November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

snow.angell
30. dec 2009

ahojky
mohu se zeptat zda je normální rapidní pokles bt? Z 37,3 na 36,6?

cisielko
autor
30. dec 2009

Ránko 🙂

snowangel..ked takto klesne teplota zanmená to, že došla mrcha, došla?

melinda..no tak to super..tak to vybudete mať zase krásny darček ku výročiu 🙂

snow.angell
30. dec 2009

cisielko
mrcha eště nedošla ta má dojít až 4 ledna ☹

cisielko
autor
30. dec 2009

Hm, tak potom tomu nerozumiem...merala si v tú istú hodinu po min. 6h spánku?

Tina kde si? ako si doapdla?

diva1902
30. dec 2009

Ahojte baby

Takže ako som čakala, včera krv negatív a 14.1. idem na pohovor pred KET, tak dúfam, že k nemu vôbec dôjde a zmrzlinky sa rozmrazia, máme iba 1=1 a 1=2, tak uvidíme. Pomaly nás chytá s MM depka.

diva1902
30. dec 2009

A ozaj, Melinda gratulujem a trošku závidím 😉

diva1902
30. dec 2009

Cisielko, včera som z testu išla rovno do práce, ale inak som po OPU aj po ET dovolenkovala, tak teraz musím dobiehať, čo som zbytočne zamesškala 😠

cisielko
autor
30. dec 2009

Diva..to am mrzí..viem aké to je ale neboj bude dobre a Ketko bude naše..ja mám iba ejdného mrazáčika a enostáva mi nič iné len veriť, že on je ten pravý..nesmieš sa vzdať, musíš bojovať, vy obaj a zázrak sa usmeje aj na nás 😉

melinda78
30. dec 2009

pekny den baby 🙂

ako sa mate? zajtra myslim si ze nebudete pracovat, kde budete silvestrovat? my teraz doma 🙂

cisielko
autor
30. dec 2009

Melinda..ahoj...ja makám v práci a zajtra tziež ale len do 13h 😀 potom idem domkov, nnavarím večeru napapáme sa a fičíme ku kamoške a tam si ám pivko fajné, cvhaldené, kedže môžem a úplne vypnem 😀

melinda78
30. dec 2009

cisielko Katy ako sa ma???

cisielko
autor
30. dec 2009

Katka bojuje...teraz už nejede chodiť ani na koníka, úplne ju chápem..musí počkať 3 mesiace a potom môže ísť znova na IVF..sme sa dohodli, že v tom budeme spolu...ak mi nevýde KET tak ideme do toho spolu aby nám nebolo smutno 😀 drží sa statočne aj kled viem, že ju to bolí, tak strašne verila, aj ja som ale čo už ☹

melinda78
30. dec 2009

ale ona uribila aj testik doma, nie? ☹
buduci rok bude rok stastia, uvidite!
ja zajtra idem zase na krv...

cisielko
autor
30. dec 2009

8no, robila si tetsík na vianoce a mala ich tam dve paličky ale každým dňom slabli, preto tušila, že niečo nieje ok, takže bola na toa j trošku pripravená 😒 tk som verila, že jej to výde no čo už bojujeme dalej...verím, že to zvládne..a ty zajtra krvička..tak len samé krásne správičky čakám 🙂

melinda78
30. dec 2009

ja uz cakam na ultrazvuk 🙂 ale to asi bude koncom januara

cisielko
autor
30. dec 2009

si riadne nedočkavá, hlavne, že budete v poraidku, všetko ostatné príde samo 🙂

cisielko
autor
31. dec 2009

Ránko dievčatá 🙂

melinda..držte sa dnes aj s bublinkou a napíš ako ste dopadli 😉

melinda78
31. dec 2009

pekny den baby 🙂 uz som doma , potom napisem co my povedaly 🙂

melinda78
31. dec 2009

vsetko mam v poriadku na ultrazvuk idem 21.1.10 🙂

melinda78
31. dec 2009

Hviezdička na nebi svieti
a deň za dňom neustále letí,
do Nového roka je už len krok,
tak Vám želáme šťastný nový rok

Melinda

cisielko
autor
31. dec 2009

Melnda..teším sa, že je všetko ok...tak už len pekne oddychuj a nech rastiete do krásy 🙂

cisielko
autor
31. dec 2009

Do nového roku veľa splnených snov Vám prajem. Nech Vaše srdce pre vernú lásku denne bije a štastie na duši Vám radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať...

Štastný nový rok vám želá cisielko

melinda78
1. jan 2010

Stastny novy rok dievcata 😉

Gubik, Cisielko, Tina1 kde ste?????

cisielko
autor
2. jan 2010

Ahojte 🙂

Melinda..ako sa cítiš?

Gubik, kde si?

Tina.,.ved nám napíš ako si dopadla 😖

melinda78
2. jan 2010

ahoj cisielko 🙂

vsetko je ok , kazdy vecer citim bruska a to je vsetko....

Katy ako sa ma?

kedy idete na KET to uz viete?

cisielko
autor
2. jan 2010

Katka..sa drží..apsoň sa snaží..ja neviem ešte kedy ale ak pôjde všetko ako má tak ku koncu januára..mrcha mi má prísť okolo 15 no a potom až do ovu to vychádza na koniec tak uvidíme... 😉

Cítiš bruškáa, a ako to cítiš?

ofs
2. jan 2010

Ahojte dievčatá,
Želám vám všetko naj v roku 2010, hlavne pevné zdravie a veľa veľa lásky, lebo to je najdôležitejšie. A zdravé bábo, lebo to je zmysel života... teda aby bol nový rok plodný
ofs

gubik
2. jan 2010

Dievcata, aj ja Vam prajem vsetko len to najlepsie. Inak moj priatel povedal, ze obcas pozrie na MK, hlavne Tebe Cisielo velmi fandi, paci sa mu Tvoj optimisticky pristup 🙂

melinda78
2. jan 2010

Gubik ahoj ako sa mas?
Cisielko na vecer som nafuknuta. niekedy citim tak ako by som mala MS.

cisielko
autor
2. jan 2010

Melinda..jáj už chápem, obačas mi to pomali páli.. 😝

Gubik..zak tvoj mužík sem obačas nakukne..ejha tak to je super, že tu máme aj takúto návšetvu..som sa normálne začervenala, že môj optimizmus..no ked ho mám tak rozdávam kde sa dá ale nie vždy to je tak..posielam mu pozdrav..inak nejdeš o 2 dni pichať?

Ofs..kde si bola, dlhšie si sa tu neukízala?

Diva..ako sa cítiš? dúfam, že to nevzdáš a budeš bojovať. počuješ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre