• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie v Anglicku

17. februára 2016 
autor
jaj neviem,ale s tymto pocasim ma to neprekvapuje ide mi to na nervy :angry:
28. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak viem ,,ale vyzera to na angynu :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz sa ti to krati.........tesim sa... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem leti to ako blaznive na zaciatku a tieto 2 tyzdne cakania to hje najhorsie zo vsetkeho to sa vlecie ako neviem :angry: ide ma sibnut,ale zajtra bude tyzden za mnou,len sa modlim aby som nedostala kramy ,lebo to by bol koniec,ale ako ma byt tak bude :sweat_smile: takze som zmierena s kazdym vysledkom nech je akykolvek
29. jan 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre ze to tak beries ,,ja som na tom raz hore ,raz dole ,ale stale si hovorim musi to vyjst a basta :grinning: niekedy si ani nepripustam ,ze by sa to nepodarilo..... :dizzy_face:
30. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ako je? dufam ,ze je vsetko v poriadku......kedze si sa neozvala :unamused: ako sa citis?????????napis co najskor ,,som nejaka nervozna,,,,,, :fearful:
1. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky.viem neozvala som sa.spm niaka z toho zmorena,stale sa pozorujem uz chcem mat tie 2 tyzdne za sebou.nemam ziadne priznaky tak ani netusim ako to dopadne.. :frowning2:
2. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ,,bude to tak ako to mat ,,nejhorsie je to ,ze to nemozeme nijak ovplyvnit :unamused: ,citala som ,ze uz 10den si mozes urobit test.............ale redsej pockaj ,do piatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude to ok :wink:
2. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz dnes mam 10ty den ale skusim zajtra uvidim ako dopadnem
2. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si budes robit test? :astonished: nevydrzis to do piatku? ja by som to asi tiez nevydrzala........... :sweat_smile:
2. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ,ze nevydrzim,,zajtra spravim
2. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite mi rano daj vediet ,,budem cakat........... :dizzy_face: drzim palceky ,,,bude to dobre,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak co???? :slight_smile: uz to vies???????????????????????????????
3. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJ NO NIESOM SI ISTA..KED SOM SI SPRAVILA TEST TAK TAM BOLA 1 CIARKA ,ALE KED SOM HOUKAZALA ASI ZA 45 MIN.MUZOVI UZ TAM BOLI 2 TA DRUHA VELMI SLABA ,ALE JE JU VIDIET,TAK TERAZ NEVIEM ,ZE CI JE PLATNY TEST AJ PO TAKOM CASE. :unamused: TESTNEM ZNOVU ZAJTRA
3. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj ,,ja sa zblaznim.....................zajtra urcite testni ,,tam je asi nejaky casovy limit ,,ale ked tam je tak to moze nieco znamenat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to ,ze neviem ci je platny
ale zajtra sa znovu ozvem
3. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ,,budem cakat ,,ja som dnes zacala trochu krvacat ,,je to presne v cas ,,ked som mala dostat kramy ,,aj ty si krvacala? :angry:
3. feb 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano ja som mala normalne dostat este 1 menzes tak mi povedali
3. feb 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ,,hej ,,ale nemusela som uz...... :grinning: :grinning: :grinning: zajtra sa urcite ozvi ,idem varit ,,tak pa :wink:
3. feb 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj majka tak som testla..najskor obycajnym lacnym a bola tam 1 ciarka,lenze tie lacne testy maprivadzali uz do zufalstva tak som otvorila ten digitalny clearblue a ukazalo mi z druheho ranneho mocu hned pregnant :sunglasses:
4. feb 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ,,,takze je to tak ,,si v tom ,,,,,velmi ,velmi ,velmi, zatial tak neoficialne ,,az v piatok oficialne :grinning: ,gratulujem,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dufam,ze ano ze sa to podarilo,este ma caka dlha cesta ,asi o 3 tyzdne pojdem na sono a tam sa dozviem ci je vsetko v poriadku
4. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ,,ze to je len zaciatok ,ale ked je uspesny ,,tak to je super,,spomen si ako dlho si cakala na ten test ,aby bol positiv ,, :wink: :wink: :wink: a teraz sa to zacina stavat skutocnostou...........
4. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ano mas pravdu ,ale ja som stresak teraz sa budem zase bat niecoho ineho ako sa poznam :sweat_smile: :sweat_smile:
4. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nic aj ja dost stresujem................ :grinning: ale musime to zvladnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak ako ,,testla si???????????????????
5. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano pozitivny ,ale az zajtra mam oficialny testovaci den..a ty si na tom ako??
5. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to vyslo........... :slight_smile: super :dizzy_face: ja som stale v stadiu pichania ,,v pondelok idem na scan..............a potom este nejake 2 tyzdne a mal by byt odber..strasne rychlo to uteka......
5. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz budu vidiet prve folikuly??
5. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co ze ani neviem,pretoze vraveli ,ze to co si picham teraz je na vyvolanie akoze menopauzy ,,tak to by tam asi nemali byt foliky.... :unamused: az tie nasledujuce 2 tyzdne si budem pichat ten fostimon ,,to je na produkciu vajiciek......... :dizzy_face:
5. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha ano
:sunglasses:
5. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok