ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka no jasnéééé že hej....ja už som tak pozitívnejšie naladená ako som bola....len nech sa nám pekne porozmrazujú....a dnes si niečo šveholila dr popod nos, že asi nepôjdeme cez predlženú kultiváciu..tak neviem čo je lepšie🙂

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
xa to ja som maniak.. naša má len next a gap 🙂) dobrý výber drahá 🙂)

@fantinka
xi xi xi

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka mnaaam a vieš že aj ja rozmýšľam? a čo ste dnes odšťavovali?

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura mne sa tak strašne pačia tie vecičky...booože, keby som bola malá, tak si len také vyberám🙂)))))

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
vidíš.. aj mne ju najprv navrhla a potom zas že nie...

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
sú úžasné 🙂) Ja som maximálne spokojná 🙂 A aj kvalitka je super 🙂

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no ja som tu niekde citala ze sa to rozmrazi a na druhy den vklada...ja mam blasty neviem kde by bola ta pk...
A ten odstavovas fakt odporucam. Aj cena bola ok. Robili sme najprv jablkovu a potom pomarance a obidvoje super. Skvela chut.

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka no, nám hned na druhý den po odbere mrazili..tak uvidím ako sa rozhodne.

no, už som aj mužovi povedala že chcem odšťavovač a on reku že tiež rozmýšľal, tak pôjde kupit🙂 aj taká cviklová šťava môže byt dobráááá🙂)))

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka brr to sa mi hnusi...cviklu zjem ale stavu...uvidime co budeme dalej odstavovat.

Mozno aj mne daju pk ked blasty nepreziju lebo mam este dve zmrazene na druhy den...ale snad nebude treba.

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka fakt? mne to strašne chutí🙂

takže ty máš ešte koľko zmrazených? 4?

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka 5: 3blasty a 2niekolkobunkove. A ty?

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka no ja tiež pať...ale všetky sú asi niekoľkobunkové...bolo to hned na druhý den...ale fakt sa modlím aby boli dve dobré, lebo z tých prvých piatich nám jedno prežilo:( aj to nekvalitné...tak dúfam že tieto budú v správnej várke.

denulka85
2. apr 2013

@bibi24
@sakura
@fantinka
@cucoriedkacucoriedka @martinazvo @katulka25@ada83 baby dakujem vam za podporu ktoru ste prejavovali je to hrozne co somnou robia dr, uz tuto bolest tazko viem preniest citim na uplne na hovno naco mi kazdy da nadej ked ma len zbytocne ma namotavaju uz raz som sa nato pripravila ze bude koniec tak daju nadej a teraz zas uz druhy krat sa nevladzem nato pripravit uz stacilo trapenia naco mi zas budu stvrtok kontrolovat hcg a utz? uz som s toho znechutena ruky mam ako narkoman a zili ma uz bolia nech to skonci 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@denulka85 denulka, ani si neviem predstaviť čo prežívaš...ale ber to tak, že ty si sama chcela, aby ti nádej dali...a dali ti ju..vidíš že sami nevedeli čo sa deje...do poslednej chvíle bojovali aj lekári..aj ty...a ešte stále bojujete...musíš sa pozbierať, lebo ozaj toto nie je dobré pre tebaa...áno, plač, lebo len tak to dostaneš zo seba...ale bojuj, teraz nie, ono to opat príde...nič iné ti teraz nepomôže, len čas..a to prebolí, aj ked to teraz nevyzerá a vidíš všetko len a len zle....moja, vydržať, aj ked je to brutálne ťažké....musíš si povedať že stále zle nemôže byt...teraz si dole a odrazíš sa..určite

ada83
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som to pocitala si okolo 13.5. by mal byť vklad ale ešte možno ta pockam ked nebude dobra krv

ada83
2. apr 2013

@denulka85 deni je to strasne neboj sme tu s tebou musis sa dať dokopi a pojdeme spolu na další boj

denulka85
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ano chcela som nadej, ale ked som bola v nemocnici tak som uz chcela byt po tom. ale primar povedal ze este nie, su pripady ze sa tťo ukaze... ale neviem naco mi budu robit zas kontrolu stvrtok ja uz nevladzem je to tazke ze si potom niesi lepsie bolo ked test je radcej hned negativny akko toto

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@ada83 áno? tak to sa už kráti...tak si ešte užime predtehotenské obdobie🙂

denulka85
2. apr 2013

@ada83 spolu asi nie 😢 vraj musim mat pauzu dva tri mesiace

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@denulka85 áno, to máš pravdu, negatívny test je v takomto prípade lepší..ale ber to tak, že máš istotu, že sa uchytilo...jednoducho nebolo kvalitné...a ver, že radšej teraz ako v tretom, štvrtom mesiaci...je to ťažkééé

ada83
2. apr 2013

@muchotravka166 ahoj kolko bolo hcg?

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@denulka85 deni, a čo to už je pauza 2 - 3 mesiace? ved to je už krátke obdobie..vyplnte si ho s mužom nejakým výletíkom a oddychujte

martinazvo
2. apr 2013

@denulka85 moooooooja, velmi TI prajem aby to uz skoncilo - nech je to uz tak alebo onak - aby si si mohla vydychnut a ist dalej.... a dnes ti co povedali? ake si mala vysledky / hodnoty?

ada83
2. apr 2013

@denulka85 ja hej aj ja som mala teraz pauzu

katulka25
2. apr 2013

@denulka85 teraz potrebujes vela sil. Musis to dobojovat do konca. Dajte si pauzu. Urobte pekny vylet, oddychnite si a bude to lepsie. Uvidis. Drzim palce

denulka85
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@martinazvo
@ada83 nie pockam ako lattakova povedala ze dva tri mesiace minieme ostatne embrjka co mame a ked ani to nevide tak koncim s ivf a ideme si adoptovat ja uz sa nechcedm pichat a muz je brutal nasraty na car ze zbytocne ma nastimulovali a hovno s toho cim viac vajicok tim horsia kvalita

denulka85
2. apr 2013

@katulka25 no silu potrebujem ale vobec uz nemam

ada83
2. apr 2013

@denulka85 tebe nebrala krv po neuspešnom vklade na imunologiu a hematologiu?

katulka25
2. apr 2013

@denulka85 ja viem. Je to teraz velmi cerstve. Ale neboj sa. Bude to dobre
Ja som toto prezila tiez. Ale ja som si to musela odlezat v nemocnici. A to bolo vacsie psycho ;( tak hlavu hore. Oddychni si. Musis nabrat sil.

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@denulka85 áno, to máš pravdu, ale ona nevidí koľko máš vajíčok, folikuly vidí a tie môžu byť aj prázdne...ja som tiež mala vela, na škodu veru, ale nič s tým neurobíme....deni, ty si mladá, ...ja mám o osem rokov viac a veru pri neuspechu by som šla dalej...aj do konca🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre