ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jvierocka
14. feb 2013

Ahoj , náhodou som sem zablúdila. Chcem vám len dodať optimizmus. Ja som si tiež absolvovala ISCARE. Konkrétne p. dr. Petrovú. Bola som s ňou spokojná. Všetko sa podarilo na prvý krát. Mám 3 ročného synčeka a dve "zmrzlinky" 5 mesačné dievčatká. Mám ešte jednu dávku zmrazenú, ale na to si už netrúfam. Obidva razy sme to absolvovali v januári. Asi je dobre, keď je človek zrelaxovaný po sviatkoch. 🙂 🙂 🙂 Musím priznať, že keď som tam bola pred 4 rokmi, bolo to pohodovejšie. Teraz je to tam ako na bežiacom páse a nikto nemá na vás čas. Ale hlavne nech sa darí. Držím všetkým palčeky a hlavne myslite pozitívne.

lea231
14. feb 2013

@martinazvo dakujem, osud ukaze co s nami zamysla 🙂 drz sa

martinazvo
14. feb 2013

@lea231 dakujem 😉

denulka85
14. feb 2013

@b.bardyova no to nieje potom fyzicka praca ale nervy 😒

katulka25
14. feb 2013

@denulka85 vies co. Pri tom vsetkom som si povefala ze idem a budem fungovat normalne. Hej ma komplikovanu zlomeninu :( chuda moje

denulka85
14. feb 2013

@ada83 to teraz tak citis lebo si sklamana ale este nieje nic stratene 🙂

denulka85
14. feb 2013

@katulka25 urcite ta to posilnilo ale este nemas potvrdene tak este nieje nic staratene 🙂

ada83
14. feb 2013

@denulka85 asi hej

denulka85
14. feb 2013

@jvierocka dakujeme tak to mas pravdu ako na beziacom pase ale to je asi vsade, lebo v centrach je pomaly viac pacientov ako normalne u gynekologa 😒

katulka25
14. feb 2013

@denulka85 neviem. Chvilu si este myslin zecano chvilu ze nie. Nic ma nenoli len sem tam picha v podbrusku. A dnws ma brutal boli hlava;(

csokasi
14. feb 2013

Babulky, tak som medzi Vas nakukla. Myslela som ze dobre spravy budu a divaj sa , toto sa my nepaci, ze sa kumne takto pridavate. Uz ee uz dost ...

Ale ako pisete osud to tak zariadil a nic s tim nenarobime len musime pozitivne mysliet a ono to dobre sa nam vrati v podobe detureniec. Drzkajte sa! ;)

denulka85
14. feb 2013

@katulka25 ale este nezufaj nemas to potvrdene ked budes mat vysledky tak potom.... neboj slubili sme si ze tento rok bude nas plodny a zatial je len asi matka 🙂

ada83
14. feb 2013

@csokasi nemôžeme ťa nechať samu 😀 😀

katulka25
14. feb 2013

@denulka85 teraz je pre mna hlavnejsie aby bol synovec ok
Nic ine neries

denulka85
14. feb 2013

@katulka25 a budu ho aj operovat? kolko ma rokov? jaj stale sda nieco kasle 😒

katulka25
14. feb 2013

@denulka85 este neviem ci ho budu operovat. Uvidi sa. 8 rokov ma

martinazvo
14. feb 2013

@denulka85
@ada83
@denulka85
@katulka25 babky, vsetky ma budete nasledovat tento rok, to je istotka a moje velikaaanske prianie 😉

denulka85
14. feb 2013

@martinazvo dakujem bodaj by si mala pravdu 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@chilinkaxxx hej, máš pravdu, svojská, ale ked sa opýtam, povie, je milá ku mne, nemám problém s nou.🙂 aj sakure som písala, že nepotrebujem ju za kámošku....ale jedno sa jej nedá upriet, jedná rýchlo, nič nezdržiava, nič ti nesľubuje, ale fičí...ale ako rozmýšľam, to môže byť už aj profesionálna deformácia u nej🙂))

no, ja prvý pokus, mala som vela vajíčok v novembri, tak som dostala OHSS, nebol vklad, tak máme desať eskimáčikov, ako hovorí moj manžel🙂)) takže ja vôbec prvý vklad..KET🙂

no, dúfajme, že sa nám to podarí..samozrejme aj tebe, aj sakure.)

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@martinazvo haloooo my ostatné sme kdeeee?🙂)))) ty si kámoška🙂))))))

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@csokasi moja, aj ty sa drž...musí sa to raz podariť🙂

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@lea231 jaaj, tak to mi je lúto....ale asi to fakt teraz nemalo vyjsť:( pozri, tak ako som ti písala, užijete si trošku , naberiete silu....venujte sa jeden druhému...a maličké časom príde..možno čo nevidieť..drž sa🙂

ada83
14. feb 2013

@martinazvo pokusime sa ta nasledovať potom odlož vecičky budeme potrebovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@jvierocka veľmi pekne ti ďakujeme🙂)) dodala si nám optimizmu🙂) drž sa.

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 dobre ty vravíš🙂))))

ada83
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ona ich potrebovať nebude už 😀 😀 😉

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@b.bardyova no, ja som učila 4 roky🙂) bolo to krásne obdobie🙂) a učím popri robote aj teraz, lebo mi to chýbalo🙂)) hned by som sa do školstva vrátila🙂)

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

@ada83 noo, šak práááve, a ked bude mať dvojičky a ty tiež, lebo predpokladám že osamote jedno nenecháš, tak to tak akurát dobre vychádza🙂

ada83
14. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nenecham jedno samo aj teraz som chcela 2 😉 ale nechceli nechať 1 z mrazaku aby mu nebola zima 😵 budu postupovat vecicky dalej podla poradia 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
14. feb 2013

baby, ach, tak ja svojho drahého na delenú stravu chcem nastaviť...tak som urobila granadir..akože pre seba na zajtra...tak si dal....super, pochválil, urobila som masko s fazulkami a baby karotkami, že dnes pre mna aj pre neho, no šecko zjedol..podelil granadir, podelil maso a zeleninu..všetko zmixoval..a ešte je hladný..pomooooc🙂

zbohom delená strava.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre