November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

gubik
3. jan 2010

Cisielko- ano, normalne mi kukal poza chbat, ze na aku stranku chodim. zda sa, ze v poslednej dobe sa zacal o tento problem viac zaujimat, tak ho zaujimaju skusenosti inych parov. Pichat nie, zajtra mam zacat s Proverou

melinda78
3. jan 2010

ahojte dievcata 🙂 Tina1 uz davno nepise ☹

Gubik Ty aky protokol mas?

Cisielko zajtra uz ides do prace?

gubik
3. jan 2010

Melinda- ja mam Sydney protokol. Ako sa citis?

cisielko
autor
3. jan 2010

Gubik..takže od zajtra už oficoš začínaš so stimulkou..držím silno palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
inak aj ja som mala Sydney protokol tak verím, že prinesie šťastie 😉

Melinda..nuž musíme len veriť, že všetko dobre dopaldo. kedže sa námTina neozvala..jasné, od zajtra zase makám ako všetci a strašne sa mi nechce 😠

melinda78
3. jan 2010

Gubik Sydney protokol je ake? vsetko mam ok cakam uz na sono 😀

cisielko
autor
4. jan 2010

Ránko

a už v práci ☹ a sa mi nechce 😠

Melinda..to je dlhý protokol..ja som mala pri nom Diphereline a ptom menopur, inak neviem aký tam je rozdiel 😲

melinda78
4. jan 2010

dobré ránko 🙂 už aj ja pracujem ... aj ja som mala dlhý protokol. Cisielko ani mne sa nechce pracovať 😢

cisielko
autor
4. jan 2010

Tak to sme dve, ktorým sa nechce 😠 najradšej by som bola ešte doma, už nech sú 16h..a ako sa cíti naša tehula?

diva1902
4. jan 2010

Ahojte babule, všetkým prajem veľa zdravia, štastia v novom roku, tým, ktorým sa zadarilo nech to dotiahnu do úspešného konca a nám ostatným aby to konečne vyšlo. Ostatne posledné štyri roky s tým začínam, že možno už konečne tento rok..... 😀 😀 😀

Cisielko nevzdávam to, ale pomohla mi prestávka od MK, aby som na to celé stále nemyslela. No teraz sa budeme s MM snaaaažiť do KET a možno motyka vystrelí 😉 aj keď nevystrelila posledných 10 rokov 😠

cisielko
autor
4. jan 2010

Diva ahoj moja..tak to úplne chápem ale rok2010 bude náš, musíš veriť..ja viem, že sa to ťaýko robí ale musíme...a kedy sa chystáš teda na KET?už si volala aj do centra?

melinda78
4. jan 2010

ja uz idem domov 🙂 jupiiiiii vsetko v poriadku Cisielko dneska necitim nic , idem teraz nakupovat 🙂 pekny den Baby

pipika
4. jan 2010

Ahojte baby!
Prepacte, ze vam sem leziem, len vas chcem povzbudit, ze zazraky existuju. Aj my sme chodili do centra, mali sme 4x IUI a schvalenu ziadost na IVF. 4. IUI sa nam podarilo, hoci tam je velmi malo sanca. Aj 2. IUI bolo uspesne, koncilo potratom. Nasa dcerka mala v sobotu rok. Doteraz som brala tabletky, pred mesiacom som ich vysadila a pozrite, som v 5tt. Urcite to je zazrak. Na Lili sme cakali presne 3 roky a na nas druhy zazrak 1 mesiac.

Drzim palce! 🙂

cisielko
autor
4. jan 2010

pipika..no tak teda 😀 😀 😀 😀 to je krása..je to neksutočné ale naozaj sa to stáva..tak ti gratulujem a som rada, že si náš prišla povbudiť..treba nám to aby sme sa nevzdávali....musíš byť šťastná..radi ťa uvidíme aj častješitak príd a napíš nám ako sa máš 😉

gubik...no ako prvá Provera za tebou?

melinda78
5. jan 2010

pekny den dievcata 🙂

Pipika aj ja gratulujem! zazraky musia byt 😉

My cakali sme na babo presne 11 rokov a uz bublinku mame v brusku 😀

Cisielko Ty ako sa mas? zajtra bude sviatok ani Ty nepracujes?

cisielko
autor
5. jan 2010

Ránko..Melinda..zaktra nepracujem, dnes áno a zajtra idem vegetiť..vy ste čakali 11 rokov? prečo tak dlho, čo sa stalo?

pipika
5. jan 2010

Ahojte!
Dakujem za gratulacie. 🙂
Teda Melinda, 11 rokov? Nezavidim vam. Si priamo z DS? Lebo ja byvam vedla.

diva1902
5. jan 2010

Ahojte, cisielko uz som písala, 14.1. idem na pohovor a pre recept 🙂 a kedy začnem, to mi ukáže cyklus.

cisielko
autor
5. jan 2010

Diva..ja viem, ale nás je tu už toľko že ja už neviem kto čo 😝 sa mi to už pleteie v hlave 😖

melinda78
5. jan 2010

Cisielko moj gyndos stale dal my len hormony, potom ked som uz mala okolo 100kg stacilo!
manzela neposlal nikam. asi 3 roky sme len tak boli , ani nechcela som ist lekarovi. v roku 2008 stale mala som problemy. potom v roku 2009 v januari isla som k inemu Dr. mala som infekciu, a cca 4 mesiacov brala som tabletky, potom ked uz bola som ok, kazdy mesiac musela som ist na sono, mala som vsetko OK a po 3 mesiac snazeny povedal ze moj manzel musi ist na spermografiu. a odtialto asi vies vsetko.... takze predtym manzela neposlali nikam ☹

cisielko
autor
5. jan 2010

Melinda..tak to radosť...zbytočne ste stratili toľko času ale hlavne, že sa to opdarilo a všetko bude dobré 🙂

Gubik..kde do pekla trčíš, ved už papáš Proveru a stále sa tu neukážeš 😠

melinda78
5. jan 2010

ani Tina neozve....

cisielko
autor
5. jan 2010

vyzerá to, že na nás kašlú 😠

melinda78
6. jan 2010

pekny den Cisielko 🙂

cisielko
autor
6. jan 2010

Ahojte

No tu to nejako viazne, kde ste všetky ženy?

Melinda, ako už grckáš alebo niečo poodbné tehu?

gubik
6. jan 2010

Ahoj dievcata!
Melinda- ty brdo, 11 rokov, to je slusny hekar. Obdivujem Ta, ze si to vydrzala v pohode
Cisielko- papam, papam, len s mojim cyklom nemam vyhrate, kedze u mna sa krvacanie spusti necakane a potom sa zacina od znova. Takze zatial to beriem tak, ako keby sa nic nestalo. Inak kedy si pichala Diphereline? Rano? A potom s Menopurom t istu hodinu?

Ja som si to naplanvala tak, ze pocas pichania Dipheelinu budem este v obote, s Menopurom asi uz doma. Iak zienky, neviete, ako je to so saunovanim pocas stimulky?

gubik
6. jan 2010

A ta Tina sa nam kde flaka?

gubik
6. jan 2010

Ozaj este nieco. Divcta z Heliosu, nezda sa Vam, ze te Sydney protokol je nejako malo ucinny? Malo vajicok, malo embryjok a nic z toho. Ci to sa len mne zda?

melinda78
6. jan 2010

ahojte 🙂

Gubik ja vzdy som pychala vecer... lebo rano ides na KO a po obede Ti povedia ze kolko musis dalej pichat... ja vsetko som pychala vecer o 8 🙂

Cisielko nic nemam zatial, len som unavena 🙂

cisielko
autor
6. jan 2010

Gubik..no hurá, kde si, čo je stebou, to neviem častejšie kukinúť?!pekne papaj a nerozmýšlaj nad hlúposťami, Provera je práve na upravenie cyklu aspoň sa mi tak marí..a Diphereline pichaj večer, aj Menopur...je top lepšie aj kvôli tomu, že ked chodíš na kontroly ako sa vajíčka vyvíjajú tak ked si ho pichneš ráno tak neuvidia čo spraví do rána a ked večer a na druhý deň ideš na kontrolu tak už vedia približko aj kedy pichnúť Pregnyl ale urob so ako ty chceš 😉 Sydney protkokl, no neviem, mylíš, že niečo na tom bude?

diva1902
6. jan 2010

Ahojte, cisielko ok, ja len že som to už spomínala.

Gubik, neviem či je Sydney protokol málo účinný, ja som mala 17 folikov a z toho 15 vajíčok, pichala som Diphereline ráno a potom Gonal večer, ale ja som dobre reagovala už pri clostilbegyte. Ako vidíš, aj tak z toho nič nemám 😠 Získali sme len tri embryjká 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre