• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

1. decembra 2011 
ahojte, melinda nechodím na túto stránku, ale čítala som si ťa a moc moc moc blahoželám :dizzy_face:
28. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Melinda. je to úžasnééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teším sa veľmi tsebou, že sa ti to podarilo...musí to byť nádherný pocit...opatruj sa a dávaj si pozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prečo tak skoro dalšia kontrola?

Diva..ten prípsevok patril tebe, už mi hrabe si vás tu pletiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tina..a ty ako????????????????????????????,,
28. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani som nepytala :slight_smile: musim mat dva krat posebe pozitivny test z krvi a potom mozem ist na ultrazvuk. to asi vo stvtok dozvediem ze kedy :slight_smile:

Tina je kde? :frowning2:
28. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je úžasné...naozaj sa teším, že ti to vyšlo...tak už len krásne musíte rásť aby bolo všetko v poriadku :slight_smile:
28. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim do prace, ale vela oddychujem :slight_smile:
a uz velmi cakam na ultrazvuk, ze je tam 1 alevbo 2 miminka :slight_smile:
28. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je jedno či jedno alebo dve, halvne, že budete ok..som rada, že konečne niekto s peknými správami..tak si prosíme potom posielať dávky tehu vírusikov aby sa na nás nalepilo :slight_smile:
28. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v roku 2010 budete aj Vy tehulky!!!!! :wink:
28. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melinda- blahozelaaaaam!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mam velku radost, ze uz aspon jednej z nas to vyslo.
Cisielko- ahoj, som rada, ze si sa ozvala. Ides na ket v januari? A Katka teda kedy ide na kontrolu?
Co Tina? nevieteo nej nieco?
28. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gubik dakujem :slight_smile:
nevieme ze kde je Tina :frowning2: asi ona musi ist tento tyzden na krv, ani neviem ze uribila testik ci nie :frowning2:
28. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gubik..musím bojovať...ak to výde tak už v januári idšm na KET..a lečo ty, ako si na tom ty?
Katka ide zajtra na krvičku tak jej držte palce nech jej to výde aj ked to nevyzerá veľmi sľubne
:angry:

Tina...ôsa neukázala..hádam budú len dobré správy :wink:
28. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja drzim palcekyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciielko- jasne, musis bojovat. a ako to vyzera datumovo? Kedy ides do CAR?Ja by som mala zacat brat 4.1. Proveru, 11.1. Diphereline, mrcha by mala prist okolo 18-teho. Ak sa mi samozrejme nestane to, co naposledy a nedostanem mrchu este pred Proverou. To sa bude zase cele posuvat.
Tiez drzim Katke paste, aj Tine, aj vsetkym :slight_smile:
28. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gubik...no mne príde mrcha okolo 15.01.a ten cyklus by som mala mať KET..takže ku koncu januára by som mohla ísť a vyzerá to, že aj tebe by to tak mohlo výsť :slight_smile: budeme v tom spolu..tešíš sa, už sa ti to blíži :slight_smile:
28. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melinda, blahoželám ti, teším sa veľmi spolu s tebou. Super
28. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ofs..ty si po Et alebo KET?
28. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som po ET, ale nemám zmrazené žiadne, žiaľ...uvidíme,
ty si aké mala pocity po ET?
28. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...to nevadí..hlavne, že zabojuje..no aké som ja mala pocity? ja asi niesom ten najlešpí príklad..ja som bola po ET len 5 dní a ptom prišla mrcha :frowning2: ale inak som nemala žiadne..ty si koľký deň po?
28. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani brucho ťa nebolelo? Ale KET ti vyjde, uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! veľmi ti držím palce
ja mám 5 deň po ET, teda 23. som bola na prenose
28. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mohu se zeptat na BT, je pravda že když se měří třeba odpoledne že se má odečíst 0,5st?
28. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ofs..nie...možno len sem tam ma pichlo ale to bolo v prvý deň Rt a potom už len sem tam..cítila som sa úplne normálne..ved aj keby tak je to príliš skoro nato aby sme niečo cítilii...ver nič iné ti neostáva :wink:

Swnow angel..čo ja viem, teplotu treba merať ráno ešte pred tým ako vstaneš z postele a minimálne po 6h spánku...ešte som neopčula, že by si niekto meral teplotu poobede :confused: ty si ju meraiš poobede?
28. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja verím...Musím dať notebook bratovi, tak končím, papa čísielko zajtra
snow. angell, podľa mňa teplota sa meria vždy´ráno
28. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ofs :slight_smile:
28. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ránko dievčatá

Melinda..tehula naša, ako sa máš?

Tina..a ty ako?????kde si?

Katti...silno na teba dnes mylsím nech sú len dobré správy :wink:

Ofs...som rada, že veríš :slight_smile:
29. dec 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!
Katka- myslime na Teba!
Ofs- niektore dievcata mali po ET vsetky mozne priznaky tehu a prisla mrcha, niektore nemali nic a na teste boli // Je to individualne, moc nad tym nespekujňluj, drzim paste!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dec 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gubik..ahoj..ako sa máš?
29. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cisielko- mam sa dobre, len sa furt sledujem, ci nezacnem spinit este pred tym 4. januarom, ked mam zacat s Proverou. Ty uz si v pohode a plnou parou vpred? :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nesleduj sa lebo ťa z toho porazí..musíš veriť, že to bude ok..ja už fičím v práci, lepšie ako doma ležať ako blbec...všetko bude tak ako má :wink:
29. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
ako sa mate? Katy bola dneska na krvi? aky vysledok mala neviete?
Cisielko dakujem vsetko je v poriadku, vo stvrtok 31.12 idem na krv.... prsia my bolia a niekedy aj brusko. uz velmi cakam na ultrazvuuuuk :slight_smile:
29. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Melinda..vidím, že si si aj pas zmenila..je to krása, že 3 septembra..ja mám 5 narodky :slight_smile:

Katka to má negatívne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak veľmi som verila, že jej to výde..som taká bola naštvaná..ale je skvelá, zvláda to a pôjdeme spolu aj na 2 IVF :slight_smile: ak mne nevýde KEt budeme v tom zase spolu :wink:
29. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko my sme mali 5 septembra svadbu pred 12 rokmy :slight_smile:
30. dec 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok