 2013

chytá ma depkáááááááááááááááááááááááááááááááá ☹ ☹ ☹ ☹
chcem asi zmenu car ale neviem kam isť 😢

timona
27. máj 2013

@ada83 podla mna ti to pekne pomrvili. je to hrozne, ked mi sa tu trapime a oni to len odflaknu a doslova nas vodia za nos takymto pristupom.

ada83
27. máj 2013

@timona aj podla mna je chyba v nich a nie v nás nerobia to dobre a beru od nás prahy a nie malé 😢

timona
27. máj 2013

no ved oni sa nemusia bat nejakych stazností od nás, nakolko správnost ich postupov je neodkontrolovatelná. Ked sa to nepodari, nikto im nic nedokaze, ze to bolo koli nim a peniaze od nas dostanu tak ci tak.

denulka85
27. máj 2013

@ada83 ano moja stale beham.....

gaga83
27. máj 2013

@fantinka drzim ti palce;)

ada83
27. máj 2013

@timona presne tak baby v práci že povedz im že to je ich chyba a že prečo za to mame platiť ale čo mi môžeme nič nemám sa ako brániť

fantinka
27. máj 2013

@ada83 neviem, či by som menila car...tiež som nad tým rozmýšľala po poslednom ET. Ešte využi tie zmrazené, nie že im ich tam necháš 😀 ale mysli na to, že keď pôjdeš do druhého car, tam začínaš úplne od znova - všetky vyšetrenia, testy, čakania. Nehovorím, ak by to malo vyjsť tak super, vyčkaj, ale tam ťa už poznajú, majú tvoju históriu...viem, že ťa to teraz trápi, si nahnevaná, sklamaná, ale rozmysli si to.

ada83
27. máj 2013

@fantinka ja viem to bol prvý nápad ale neboj embrijká im nenechám a neviem či sa my chce meniť car ale teraz ma to štve možno v inom car to takto isto fungujem ako tu 😉 vieš začala mi depka a ešte presne neviem na čom som až zajtra sa dozviem 😉

gaga83
27. máj 2013

@ada83 to si nemozes takto moc pripustat lebo by ta kleplo, teraz si nahnevana ale aj tak ti to nepomoze. musis verit ze raz sa to urcite podari;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre