Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

majkabb
5. feb 2009

a ty zajtra ides o toho centra ? a tam ti vlastne budeu robit test? alebo ako to vlastne je?

sisajojo
autor
5. feb 2009

ja si musim doma spravit tehu test a zavolat im vysledok a potom oo 2 tyzdne idem na sono kde zameraju srdce ,alebo povedia co je vsetko ok..alebo nieje a tak..niekde beru krv v Bristole nie

majkabb
5. feb 2009

aha 😵 ja ani neviem jak je to tu ,,ci tu beru krv ,alebo nie 😒 ved to je jedno........ 😵 ked to vyjde tak to bude aj na teste... 😉

sisajojo
autor
5. feb 2009

ano malo by byt,ale to ti povedia podla mna ked pojdes na kontrolu

majkabb
5. feb 2009

urcite 😀

sisajojo
autor
5. feb 2009

zajtra ti napisem na 100 % ako to dopadlo a comi povedali

majkabb
5. feb 2009

jasne 😉 budem cakat ,,ale je to dobre ak ti vysiel aj dnes ten test 😎 😎 😎 tesim sa 😀

majkabb
6. feb 2009

ahoj ,,tak ako????????????? co si sa neozvala???? 😒

sisajojo
autor
6. feb 2009

ahoj prepac ,ale nebolo casu.testy su pozitivne uz som volala svojej zdravotnej sestre a prvy ultrazvuk mame 24.2 🙂 teraz uz len dufat ,aby to vsetko dobre dopadlo

majkabb
7. feb 2009

ahoj to je ok 😉 vsetko ,,bude ok......mam este taku malu otazocku ,,ako dlho si mala kramy a mala si ich normalne?????? ,,vies uz jak si zacala liecbu a po kolkych dnoch od zacatia si to dostala????? blbe otazky ale zaujima ma to......dik 😀 😀 😀 😀

sisajojo
autor
7. feb 2009

pockaj musim si spomenut 🙄 aha 10 dni po zacati liecby som dostala kramy a trvali mi normalne tak 4 dni uplne normalne kramy ..

majkabb
7. feb 2009

ja som prave dostala az na 14 den a to iba 1 den som spinila ,,ale iba taky hnedasty vytok ,,tak neviem ci je to dobre ,alebo nie........

sisajojo
autor
7. feb 2009

neviem ,lebo mne bolo povedane,ze este dostanem 1 riadny menzes a potom mi budu brat krv ci som zareagovala na liecbu,ale vidis ja som mala ine lieky ako ty tak si z toho nic nerob ,alebo zavolaj svojej zdravotnej sestre co ta ma na starosti

majkabb
7. feb 2009

no tak to mne bolo tiez povedane ,,ze dostanem normalne.... 😒 a mne zistia ci som reagovala na lieky podla ultrazvuku ,na ktory idem v pondelok ,,,,tak to uz vydrzim 😵 😵 😵

sisajojo
autor
7. feb 2009

no tak to je podobne ,akurat mne brali krv a asi o 2 dni som zacinala so stimulaciou menopurom

majkabb
7. feb 2009

no a ja mam fostimon a to mi povedla ,ze si ho budem pichat cc15 dni..........

majkabb
7. feb 2009

takze ,,priblizne v case ,,ked ty budes mat scan ,,tak ja by som mala mat odber 😵

majkabb
9. feb 2009

ahoj ,,takze teraz som prisla ,,budem musiet este 1 tyzden brat ten bruseklin ,,lebo lavy vajecnik mam prilis aktivny...takze si budem pichat 2krat denne a na buduci pondelok idem znova na scan a to by som mala zacat s tou stimulkou 😉 a este som mala priliz hrubu sliznicu a to je tym ze som mala len 1 den kramy 😠 ......takze takto ,,ja nic nemozem mat jednoduche ,,,len tak.....aby vsetko pracovalo ,ako by malo 😠 😠 😠

sisajojo
autor
9. feb 2009

no a u man sa to asi vsetko dnes skoncilo ,zacala som spinit a uz zo mna ide aj hneda krv a uz pomaly aj kusky tak to babatka vzdali ☹ nevadi aspon o to skor sa mozeme vratit na slovensko a skusat stastie tam

majkabb
9. feb 2009

to snad neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 vies to urcite a co test neurobis si ho???? skus to ,,niektore zeny krvacaju aj ked su tehu....nevzdavaj to!!!!!!!!

sisajojo
autor
9. feb 2009

uz som si urobila vcera bol este pozitivny ale dnes uz nie

majkabb
9. feb 2009

ach neeeeeee 😢 😢 😢 jja som sa tak tesila...........takze je to uz stratene?????????? je mi to strasne luto 😢 😢 😢

sisajojo
autor
9. feb 2009

nevadi uz sa budeme pokusat az na slovensku
o to skor pojdeme domov

majkabb
9. feb 2009

to je ale velka skoda ,,,tak Vam drzim palce akedy sa budeta vraciat domov?

bambuliatko1
9. feb 2009


Je mi to velmi luto
Nemozu Ti urobit scan a zistit, co sa deje? Neskusala si ist na Emergency? ☹

majkabb
9. feb 2009

ahoj bambuliatko ako sa mas??????? pokrocili ste nejak na vasej ceste za mimi????

sisajojo
autor
9. feb 2009

bambuliatko nemozu,lebo by nic nevideli..proste priroda si to tak zariadila asi to tak malo byt ..

majkabb
9. feb 2009

neskusis si este spravit ,,zajtra test ,,ja nejak nemozem uverit ,,ze to uz skoncilo!!! sakkra 😠 😠 😠

sisajojo
autor
9. feb 2009

majka muzicek ma upokoji a ja sa vratim do normalneho zivota 😉

bambuliatko1
9. feb 2009

Ale este nekrvacas, podla mna tam este sanca je... neexistuje nieco na udrzanie? Volala si do centra Sis?? Moja, tak pokracovat asi chcete doma, ze? Majkabb, zatial nic, idem na laparku 😕 potom sa uvidi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre