ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
7. feb 2013

@ada83 ada ja som minule mala bolesti na 4 den od vkladu.... az dokedy som nemusela prestat s liekmi...

ada83
7. feb 2013

@denulka85 no ja som dnes 3 den bude o 12 😀 😀 😀 no uvidime ako to pojde dalej ci tam zavolam alebo nie

denulka85
7. feb 2013

@ada83 citis take napetia a akoby tlacenie? ja som mala take pociti..... a kazdy mi nato sem pisal ze sa nemam bat vraj sa zvacsuje maternica a prd s toho.... radcej fakt zavolaj alebo chod sa spytat mozno sa fakt zvacsuje

ada83
7. feb 2013

@denulka85 drzim palce aby boli dobre spravy 😀 😀

ada83
7. feb 2013

@denulka85 nie mna strasne pichalo asi 5 minut potom to preslo uz je lepsie ale vajecniky bolia

denulka85
7. feb 2013

@ada83 no tak to mas mozno z odberov.... ja som mala mesiac pauzu po odbere kvoli ohhs no uz ledva cakam aby volali ze ako sa delia tebe cca o kolkej volali?

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 no googlila som... nikde sa nedozvies nic konkretne, toto boli nejake odborne fora / poradne v CR

ada83
7. feb 2013

@denulka85 okolo 9 15

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 RADSEJ NERISKUJ MOJA

ada83
7. feb 2013

@ada83 asi im zavolam ze ci mam snehuliacikov a ze to zaplatim ked pojdem na krv 😀 😀

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo aj vy ste dostali ten papier ze po 14dni po et alebo ket sa odporuca mat sex? ja ze sa pomylili 🙂 🙂 ked som bola prvy krat tak 14 dni nic nebolo kym nepovedali ze hcg 0 😒

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo ja sa spytam zajtra len dufam ze nezabudnem

ada83
7. feb 2013

@martinazvo asi sa zahniezduje 😀 😀 😔

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 mne do spravy napisali: po vklade sa odporuca mat pohl. styk... ale mne sa to nezdalo tak som asi 2 dni googlila ako besna...

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 je to velmi pravdepodobne, ako ono sa vravi ze nabeh na ohss po vklade je dobre znamenie... 😀

ada83
7. feb 2013

@martinazvo no vidis tak nebudem nikam volat 😔 😀

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 chapem Ta, ale ak by si mala krce pri vstavani, sadani, prestala by si cikat tak tam hned volaj / chod! neboj oni by Ti dali len nejaku infuzku a babatku sa nic nestane 😉

ada83
7. feb 2013

@martinazvo ok zatial cikáám tak to je dobrý znak ze to zatial ohss nenííííííííííí dufum 😀 😀 😀 ty si nemala ziadne krce ale inác asi sa to nechytilo ☹ ☹ mam také pocity neviem

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 ESTE JE SKORO, ADI JA SOM MALA PRIZNAKY, POTOM VOBEC NIE A VIDIS AKO TO NAKONIEC DOPADLO, NEBOJ BUDES TEHU 😉 😉 😉

martinazvo
7. feb 2013

tak, myslim ze toto uz je posledny test pred zajtrajsou krvickou 😉 😉 😉 😉

katulka25
7. feb 2013

@martinazvo ok.ale asi radsej pockam do vysledku a ked budem na krvi sa spytam
@denulka85 a ty sa skus prosim v piatok spytat ze co nato dr.

denulka85
7. feb 2013

Baby volala embrilogicka takze vklad sa zajtra nekona 😢 😢 😢 v Pk som mala 6 2 hned umreli a styri sa nedelia.... a teraz idu rozmrazit dalsie 3 a zajtra mi budu volat ze ako sa delia a bude bez pk ale teraz som zaplatila150 tak ani neviem ci mi to vratia ked mi nevlozia s pk mne asi neni sudene mat babetko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ada83
7. feb 2013

@martinazvo krásna palička

martinazvo
7. feb 2013

@katulka25 ja popravde mam tiez taky podvedomy blok aspon do krvi... ale uz mi to udiera na mozog 😀 😀 😀

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 dakujem adi, toto je sialenstvo ale uz koncim s testikmi... min. do zajtra 😀 😀 😀

ada83
7. feb 2013

@denulka85 neboj tie 3 to už zvladnu a budu bojovať

katulka25
7. feb 2013

@martinazvo no ved prave.ze mam obavy aby sa tym nieco nepokazilo

ada83
7. feb 2013

@martinazvo matka neboj zajtra budeš čakať už len na telefon a povedia ste tehotná

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 joooj, moja, to ma mrzi... ale treba verit ze tie dalsie budu ti pravi bojovnici, a vidis ja som pk nemala a vyslo to 😉

denulka85
7. feb 2013

@ada83 ja uz neverim nicomu moja zas sa citim ako v decembri ked to nevyslo.... vraj ke sa budu dobre delit tak v sobotu by mali byt 6 az 8 ale ja som minule mala len 4 a vlozili dnu a nic s toho asi umrem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre