• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie v Anglicku

17. februára 2016 
ahoj tak to je dobre drzim ti palceky ,,a ako dlho dide trvat tvoja liecba ,,mne vraveli ze od zacatia liecby do tehu testu 6-8 tyzdnov....... :wink: este ta stale tak bolia vajecniky?????? ja sa uz zacinam bat ,,ale sa aj tesim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ano boli a viac a viac ....ja som zacala s tabletkami tusim 22.12
15. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy asi budes mat odber? priblizne........ :unamused:
15. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
buduci tyzden zajtram mam dalsie sono a potom mi povie kedy odber ..vcera hovorila ,ze zhruba streda..
15. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja v stredu zacinam liecbu ,,,,,,budem drzat prsty :wink:
15. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak uvidis ako sa ti to rychlo smykne ani sa nenazdas a bude to tu...leti to ako sialene ,eln aby sa to skoncilo dobre :wink:
15. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme ze skonci,,,,,,,,,, :wink: musi.........
16. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:
17. jan 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je baby prasok prinasa stastie
18. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dakuj ..snad ten prasok pomoze.......ako si natom ,,ako sa citis? si nervozna??????????? :unamused: ja som ani nemala cas nad tym rozmyslat ,som uplne znicena ,,boli sme na svadbe ,,tak som znicena ako pes :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som tiez znicena uz aby to bolo za mnou..v stredu mam odber a v piatok transfer tak mi dnes povedali,tak uz len cakat :fearful: :fearful:
19. jan 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj urcite sa tesis ,,ale aj strasne bojis..... :sweat_smile: drzim ti palceky a zajtra budem na teba mysliet!!!!!!!!!!!!!!!urcite sa to podari ,,mysli pozitivne a pomoze ti to!!!!!!!!!! :wink: Budem sa za teba modlit.............aj ja som nervna zajtra by to malo u mna tiez zacat :fearful:
20. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky tak mala som 7 vajicok ...som este otupena z narkozy ,ale da sa to prezit .som na paracetamole a dufam,ze mi do piatku rychlo zleti ,aby som vedela,ze ci sa mi oplodnilo aaspon 1 :angry:
21. jan 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak to neni az tak zle ..neboj bude to ok ,,urcite ti to zleti uz predsa zajtra,,,,,,,,, :wink: ja mam pocit ze sa ti oplodni urcite viac nez len 1 ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som si tiez vcera zacala pichat ,,,takze ja som na zaciatku ..ty budes mat mimi skor nez ja :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ano dnes som ako na ihlach cakam kedy zavolaju z centra,ze ci sa nieco oplodnilo tak sa idem zblaznit :angry:
23. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj to ti verim, to cakanie a esto to najhorsie ,podla mna pride...... :unamused: :unamused: :unamused:
23. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky mame po transfere 2 embryjka su dnu..teraz zostava sa lln modlit
23. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ,,neboj vyjde to ,,a ako si na tom ,,bolelo to? zostali vam nejake mraziacky? :wink: :dizzy_face:
24. jan 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies co ani toi nebolelo len celu noc som mala take mrchovske bolesti.trvalo to cele hadam 15 min.zostali mi 2 embryjka ,ale tam zamrazujy min.4 lebo pri rozmrazovani ich malo prezije
24. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa teda stane s tymi 2? to je dobre ze az tak neboli.....ja som si akurat pichla..... :grinning:
24. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem,budu na nich robit pokusy alebo ich vyhodia..
24. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ako sa mas? :dizzy_face:
26. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy presne si budes rosit test?
26. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj celkom dobre nic ma neboli iba prsia ,ale brucho nie..testovat sa mam 6.2 takze este dlha streka predomnou..celkom mi to rychlo uteka uz sa neviem dockat ako to dopadne
26. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada ,,ze to takto zvladas!!!! :dizzy_face: chodis do prace alebo lenosis doma?
26. jan 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som doma vypisana az do tehu testu a ty>?budes doma?ako sa ty citis ?uz si davas sprey??
27. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mam trosku ine ako ty ,,ja si uz tyzden picham injekcie a o 2 tyzdne idem na scan a potom mi pribudnu na 15 dni dalsie injekcie,,,zatial chodimdo prace ,,mam len trocha navaly ,,raz mi je horuco ,raz teplo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidime,,,,
27. jan 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to mas ine trosku,ale navaly su asi z kazdych liekov na ivf..aj ja som mala navaly,ale uz je to zamnou teraz zase brusisko nafuknute :angry: ale co nespravime pre nase fazulky?
27. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak jasne ,ze vsetko ,,este som k tomu aj chora ,,hrdlo ma boli ako slak :angry: :angry: :angry: ,teraz neviem ci je to reakcia na tie injekcie ,alebo som sa niekde prechladila :cry:
28. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok