November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

cisielko
autor
15. jan 2010

Diva..tak to super..ved to aj musí stačiť..ja som zvedavá čo mne dajú a ovedia..bola si tam dlho na tom pohovore?

gubik
15. jan 2010

Cisielko- dnes som 27DC. Cize MS by mala prist v ponedlok az stredu a potom na kontrolu.
Diva- tiez mas rozhadzany cyklus? ja asi z Clostilbegytu, nikdy predtym mi cykklus neblbol a od septembra po IUI je to des a hroza

diva1902
15. jan 2010

Gubik ani nie rozhádzaný, príde každý mesiac na 30 - 35 deň.

Cisielko už je to bezpredmetné, ale takých 15 min.

diva1902
15. jan 2010

Halóóó, kde steeee?

Cisielko čo máš nové?

gubik
16. jan 2010

Ahojte,
Cisielko, tak ako? vcera som an Teba myslela. Ja nove nic

melinda78
17. jan 2010

ahojte baby, ako sa mate?
Gubik tak Ty uz buduci tyzden ides na KO, Cisielko Ty ako sa mas???

cisielko
autor
17. jan 2010

Ahojte

Prepáčte, že som hned nedala vedieť ale nemala som chuť písať..doapdla som tak, že zarzu sa v Herlíku spamätali a prišli nato, že čo sa mi upchal pri stimulke ten vajíčkovod, že môže spôsobiť, že sa nám to ani teraz nepodarí, že tá tekutina v nom ho môže vyplaviť, nemusí ale môže 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak sa mám rozhodnúť či do toho idem, aj ak pôjdem tak pred 2IVF musím ísť na laparku a tam mi ho odstránia..najviac ma štve to, že zdravá som tam išla a takto som doapdla..vravela mi, že ho nepoterebujem ale jčo ak by sa nám predsa niekedy mohlo aj prirodzene podariť, lae ked nebudem mať vajíčkovod tak to predsa nepôjde..neviem či som sa rozhodla dobre ale idem to risknúť aj stýmtomrazáčikom..beriem lieky a 29.01. idem n akontrolu a tak o 3-4 dni nato bude vjlad..samozrejme ak sa drobec rozmrazí 😉

Gubik..už sa ti to kráti, som zvedavá čo ti povedia 😉

diva1902
17. jan 2010

Cisielko, tak to je v pr...., ale držím palce nech sa zmrzlinka rozmrazí a nech to konečne vyjde 😉 už som sa zľakla, že v tom budem sama. Tiež si dostala menej liekov ako je na krabičke?

melinda78
18. jan 2010

dobré ránk dievčatá!

Cisielko uvidis teraz to bude vseko ok a budeš tehulka!!!!!!!!!!!!!!

cisielko
autor
18. jan 2010

Ránko 🙂

Dakujem dievčatá, nejdem to riešiť, rozhodla som sa tak a nenechám sa rezať len tak lebo sa to niekomu nepáči..je to moje telo, ak to bude potrebné tak to urobím ale zatial sa nato necítim 😠

Diva...ja som nedostala v krabičke lieky, je ich tam sa mi zdá 41-42 tých liekov..a tod vsjo 😉

Gubik..a ty ako, ako sa cítiš?

gubik
18. jan 2010

Ahoj dievcata,
ja tiez nemam moc dobre spravy, mam chripku. neviem, ci sa kvoli tomu zastavi cela stimulka, neviete mi poradit?

Cisielko- nechcem Ta nejako strasit, dufam, ze to vyjde, ale ak mas tzv. sactosalpinx, tak tekutina, ktora sa v nom tvori, zabranuje uhniezdeniu embrya a treba ho urcite vybrat. A okrem toho, s 1 vajickovodom sa da kludne otehotniet. Takze verim, ze mrazacik sa uchyti, ale ak nie, vajcovod treba urcite vybrat, lebo Ti len skodi

melinda78
18. jan 2010

ahoj Gubik , ja chripku som mala presne pred stimulkou ... ☹

cisielko
autor
18. jan 2010

Gubik...to by nemalo vadiť, určite ti kvôli tmu nestopnú stimulku len sa snaž vyliečiť aby si bola ok..no ja len dúfam, že sa to podarí a laparka sa preloží na inokedy 😉

Mleinda, ako máš? už sa ti to blíži, 21 je tu cupi dup 🙂

lindus1
18. jan 2010

Ahoj cisielko, chcem sa len opytat laicky.. ak ti odstrania vajickovod, tak druhy este mas, nie? neviem, ci to ma suvis, ale mna mamina porodila prirodzene v 34. rokoch ako prve dieta a s jednym vajecnikom (druhy jej vybrali davno predtym) a po mne mala este v 36tke sestru, takze sa neboj, keby k tomu nahodou doslo...

diva1902
18. jan 2010

Ahojte,

cisielko máš recht, že sa nedáš len tak rezať. Ja som sa hlúpa dala rezať len preto, aby si ma prezreli aj zvnútra a nič nenašli. Takže mne keby povedali, že treba odrezať hlavu, tak ani neprotestujem, ja som taký prípad 😀 😀 😀

cisielko
autor
18. jan 2010

Linduš..áno, jeden miostane ale to nieje problém..problém je v tom, že načo sa dať rezať, len tak ked to možno nieje treba? ono len tak sa dať rezať, aj ked v mojom prípade ak nevýde KEt asi budem musieť ale ešte stále tu je šanca tak ju treba využiť 😉

Diva..no ja nemusím dokiho a nie to len tak ísť pod nôž...tušila som, že ma to neminie ale ešte stále je tu možnosť, že sa to odarí tak prečo nie..čo má stať sa stane sa 🙂

melinda78
19. jan 2010

dobre ranko dievcata 🙂

Gubik este mas chripku?

Cisielko Kedy bude Ket? Katy ide tiez na Ket?

cisielko
autor
19. jan 2010

Ránko 🙂

Gubik..ako ti je?

Melinda..no ak pôjde všetko kao má tak začiatkom februára,29.01. idem na ultrazvuk a tak 4-5 dní potom ak sa rozmrazí a tak by mal byť vklad...Katka nejde na KET, nemá žiadne mrazáčika ☹ a čoty, už sa cítiš nejako inak, tak tehulkovsky?

melinda78
19. jan 2010

Cisielko kazdy den mam inak ... tak ako som pisala vzdy som unavena... 😉 ale to da sa vydrzat 😀

gubik
19. jan 2010

Ahoj dievcata,
hodila som sa na PN, teplotu mam len tak okolo 37, mam nadchu a trochu ma boli hrdlo. Ale oproti vcerajsku je to lepsie. Budem sa to snazit vylezat.
Dnes som dostala mrchu, takze zajtra idem do Heliosu.
Melinda- vo stvrtok, vsak? 🙂
Cisielko- inak tej laparky sa netreba bat, je to kratky vykon a druhy den mozes ist domov. JA som sa strasne bala a ani som nevedela, ako to rychlo cele prebehlo. Ale aj tak verim, ze ju nebudes potrebovat 😉
Uz papas tbl? a ako sa vlastne volaju? ako dlho ich musis uzivat?

cisielko
autor
19. jan 2010

Gubik..napísala som ti ohladne PK do témy kde si písala..no lieky beriem už do soboty lebo vtedy mi prišla M..ako sa volajú som zabudla ale užívam ich až do vkladu...a 29.01. idem na sono a pohovor s embryolofičkou..pekne sa ty len lieč nech vyzdravieš, som zvedavá ako odpadneš zajtra budem držať palce 😉

gubik
19. jan 2010

No dufam ze zajtra neodpadnem 😀 😀 😀 😀 😀

melinda78
19. jan 2010

ahojte dievcata 😉
anoo Gubik vo stvrtok idem uz na ultrazvuk. a ked dobre viem to bude cez posvu.

cisielko
autor
19. jan 2010

Melinda..no jasné a kadial by malo byť..budeme na teba mylsieť..ale ešte niekto sa mi marí, že ide v ten deň na sono..nebude to Evuliatko?

Gubik..neboj, zvládneš to, je to pohoda..budeme držať palce 😉

melinda78
20. jan 2010

dobre ranko...evuliatko pisala ze 21.1 nema dovolenku asi bola vcera alebo ide zajtra, ale neviem ze kde je ☹ nepise

gubik
20. jan 2010

Ahojte,
tak sliznica nizucka, vajecniky ok, o tretej mam volat kvoli vysledkom, takze uvidime, Pekny den

gubik
20. jan 2010

este sa chcem spytat, Melinda, Ty si mala PK?

cisielko
autor
20. jan 2010

Ahojte

Gubik..no super, len tak dalejk a som zvedavá čo ti povedia po 15h ale budú ti volať skôr ako vdy...ako sa cítiš? ja som mala PK, pri prvom raze to chcú robiť vždy 😉

Melinda.-.takže nebola, hm a kde sa túla? a ty už zajtra ideš, sa nevieš doščkať však?

melinda78
20. jan 2010

Gubik ano mala som PK ..odber mala som 11.12 a ET 16.12.

melinda78
20. jan 2010

Cisielko anoooo zajtra uz idem na sonooooooo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre