Mimotelové oplodnenie a kryoembryotransfér v januári 2013

wejbynka
27. okt 2012

Ahojte zienky tuziace po babatku/ buduce mamicky dufam ze sii v tejto diskusii rozdame plno pozitivnej energie na januarove ivf ktore bude uspene.
Zaujima ma kolko nas bude 😀

domuska11
28. okt 2012

@wejbynka Ahoj 🙂 konecne tema kde sa mozem zapojit aj ja 🙂) ale nas to skor caka na prelome januara a februara..

wejbynka
autor
28. okt 2012

@domuska11 ahooj🙂som rada ze si sa zapojila a dufam ze nas bude aj viac🙂akw centrum navstevujete?nas to tiez caka v takom podobnom obdobi kvoli mrche...kolky krat idete?

domuska11
28. okt 2012

@wejbynka zatial to vyzera, ze budeme len dve 🙂 my chodime do Heliosu v MT, momentalne cakame na vysletky z genetiky a dufam, ze dopadnu dobre..ideme prvy krat na IVF a dost mam strach...uz mate ziadost?? My este nie az zaciatkom decembra...

olivia31
28. okt 2012

@domuska11 Ahoj ja taktiež chodím do Heliosu ale mňa čaká druhé ivf začiatkom roka jan. febr.

domuska11
28. okt 2012

@olivia31 a ku komu chodis??

olivia31
28. okt 2012

@domuska11 Môj lekár je MUDr Krajkovič a chodím tam od februára tohto roku. A ty ?

olivia31
28. okt 2012

@domuska11 Ahoj pozerám, že si mladučká a už v takom veku musíš riešiť ivf koľko sa snažíte ma´t bábo ak sa smiem opýtať .... 😉

bambula27
28. okt 2012

Ahojte. My by sme mali mat 2.IVF v decembri, ale tak ako mne mrcha chodi, tak to moze kludne vyjst aj na januar...tak pridavam sa k vam

ada83
28. okt 2012

ahojte pripajam sa k vám možno to stihnem ešte v decembri ale asi až v januari

wejbynka
autor
28. okt 2012

@domuska11 idete prvy krat a boli ste uz na genetike?...isli ste od seba alebo vas odporucil lekar??...nas odporucil ale az po prvom neuspesnom IVF....mne genetika dopadla celkom dobre ale teraz obehavam hematologiu:(...ach....same behacky a chcela by som asi este stihnut laparku ... nech som si ista ze je vsetko ok....vies co my sme mali ziadost presne o takejto dobe minuly rok ale my mame este vela mraziacikov takze stimulovat nastastie nebudeme....🙂....

wejbynka
autor
28. okt 2012

@bambula27 aj my sme mali ist v decembri ale drahy mi to vyhovoril nech mame kludne sviatky nestresujeme sa a po lyzovacke a novom roku pojdeme v klude na to🙂...a kam chodievas ty??...a preco ste mali prve neuspesne??...teda ak viete pricinu....:(

wejbynka
autor
28. okt 2012

@ada83 ahoj vitaj medzi nami🙂....som rada ze je tu dalsia buduca mamicka, idete prvy krat?

bambula27
28. okt 2012

@wejbynka chodievam do Kosic Gyncare. Tak my sme 1.IVF mali teraz v oktobri, ale nedosli sme ani k ET, pretoze som na liecbu zareagovala moc. Vysoka davka na mna bola, vytvorilo sa mi 20 folikov a pri odbere zistil, ze su vsetky prazdne. ☹ Nebolo co oplodnit. Ostali mi 2 krabicky Gonalu, a vraj teraz mi budu uplne stacit, takze davka bude nizka.

domuska11
29. okt 2012

@wejbynka museli sme ist na genetiku, lebo nam dopadol zle spermiogram..no ja dufam, ze dopadne dobre, na vysledky sa caka cca 6 tyzdnov a su to poriadne nervy.....tak super , ze mate nieco v mrazaciku, uz aspon nebudes prezivat taak velky strach, aj ked vzdy je tu ta obava a strach..hlavu hore, to vsetko zvladneme 🙂))

domuska11
29. okt 2012

@olivia31 snazime sa presne rok..a zial, podla vysledkov je to jedina moznost ako otehotniet..cize vek ide bokom...:(

domuska11
29. okt 2012

@bambula27 tak dufam, ze teraz to uz vyjde 🙂

domuska11
29. okt 2012

@olivia31
@wejbynka
@bambula27
@ada83 Baby, kolko Vam trvalo kym Vam poistovna schvalila ziadost???

ada83
29. okt 2012

@domuska11 ahoj ja este cakam na telefonat ci ju mam schvalenu včera bol mesiac od podpisania a ale do poistovne prisla 9

bambula27
29. okt 2012

@domuska11 dakujem. my dufame tiez...A co sa tyka ziadosti, mam vseobecnu poistovnu...cakala som strasne dlho,vyse 6 tyzdnov, ale to preto, ze som v tom najhorsom case podavala, a to bolo dovolenkove obdobie. Ale inak vraj sa caka max. 4tyzdne

domuska11
29. okt 2012

@ada83
@bambula27 nam lekarka povedala, ze by to malo ist rychlejsie, nakolko u nas je toto jedina sanca, ze vtedy sa to rychlesie riesi..my by sme ju mali podat zaciatkom decembra...samozrejme clovek mieni a Pan Boh meni :(

ada83
29. okt 2012

@domuska11 ja som ju podala 28 ako bolo 3 IUI ale ako som volala do poistovne tak im prišla až 9

ada83
29. okt 2012

@domuska11 volala som do poistivne a že ašte 2 týždne to bude trvať že čakam na nejaký podpis ☹

domuska11
29. okt 2012

@ada83 no prajem pevne nervy :(

ada83
29. okt 2012

@domuska11 dik ale neviem či budu pevné ☹

wejbynka
autor
29. okt 2012

@bambula27 fuuha to vaznee, u nas sa stalo nieco podobne len ze my sme mali 28 folikov a vsetky boli ok ale mali sme OHSS takze sme to tiez odkladali?...az dve krabicky??...to je dost nie?...aku mas dennu davku?..ja som za stimulku vybrala len jedno pero gonalu....

wejbynka
autor
29. okt 2012

@domuska11 a aku mal diagnozu spermiogramu??...lebo aj my nemame najlepsi ale poslali nas na genetiku az ked sme boli neuspesni....neboj vsetko bude dobre spermiogram je hrozne premenlivy takze to nemusi byt geneticke....

wejbynka
autor
29. okt 2012

@domuska11 noooo to zalezi aj od toho aka si poistovna ale urcite viac ako mesiac zo vsetkym by to trvat nemalo...ja som tam vyvolavala a schvalene som to mala do tyzdna ale cakalo to na podpis nejakej riaditelky a kym to doslo trvalo to mesiac:(......

wejbynka
autor
29. okt 2012

@ada83
@domuska11
@bambula27
@olivia31 zienky a u vas v cetrach nebudu sviatkovat ked niektore chcete ist na IVFko v decembri?...u nas v cetre maju dofcu kvoli tomu ideme az v januari

domuska11
29. okt 2012

@wejbynka no ja dufam, ze to nieje geneticky dane...ma nici toto cakanie na vysledok...

ada83
29. okt 2012

@wejbynka dúfam že nie ja som sa teraz po telefone do poistne dozvedela že to tento mesiac asi nestihnem a ja mam ovulaciu okolo 28 tak bude sranda

a do ktoreho centra chodis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre