Kto čaká na schválenie mimotelového oplodnenia poisťovňou?

janoosha
22. feb 2015

Schvalenie IVF v poistovni.Aj vy cakate?Budem rada ak sa podelime o skusenosti.. A budeme cakat spolu🙂

denika19
24. feb 2015

@janoosha Ešte stále čakáme.

janoosha
autor
24. feb 2015

@denika19 ja uz asi zavolam do poistovne lebo uz som nervozna🙂 kedy ste si podavali? Hadam sa coskoro dockame🙂

brmbola
24. feb 2015

Ja som to mala schvalene presne na 14 den ale som dovera

janoosha
autor
24. feb 2015

@brmbola tak ja som tam volala a povedali mi ze to tam este nedostali... Po skoro 3 tyzdnoch!!!! Nechapem.... A som kvalitne vytocena.

denika19
24. feb 2015

@janoosha my sme si podavali koncom januara. Už je tomu mesiac.aj do centra by som mohla zavolať?

janoosha
autor
24. feb 2015

@denika19 urcite skus zavolat, aj ja som tam volala, oni tvrdia ze to poslali a poistovna ze to este nema... Som zvedava kde to bude nakoniec stratene.

brmbola
24. feb 2015

@janoosha fuuuha tak to je ina sila nedivim sa ze si vytocena!nam sice prve podanie ziadosti zamietli to bolo pred vianocami asj kvoli limitom ale odpoved dom mala tiez za dva tyzdnr.skus cinknut aj do centra,drzim palce

dorotka2013
24. feb 2015

@janoosha no to by som aj ja bola vytocena...a teraz co? dokedy mas cakat? moze byt ze to len teraz niekedy posielali a je to este na poste, ale preco by to posielali tak neskoro? necakali ste este na nejake vysledky? mne posielali ziadost az po doplneni vysledkov co mi dr robila...

sweeti
24. feb 2015

Ahojte kocky.Tak ja som bola ziadost v centre podpisat 22.01.2015 a min. tyzden 18.02.2015 mi volali ze to mam schvalene.Tak dufam ze to budete mat raz,dva aj vy ostatne.Neviem inak ci tam neni aj lehota ze do 30 dni sa musia vyjadrit.

janoosha
autor
24. feb 2015

@dorotka2013 no volala som aj do centra, ziadala som nech ma prepoja na niekoho kompetentneho ale neprepojili... Vraj to tam nemaju preco zdrziavat, ze mam este tyzden pockat a ak sa mi oni neozvu tak mam zase zavolat... Vsetky vysetrenia som uz mala.. Tak neviem!!! Ale vobec sa mi nepaci ze mi nechcu normalne vysvetlit o co ide. Ja nie som ziadna hysterka, ale ked davas ziadost a po 3 tyzdnoch to nie je este ani v poistovni, a teda v najblizsich dnoch sa to ani neschvali... Tak je to divne... Neviem ci na to zabudli alebo sa to stratilo v poistovni...ale mali by mi dat aspon info kedy to odislo a ci vobec.

dorotka2013
24. feb 2015

@janoosha tiez si myslim ze ked by nebola chyba na ich strane tak by ti povedali ze to kedy bolo odoslane a ze to teraz uz zdrzuje len poistovna :(... my mame tiez taku neprijemnu skusenost s odosielanim nasej ziadosti...boli sme tam 16.1, vraj treba dolozit este jedny vysledky od muza, vraj mozme poslat e-mailom...19.1sme odosielali...21.1som volala dr ci je to v poriadku, ona vraj este e-mail nepozerala :(...volala som tam 26.1 ci uz to odoslali, vraj je to podpisane, na druhy den to odchadza...za pol hodinu mi volali oni ze sa pomylili, ze cakali este na moj vysledok, takze to nepojde na druhy den ale az s dalsimi ziadostami :(...no chaos!! neviem kedy to nakoniec poslali ale 18.2 som volala do poistovne a vraj schvalene, z centra mi volali az 23.2...

janoosha
autor
24. feb 2015

@dorotka2013 to je teda riadny chaos. Mam pocit ze co si nevybavis to nemas. A keby sme sa neozvali tak ktovie kedy by sme to zistili. A cakas ze ked im tam platime tak sa postaraju.... Este uvidim co bude ale som z toho celeho sklamana...

dorotka2013
24. feb 2015

@janoosha aj ja som bola...uplne znechutena :(... no uvidime aky bude dalsi pristup...zajtra kontrola...Ty zial asi nemozes urobit nic ine iba ten tyzden este pockat a potom skusit volat zas :(...drzim palce...nech sa to co najskor doriesi...

janoosha
autor
25. feb 2015

@dorotka2013 ozvi sa potom ako dopadla kontrola... Drzim palce! Ked ste tak dlho cakali dufam ze to uz pojde rychlo🙂

brmbola
4. mar 2015

@brmbola ahoj no co uz si dostala odpoved z tej poistovne???

brmbola
4. mar 2015

@janoosha ahoj no co uz sa dostala odpoved z tej poistovne?

janoosha
autor
4. mar 2015

@brmbola ahoj🙂 pisem ti spravu

linda10
13. mar 2015

Ahojte Babeny aj ja cakam na schvalenie od poistovne a to len od teraz. A to mi povedali ze to bude 2-3 mesiace trvat 🙂 Joj to je dlha doba namna ja som totiz nedockava strasne 🙂 Ale ako tu citam tak treba sa im dovolat hlavne hihi 🙂

janoosha
autor
13. mar 2015

@linda10 no mne akurat dnes volali ze je schvalena.. Presne 5 tyzdnov 🙂 ale museli sme to trosku potlacit v poistovni...ale niektore baby pisali 2-3 tyzdne... Tak podla mna ti povedali vela!!! 2 mesiace to podla mna trvat nebude; )

linda10
13. mar 2015

@janoosha Ano aj ja si myslim ze to nebude az tak dlho zase trvat tiez si mysli ze to bude skor, a asi aj ja tam budem volat hihi 🙂 Sice aj ked predsa na genetiku musime tiez cakat a ta bude asi dlhsie trvat... A ty uz genetiku mas ci?

janoosha
autor
13. mar 2015

@linda10 nam o genetike nic nehovorili takze ideme bez toho... Neviem ani poriadne o ake vysetrenia sa jedna. Na co idete vy?

linda10
13. mar 2015

@janoosha Tak genetika to vlastne z krvi bude urcena tiez presne neviem naco to treba.Tak my ideme na Ivf nam zamrazili spermie,, ja som uplne v pohode ale moj partner mal azoospermiu to je hrozne kedze niesu ziadne spermie,ale potom bol na dalsom spermiograme tam sa nejake nasli sme boli velmi stastny a dali to zamrazit,potom bol dalsi krat na spermiograme vysledky boli o nieco lepsie tiez sa zamrazili a este pojde raz.No a po schvaleni poistovnou sa nam zacne cyklus teda branie injekcie pod... 🙂

janoosha
autor
13. mar 2015

@linda10 asi zalezi aj od centra ake vysetrenia pozaduju ;)