ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@denulka85 nie sú to bežné vyšetrenia...my sme si to síce dali urobiť ako prvú vec s mužom..komplet genitika na prenášačstvo..tri mesiace sme čakali výsledky...ale to nám robili asi pred 4 rokmi, ale povedala genetička, že to sa nemení..že to máme na furt...a teraz sme to v care využili...som do doniesla hned na začiatku, tak povedala dr. že perfektné...🙂

martinazvo
14. mar 2013

@denulka85 to bolo priamo u nich... 1 zo 4 veci hned na uvod co sme prisli do centra:
1/ krv ja aj manzel
2/ spermiogram
3/ geneticka konzultacia ja aj manzel + krv
4/ hysteroskopia

denulka85
14. mar 2013

@martinazvo
@cucoriedkacucoriedka no my ked sme isli do caru dala som im papiere s gpn koch a tam bolo ze zlepene vajcovody tak potom mozno preto nas nikde neposlali. len na brali obom krv, sprermiogram a to je vsetko ...

martinazvo
14. mar 2013

@denulka85 jasne, tak asi uz mali jasny dovod preco sa nedari a opat myslim ze ide aj o vek......

denulka85
14. mar 2013

@martinazvo hned mi je lahsie na dusi, ze asi preto nas nikde inde neposielali.... na papieri mali diagnozu aspon tak.....

denulka85
14. mar 2013

@sakura este nic?

sakura
14. mar 2013

@denulka85
ešte nič 🙂)

denulka85
14. mar 2013

@sakura vazne? zavolaj tam mozno ti zabudli volat zavolaj recepciu a ona ta prepoji

sakura
14. mar 2013

Tak bublinky sa krasne delia obe🙂 Že ktoré bude naj vložia a to druhé poprípade zamrazia 🙂

denulka85
14. mar 2013

@sakura nedas si dve? a ake bunky maju? gratulujeme

gigi77
14. mar 2013

@sakura ahoj, tak super, tesim sa ze vsetko ide zatial hladko....a vy nechcete dve dat vlozit aby nahodou neboli dvojcata? hmm, teraz ked tak nad ttym viac rozmyslam, veru mam z oho trochu aj strach...nie z toho ze by boli dve, ale z tych pripadnych komplikacii...no, ved uvidime, ci vobec bude nieco 🙂

sakura
14. mar 2013

@denulka85
eee iba jedno..1 malo 6 buniek a druhé 8 ked ich išli rozmraziť..teraz neviem kolko majú 🙂
Juuj ďakujem 🙂 Som si vydýchla 🙂

sakura
14. mar 2013

@gigi77
jaj aj ja sa teším 🙂 No hej.. dvojky by som asi nezvládla 🙂) Tak uvidíme čo a ako..ak nevyjde dak dáme ešte z tých 5 PK a poprípade pôjdeme na to zas...ale vždy dáme vložiť aj tak len 1

denulka85
14. mar 2013

@sakura mne davali teraz tiez 6 a8 to ti nechces dat dve alebo oni?

gaga83
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tiez sme absolvovali pred tym genetiku ako sme isli do car, potom si mohli spravit lepsi prehlad o zdravotnom stave. Okrem toho sme mali aj vysledky z hematologie, imunologie a endokrinologie

sakura
14. mar 2013

@denulka85
my nechceme 🙂 Ja si myslím ak sa má ujať tak sa ujme to 8 bunkové ...

denulka85
14. mar 2013

@sakura dobre a potom, to druhe je zmrazene, rozmrazene a zas zmrazene? a to chces na dalsi ket? to nebude potom vela na to embryjko?

fantinka
14. mar 2013

@sakura my sme vlozili dve blastocysty...je tam vyssia sanca...predsalen bud obe alebo aspon jedno. Komplikacie sk maju nastat, nastanu aj pri jednom.

katulka25
14. mar 2013

@sakura super tesim sa 🙂

sakura
14. mar 2013

@denulka85
neviem.. tiež sa mi to nepozdáva..ale tak uvidíme do zajtra čo bude 🙂 Potom ak by tak by asi už rozmrazili 6 a bola by PK...

@fantinka
no nám sa ujala 1 pri ET 8 bunkové.. ja vlastne nemám nejaké problémy s maternicou a taak.. ja mam len zrastene vajičkovody...MNe tam len treba embrijko dopraviť 🙂 Tak ale uvidíme 🙂 Jedno šťastíčko keď už nám tu behá po dome 🙂

fantinka
14. mar 2013

@ada83 pichaju aj mladsim 😉 teda mne pichli po oboch et...

ada83
14. mar 2013

@martinazvo ahoj mam sa dobre čakám na mrchu nech už pride 😀 😀 😀 😉 😉 a ty ako ruka da sa s nou niečo

sakura
14. mar 2013

@katulka25
ďakujeme 🙂 No uvidíme zajtra 🙂 Že vraj majú nátresk 😅

fantinka
14. mar 2013

@sakura tiez nemam ziadne zname problemy ☹ ale dvojicky sme vzdy chceli, tak nam snad teraz vyjdu. A teraz cakas na ket?

denulka85
14. mar 2013

@sakura aj ja mam zlepene vajcovody .... aj mne to tam treba dopravit 😀 😀 😀 😀

sakura
14. mar 2013

@fantinka
no my sme dvojky nechceli...mm stále preč a ja sama na ne... necítila som sa na to.. Ale teraz ked tu behá malá ( už väčšia a rozumnejšia) si s mm povieme..jaj už mohl byť 2 a mali by sme pokoj 🙂))

@denulka85
a tebe sa ujalo len 1, že? Určite to 8 bunkové 🙂

cucoriedkacucoriedka
14. mar 2013

@sakura supeeer🙂))

sakura
14. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ach jo 🙂 Uvidíme zíítra 🙂

denulka85
14. mar 2013

@sakura zatial vidno jeden vacok 😀 😀 😀 😀 asi hej to osem to ti nepoviem

ada83
14. mar 2013

@fantinka ja som si myslela ale chcela som ju pod pichnuť 😀 😀 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre