KET - na čo sa pripraviť a ako zvýšiť úspešnosť

snehulka0610
8. júl 2020

Ahojte dievčatá, ccela by som od vas pomoc ohladom KET. Bola som na IVF v Iscare Bratislava - zial ET neuspesny a do toho som dostala este ovarialny hyperstimulacny syndrom. Teraz som sa odhodlala o prvy KET a chcela by som vas poprosit o rady a skusenosti ako nic nepokazit. Mam trombofilnu mutaciu takze od 1 dňa menštruácie si začinam pichat fraxiparine a do toho uzivat 3x2 tablety estrofem denne.Aku priravu ste mali vy? Co by ste mi odporucili?? Dakujem krasne

lulynka
8. júl 2020

@snehulka0610 Ja som EmbryoGlue napouzila lebo ma v centre presvedcili, ze to mi negarantuje uspech. A teraz si to vycitam. Nabuduce si ho urcite dam.

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@lulynka ano mas pravdu ale bylinkovu zmes ktoru mam namiesanu som bezne kedykolvek pila je to zmes byliniek ktore denne pije kopec zien - zihlava , rebricek a nechtik. Myslim ze tym sa nema co pokazit iba viem ze pocas tehotenstva je potrebne si davat pozor na bylinky...a preto to chcem hned od 1 dna menstruacie vysadit.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulka0610
autor
8. júl 2020

@lulynka pri ET som si ho dala ale vtedy este nevedeli ze mam trombofilnu mutaciu preto neviem ci pomohlo alebo nie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulka0610
autor
8. júl 2020

@bambulienka25 tak to som vobec netusila. Dakujem ti krasne za vysvetlenie. Ale ja chcem tie bylinky vysadit hned od 1.dna kedy zacnem uzivat lieky a pichat fraxiparin. Myslis ze aj tak by to malo este na to vplyv?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulka0610
autor
8. júl 2020

@bambulienka25 to mi je jasne ze nema nic spolocne. Myslela som to tak ze prve neuspesne ET ktore som mala som lepidlo pouzila lenze nepichala som si fraxiparine lebo sme nevedeli ze mam trombofilnu mutaciu. Takze mozno keby som si pichala fraxiparine tak by som mozno mala ET uspesne a mohla by som tym padom povazovat embryoglue za jednotku na trhu

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@bambulienka25 a vidis dodrziavala si to a aj tak zial neuspesne....mozno niekedy ked clovek ide mimo pravidiel tak prave vtedy to vyjde. Bez ohladu na bylinky ty aj ja aj my vsetky ktore tuzime po babatku by sme mali spolu drzat a nie utocit.

butterfly333
8. júl 2020

@bambulienka25 aj ja mám trombofiliu mutáciu MTHFR C677T homozygot a ďalšie 4. Vklad mám 16.7 a fraxik až v deň vkladu a potom celé tehu ak sa podarí.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulka0610
autor
8. júl 2020

@bambulienka25 mam z teba pocit ze si trosku podrazdena mozno to robi len styl tvojho pisania, nemyslela som to v zlom a kazdopadne si vazim akukolvek radu a pomoc a prave preto ze som v tom vsetkom neskusena tak sa tu obraciam na pomoc aby som sa vyvarovala vsetkemu zlemu

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@butterfly333 co dalsie 4? Ja potom nerozumiem preco mne to dal tak skoro😯

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
butterfly333
8. júl 2020

@snehulka0610 no ešte ďalšie mutácie mám.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
butterfly333
8. júl 2020

@bambulienka25 mám týždeň pred vkladom ake ovocné či zeleninové variácie by si mi poradila mám aj anemiu beriem melasu.

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@butterfly333 a kam chodite?

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@bambulienka25 nebudeme si kazit vecer. Si fajn baba iba som mala pocit z teba ze trosku si nervozna ale ak nie tak prepac a dakujem za vsetky rady. Ja si to velmi vazim a budem rada ak nam este co to pomozes

butterfly333
8. júl 2020

@snehulka0610 brno reprogenesis

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@butterfly333 a slovenske centra si neskusala?

butterfly333
8. júl 2020

@snehulka0610 radšej nie iba 2x IUI neúspešne v Gyn five v Nitre.

mikasz
8. júl 2020

@snehulka0610 mysliet pozitivne a ostatnd nechat na prirodu a osud 🤷 mne napr.povedali, ze nepit ziadne bylinky, max.kys.listovu.
Nam prvy syn vysiel az v 3.ivf cykle, dokopy to bol 4ket, teraz sme po 3r.chceli skusit surodenca a zial nevyslo 😔 takze naozaj je to len na prirode
Drzim palce

mikasz
8. júl 2020

@lulynka neviem mozno nahoda, no na 4.pokus ket sme embryoglue pouzili a mame 2.rocneho syna... ✊

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@mikasz to je uzasne tiez nad nim premyslam

snehulka0610
autor
8. júl 2020

@mikasz aj si sa nejak na to pripravovala? Myslim strava vitaminy a podobne?

mikasz
8. júl 2020

@snehulka0610 nasadila som si kys.listovu, jedla vela ovocia a zeleniny, nepila alkohol, inak nic specialne, drzim palce 😉✊

majoranka24
9. júl 2020

@snehulka0610 Pila som nejake bylinkove caje na sliznicu, ale ako som zacala brat lieky na IVF, tak caje uz naozaj malo. Bala som sa kombinovat caje s liekmi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre