ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mirinda10
10. júl 2008

pointka, tak taketo slova ani nevyslovuj nadej umiera posledna co mam povedat ja za par mesiacov budem mat 39 a dieta nikde nehovorim kolko narazok mame od rodicov kde je dieta ked uz mame dom tak uz aj dieta sa patri presne ako minuly vikend. Odpoved ved to nie je tak tazke mat dieta iba par minut a boom boze co by som za to dala ale asi si musim to babo nejak zasluzit, takze pracujem na tom ale verim ked budem mat 40 rokov a ziadne babo tak mozno sa uz prestanem trapit ale pokial to financne budem zvladat tak budem v tom pokracovat takze hlavu hore a v septembri ideme spolu na KET ja uz mam 5 den mrchu ale statocnu a pockam na dalsiu a idem si nasadit lieky a poviem dokimu, ze chcem dalsi KET a hotovo este, ze mam zasobu liekov doma statocnu, ze nemusim cakat na dokiho ked ma dolovenku 😉
inak aj mne je smutno ale snazim sa zamestnat aby som nemala cas na to mysliet aj ked je to niekedy takze to chapem ale musime bojovat

inak suhlasim v Care by nemali robit interupciu neguju to co hlasa Valky pomoct zenam mat deti, nechapem to ja som sa s tym este v care nestretla ked som bola na izbe tak tam boli iba na OPU alebo ET alebo na laparku takze neviem

annaanna
11. júl 2008

čaute babenky,
ahoj mirinda ako sa ti darí? kto má v iscatre teraz dovolenku? chystám sa tam

scarlette
11. júl 2008

ahoj anna,
napriklad marsik dovolenkuje do 05/08

annaanna
11. júl 2008

dík scarlette, ja sa chystám za durechovou

sylvia21
11. júl 2008

annaanna teraz ma Durechova dovolenku, myslim, ze pride az v auguste a potom ma dovolenku i v druhej polovici augusta. Myslim, ze sa kazde prazdniny snazi venovat svojim deturencom 😉

annaanna
11. júl 2008

no tak to mám smolu, ja som chcela s nou stimulovať. mne vravela, že v auguste je tam. chodíš k nej?

sylvia21
11. júl 2008

annaanna, ale v prvej polovici augusta by tam asi mala byt, radsej si tam v pondelok zavolaj🙂 Ja som ju tiez teraz potrebovala a musim chvilku vydrzat, snad to poriesim i bez nej 😉 a pockam kym pride.

annaanna
11. júl 2008

no jasné, zavolám, len idem teraz na dva týždne dovolenkovať... tak až pak
to že je teraz na D, to viem, tak sme sa dohodli, týždeň mala seminár, dva D. No nech sa venuje detúrencom, to je pre nu dôležité... 🙂

sylvia21
11. júl 2008

anna tak Ti prajem krasnu dovolenku 😎

sylvia21
13. júl 2008

Pre vsetky babulky, kt. obcas stracaju nadej 😉

OSOL
Jedného dňa spadol starý osol do starej studne. Chúďa zviera kričalo a volalo o pomoc niekoľko hodín a farmár sa snažil vymyslieť, čo urobiť. Nakonec si uvedomil, že nepotrebuje ani studňu, ani osla a rozhodol sa studňu aj s oslom zasypať.

Požiadal pár susedov, aby mu pomohli. Každý schytil lopatu a začal hádzať hlinu, piesok a smetie do studne. Najprv osol hlasno kričal, ale potom sa utíšil.
Ešte tam hodili pár plných lopát a potom sa farmár pozrel. Tam uvidel niečo nečakané. Keď hlina spadla na osla, on to otriasol a potom na to šliapol, aby sa dostal vyššie.

A čím viac farmári hádzali na osla hlinu a smetie, tým vyššie vyšliapol. A nakoniec bol osol tak vysoko zo studne, že vyskočil a odbehol.
Čo z toho plynie?
Život na teba občas bude hádzať hlinu, rôzne druhy špiny. Umenie je to otriasť a šliapnuť vyššie.
Každý náš problém je schodík, po ktorom sa dá ísť vyššie. My tak môžeme vyliezť aj z tých najhlbších studní. Len nesmieme prestať, nesmieme sa vzdať. Otrasme zo seba špinu a urobme krok vyššie!
Pamätaj si 5 jednoduchých pravidiel pre spokojnosť:
1. Osloboď srdce od nenávisti. Odpusť tým, čo ti ublížili.
2. Netráp sa minulosťou ani budúcnosťou. Čo bolo, to bolo a čo bude aj tak nevieme.
3. Ži jednoducho a maj radosť z toho čo máš.
4. Dávaj viac.
5. Očakávaj menej.

Usmej sa, zavri túto stránku a pošli to niekomu inému, aby sa tiež usmial.

edit.ka
14. júl 2008

ahoj Silvia, je to super, ze si taketo napisala, poznam aj ja ten pribeh, si veriaca?

beke
14. júl 2008

mirinda, držím palce na ďalší KET.

sylvia21
14. júl 2008

edit.ka - to ma tesi, ze pribeh niekoho milo oslovil, mna tiez potesil.
dnes sme boli Car na genetike, o tri tyzdne bude vysledok, snad to dopadne dobre.

tanyja
14. júl 2008

ahoj Sylvia, ten tvoj príbeh je ešte krajší aj s obrázkami oslíka, tí ostatní nech si ho predstavia, ja ho mám od Teba, díky. Potom daj vedieť, čo nové za výsledky.

Adinam, kde si? dávno si sa neozvala, ako sa má maličké ? rastie ? držím palce, aby bolo všetko OK !!! 😉 😉 😉

sylvia21
14. júl 2008

Tanyja - urcite dam vediet 😉 Pevne verim , ze dobre. Aj lekari hovoria, ze blesk dvakrat do toho isteho stromu nevystreli, ale tiez , ze nahoda je blbec. Tak asi tolko nadeje 😕 😉

saska1
14. júl 2008

ahojte kočky 🙂 prosím Vás, ktoré dni cyklu sa robí v Iscare HP?? 2DC a potom kedy??

sylvia21
14. júl 2008

Saska1 - 1.krat pri HP, som musela prist 1-2-3 DC, potom , ked som sa pytala Durechovej, kedy mi budu a ci mi budu robit dalsi HP, hovorila, ze uz nie je zatial treba. Viem ale, ze v ostatnych centrach robia HP castejsie, hlavne pri stimulke.

saska1
14. júl 2008

dakujem sylvi,to som prekvapená..tiež som myslela že je to 2xpočas cyklu.. 😝

sylvia21
14. júl 2008

saska, ja som si tiez myslela, ze je dolezite priebezne sledovanie, ale musime im doverovat, ze vedia co robia, nic ine nam neostava🙂 Zivia sa tym a je to ich kazdodenny chlebik, tak ....len cakat na uspesnost 😉

mirka.m
15. júl 2008

babulky prosim Vas neviete kde iank ordijune doktorka Durechova alebo Tazberikova? Chcem zmenit svojho gynekologa ale nepoznam v blave nejakych dobrych. Neviete poradit? dakujem

ulrika
15. júl 2008

ahoj mirka durechová slúži na antolskej vo fakultnej nemocnici ale neviem ti povedat či tam má aj ordináciu
ale je fakt dobrá odborníčka

edit.ka
15. júl 2008

ahojte, zajtra si konecne robym testik.myslite na mna.paaaaaa 🙂

majusa
15. júl 2008

ahojte, Ďurechová má ambulanciu ešte v sanatóriu Prosanus, je to na Daxnerovom nám. Tiež som s ňou bola spokojná a stále k nej chodím 😉

sylvia21
15. júl 2008

edit budem Ti drzat velke palceky 😉 Urcite daj zajtra vediet.

edit.ka
15. júl 2008

Dakujem si velmi zlata, urcite sa ozvem 🙂

kvak63
15. júl 2008

Ahoj

Ja chodim tiež Ďurechovej. Som po KET a uspešne 😅 21.7. idem na ultrazvuk ale docentovi Valkymu. ´Durechová je na dovolenke. Dufam že bude všetko dobre 😉

karkulka522
16. júl 2008

ahojte,tak uz sme aj my obednany u dr. Ďurechovej na 4.8. Uz sa neviem dockat.Baby uz som aj ja natrafila na tu "ochotnu" recepcnu a riadne ma vytocila.Nastastie som mala tu cest len raz,ked som sa objednavala teraz na august tak mi to dvihla ta prijemnejsia. 🙂 😎 Drzkam palceky vsetkym co sa snazia aj tym co maju svoje stastie uz v brusku. 🙂

sylvia21
16. júl 2008

kvak - to je uzasne, tak si mi dodala odvahy. Valky je dobry, ten to robi asi najdlhsie na Slovensku. Budes v dobrych rukach. Ale ze vraj je malo zhovorcivy, tak sa nenechaj odradit 😉
Ake lieky si uzivala? Bola si prvy krat na IVF?

Karkulka, i ja som objednana na 4/8 😉 Ja som to mala s recepcnou v poho. DOkonca sa na mna i usmiala. 😅 Ona len posobi prisne a bez usmevu, je taky typ, ale vie byt i mila. 😉 A ta baculka v kancliku je smejo. Mne sa s nimi zatial celkom dobre spolupracuje.

Editka - ako si dnes pochodila? Si v pohode?

saska1
16. júl 2008

ahoj sylvi..tak s mojim šťastím som dnes začala špiniť, zajtra budem mať asi 1DC...takže 2DC bude sobota.. 😝 mala som vycestovať mimo BA, ale ak sa dá urobiť HP aj cez víkend , tak zostanem tu...nech sa veci pohnú..
ináč, ja chodím tiež k Válkymu, počula som nanho len tie najlepšie veci...to, že je málo zhovorčivý, je fakt pravda..

karkulka522
16. júl 2008

sylvi,ja som tam nebola osobne iba som volala asi 2 mesiace dozadu a z toho telefonatu som nemala dobry pocit,ale inak mam len dobre skusenosti.Vsetci su milí a ustretoví. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre