ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
7. apr 2013

@fantinka budes si robit doma sama uctovnictvo

karkana
7. apr 2013

@kvetkokvetko No mne napísala hematologička-Homozygot 10,4 /môže byť od 4-15,4/ a môže byť príčinou hyperhomocysteinemie s negat.vplyvom na cievnu stenu a riziko potratu,,,,,preto mi aj ona odporučila heparíny, na Fraxi, na Clexan a na Fragmin mám alergie,vštko mi vyskúšala, a povedala, že to neni dobre, že čo mi pichnú, ak by sa mi niečo stalo, tak nič z toho ,ešte že je ten nový Arixtra , čo môžem, no kebyže by hned ako som začala chodiť do iscar začala heparín , možno by som bola tehotná, ale kto vedel ešte vtedy, ale za desať rokov užívania toľko hormonov mám telo zblbnuté,a mávam alergie, 😒

elle81
7. apr 2013

ajojte kocky, ja som dnes 10den po vklade, robila som si test, vysiel negativny, je uplne biely a pritom na 7 a 9 den som tam mala ducha ale to som mala aj ine testy (mamatest), neboli ma ani bruch a ani nekrvacam a na krv mam ist v stvrtok, tak neviem 😒 trosku sa bojim, najskor to zase nevyslo 😒

katulka25
7. apr 2013

@ada83
@fantinka no vidim ze asi vsetci psici su rovnaki 🙂

katulka25
7. apr 2013

@elle81 to este nemusi nic znamenat. niekomu vyjde az krv pozitivna. kym nekrvacas tak je dobre. drzim prsty

ada83
7. apr 2013

@katulka25 asi hej

ada83
7. apr 2013

@elle81 neboj ešte na krvi sa to môže zmeniť

elle81
7. apr 2013

@katulka25 jaaj, moja, keby si mala pravdu....aj by som ti cokoladku kupila 🙂

elle81
7. apr 2013

@ada83 ved aj ja v to dufam, ale nenasla som tu este taku, co by to tak mala

ada83
7. apr 2013

@elle81 určite kedy si hladala tak najdeš ja som si s jednou pisala bola o týžden skor na vklade ako ja a tiež jej povedala dr to iste ako ja mame tu istu dr v centre a teraz je asi v 13 tt 😉

elle81
7. apr 2013

@ada83 na krvi jej povedali ze nieje ?

ada83
7. apr 2013
katulka25
7. apr 2013

@elle81 mne bude stacit ked tu das peknu hodnotu hcg 🙂

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@fantinka jejej, super...tak to sa teším...a nepochybuj o úspechu🙂 musí to vyjsť🙂)))

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@fantinka no, stredná zdravotná, výška psychologia, doktorat psychologia... robila som zdravotnú sestru 4 roky, učila na zdravotnej 4 roky...a už devať robím uplne niečo iné, ale stále popri zamestnaní učím...v kurze pre opatrovateľky pre jednu spoločnosť...už 4 roky, aj na sčk som učila...učím také odborné predmety🙂 a stále v sobotu🙂))

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@fantinka no presne, oni taaak kukajú🙂)))))

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@denulka85 viem moja, to sa ani nedá...musíš to preplakať, nedá a nesmie sa to držať vo vnútri...ale stále si povedz, že toto nebude trvať večne.....príde lepšie obdobie...berme to ako nejakú skúšku, ktorú síce nevieme prečo nou musíme prejsť.....ale musíme..a zvládneme to...

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@katulka25 he, ja som dnes veru o pol desiatej vstala....to s mi už dlllho nestalo🙂)))

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@elle81 ahooj, ja som mala ducha na desiaty den a potom už nič:( počkaj si na krvičku....držím prsty

kvetkokvetko
7. apr 2013

@karkana a uz ste vycerpali vsetky IVFka, nechcete este jedno skusit s tym Arixtrom, podla internetu stoji 105 eur, ale doplatok pacienta je len 10 eur. pozerala som, ze asi ste v adopcnom procese. drzim palceky, aby to co najskor vyslo. my uz jedneho chlapceka mame prirodzene, ale ta tuzba je rovnako silna ako pri prvom, len ta beznadej je mensia.

karkana
7. apr 2013

@kvetkokvetko už máme všetko vyčerpané aj euráče,aj darované embriá vyskúšané,Arixtru mi hovorila internistka známa, že je drahý, a že sa ešte nepredpisuje ako iné heparíny, že keby mi aj ona predpísala, asi musím zaplatiť celú sumu, to mi hovorila -no sú už dva roky tomu,možno sa niečo zmenilo, ved rada by som ešte skusila darované, a opýtam sa na arixtru, keby ju fakt preplacali, to by šlo,i ked tri mesiace každý den 10eur a aspoň u mňa 2týždne vopred, tak je to dosť,možno by sa stal zázrak, fúúúú,no už nám môžu volať každú chvíľu pre bábo,ale sa teším, 😒 takto skončiť som nechcela, ale život všetko mení,,,a ty ešte ideš skúšať

katulka25
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to je niekomu hej. To moj pes mi nedovoli tak vyspavat 🙂

kvetkokvetko
7. apr 2013

@karkana tu je link na tu informaciu o arixtre:
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/ari...
podla toho je v baleni 20 kusov, cize tych 10 eur je na 20 dni.

ved to, ani ja som si nikdy nepomyslela, ze skoncime v CARe. Bola som velka frajerka, ze kludne aj 3-4 deti a teraz budem asi rada, ze mame aspon jedno. My sme mali teraz prve IVF a asi aj posledne, lebo moj manzel sa tym vobec nebol vyrovnany, ale nakoniec suhlasil. Este mame tri zmrzlinky, takze aspon 1 KET este hadam bude a potom neviem....Mozno ho po case este prehovorim na jedno IVF, ale urcite nie hned, to povedal, ze v ziadnom pripade uz nebude suhlasit.

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@katulka25 ved aj naša mici ma už za nohu labkou chytala...chudatko, hladná bola....ale dobre som si veru postala🙂) a mici od hladu neumrela🙂)))

elle81
7. apr 2013

@katulka25 jaaaj zlata si, len aby bolo aku hodnotu davať...šak uvidime, ale bojim sa

katulka25
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak je potom vsetko ok

katulka25
7. apr 2013

@elle81 neboj sa. Urcite to bude dobre

fantinka
7. apr 2013

@ada83 to je taký softvér na domáce účtovníctvo, lebo míňam veľa peňazí a neviem na čo - tak aby som mala pred očami, čo míňam chápeš 😉

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@fantinka heheh, to aj my sme si dali, že budeme tam všetko písať, a vieš ako to dopadlo? háááádaj......🙂)))

katla
7. apr 2013

@karkana Ahoj. Ako sa darí? Som ti už dlhšie chcela napísať. Ja musím s radosťou povedať, že na Tvoje odporúčanie dr. Petrovej, sa nám u nej zadaril na prvýkrát dvojnásobný zázrak 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre