November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

cisielko
autor
2. feb 2010

Kati..no to je asné, ty kým doberieš tie kvapky a budeš 3x u liečitla tak yt budeš tehu 😀 neviem čo si má o tom mylsieť, ono treba vyskúšať naozaj všetko ale keby to tak naozaj bolo tak by nebolo treba centrá a tehu a všetko by bolo jednoduchšie..polovica z nich sú aj tak podovodníci, ktorý ryžujú na nešťastí iných 😠 ale uvdiíme, ako to všetko dopadne 😉

Gubik..tak to je potom niečo ako veštica, žaodna numero ale veštica..páni, ja som išla raz k veštici, nedošla som lebo som havarovala, od vtedy to neskúšam, asi osud nechcel aby som tam prišla 😠 a splnilo s aniečo z toho čo povedala? ja tiež zvedavá 🙂

gubik
2. feb 2010

No numerologicka by mala z datumu narodenia vediet akoze predpovedat urcite udalosti. Veci, ktore mi predpovedala, by sa este len mali stat, takze neviem, ci sa splnia. Z mojho okolia bolo u nej uz dost ludi, nieco sa splnilo, nieco nie. Kolegovi, ktory mi na nu dal kontakt, sa vyplnilo dost veci- rozviedol sa, ako mu predpovedala, uhadla aj rok rozvodu, predpovedala mu narodenie 2 deti, aj dietata jeho ex- vsetko jej vyslo. Vlastne ja som sa o nej doszvedela od neho, ked sa stazoval, ze na rok 2012 mu predpovedala tretie dieta 🙂

cisielko
autor
2. feb 2010

no teda..a kde je tá pani, žeby som za nou skočila aj ja? no neviem či by som to chcel riskovať ale kto vie 🙂

cisielko
autor
3. feb 2010

Ránko

Gubik..drž sa dnes, silno držím palce aby si mala krásne vajká a tiež kvalitné..mylsím na teba 😀

No mne dnes poobede romrazia embryjko a zajtra ráno o 07.30h budeme vedieť ako na tom sme, či ide bublinka do bruška lebo sa to skončilo 😝

Kde ste všetky v prdeli?

katti77
3. feb 2010

ale ale, niekto tu vstaval lavou nohou 😀

Gubik tak nech vsetko dobre dopadne

cisielko budeme spolu dnes mysliet na tvoje ombryko, pritom si vychutname cajik, neboj dostane tolko energie, ze bude 1*, uvidis 😉

cisielko
autor
3. feb 2010

No ja nevstávam ľavou ale pravou 😀 no jasné, sa teším ked ťa zase uvidím..som zvedavá na účes..kedže foto nikaj nič 😝

diva1902
3. feb 2010

Ahojte, kocky 😀

Cisielko, uz som moooc zvedava na zajtra, držím palceky, aby sa drobec rozmrazil 😉 Planujes po KETku dovolenku or PN? Ja si nebudem môct dovolit asi ani jedno ani druhe 😠 ale ak k tomu dôjde, tak sa posnazim byt doma co najdlhsie, a nie ist do prace na treti den po ET ako naposledy 😲

Ja som dnes zatial iba 7 DC 😉 😉

Gubik, aj Tebe drzim palce, ale uz si asi po OPU?

cisielko
autor
3. feb 2010

Diva..dakujem ti...ja ak pôjdem na KEt tak som doma..mám zajtra a v piatok dovolenku, budem tie 4 dni len ležať ani sa nepohnem z postele..takže ak tak sa tu ukážem ráno, dám vedieť ako som doapdla, ak sa pôjde tak idem na KEt ak nie, idem do práce 😖 7dc, za chvílu je to tu 😀

Gubik..no ako, som chcela vedieť ako si doapdla?

cisielko
autor
4. feb 2010

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ideme na to, mrazáčik zabojoval tak si idem po neho..som strašne šťastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...som bola s nervami na pokraji zrútenia kým odbilo 08.30h, musel mužík volať :lol:

Ďakujem, že na nás myslíte,...ukážem sa tu najksôr v nedelu..4 dni budem ležať s nohami hore...držte sa mi tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gubik
4. feb 2010

Ahojte,
vcera som nesla na net, bo tak mi bolo po OPU zle, ze som len lezala. Bolelo ma brucho, esteze existuju ruzove tabletky 😉
No mala som 18 vajicok, dnes rano som volala, tak oplodnili ich vsetky, ale kedze niektore boli zlej kvality, tak ich ani neratali. Teda takych akoze naozaj realne oplodnenych je 15. Embryologicka povedala, ze u nas to bude kombinovana chyba- teda zly spg+ aj moje niektore nekvalitne vajka, takze mame pocitat s tym, ze sa ten pocet bude redukovat. No co, mne staci aj jedno. Volat mam zase v sobotu

diva1902
4. feb 2010

Ahojte 😀

Cisielko supeeeeer, teším sa s Tebou 😀 , toto je prvé, čo som dnes v práci spravila, musela som najprv spraviť kuk sem, aby som vedela, ako ste dopadli, no paráda 😉

S tým ležaním som myslela, že či budeš doma až do testov?

diva1902
4. feb 2010

Gubik super úroda, držím palce, nech Ti ich zostane čo najviac, mne zostali z 11 z tretieho dňa do piateho iba 3 embr. ale aspoň niečo 😉

melinda78
4. feb 2010

ahojte dievcata.... no same dobre spravy, super...Gubik, Cisielko drzim palceeeeeee 🙂

evuliatko74
4. feb 2010

Ahojte,
citam same krasne spravy ... 🙂 🙂 🙂
Cisielko, tak len teraz pekne straz embryjko v brusku!!!
Gubik, paradna uroda, tak nech bojuju bojovnici malicki.

cisielko
autor
6. feb 2010

Ahojte

dakujem, že ste na mňa mysleli..veľmi si to vážim..bohužial toto sa skončilo ešte skôr ako začalo ☹ bublinka ma nechce, tak aj ona ma opúšťa ☹ snažila som sa veriť, verte mi veľmi, dokoncca som si kúpila topánočky, ktoré som mala nachystané aby som to mužíkovi takto krásne ukázala chcela som tetsovať na valnetína, bol by to 10 deň aaj deň po termíne mrchy...mrcha sa však rozhodla inak..špinila som už od štrvtku rána, ale dnes sa to začalo presne tak ako pred 2 mesiacmi..dokonca prišla o 6 dní skôr ☹ nedala nám šancu, ani tú namejmenšiu, žiadnu..a tak je rozprávke koniec..už neverím, neverím, že existujú zázraky..nieje to fér je mi to tak strašne ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

krivka5
6. feb 2010

ciselko...moja zlatucka,velmi mi je to luto ak sa ta mrcha rozbehla v plnom prude,ale nevzdavaj to.je tu vela zien ktorim sa to podarilo az na druhy ,treti krat.viem ze toto ti nepomoze teraz to velmi boli,ale nevzdavaj to este...

jani2
6. feb 2010

čísielko - ja som z témičky KET, aj tam si bola...mala som s tebou v jeden deň v Helíku KET, tiež mám vložené len jedno embryjko, preto som na teba moc myslela a moc ma zarazila tvoja dnešná správa...život je fakt hnusný, jedine ťa môžem utešiť, že mne sa zadarilo až 3.IVF, tak treba ísť ďalej a dočkáš sa..viem, že momentálne je to len slabá útecha 😔

melinda78
6. feb 2010

Cisielko ani neviem Ti co pisat ☹

katti77
8. feb 2010

cisielko, zlatko moje, ja tomu nemozem uverit...som tu pre teba...

evuliatko74
8. feb 2010

Cisielko, teraz je kazda utecha slaba, viem to, tiez som to zazila.
No nezufaj a ver dalej na zazraky, oni sa deju, len je to zriedka, ale pride to a svojho zazraku sa dockas. Musis tomu verit.
Myslime na Teba. Drz sa.

cisielko
autor
8. feb 2010

Ahojte

Volala som dnes do Heliosu a akurát odchádzam z práce a ideme tam..doki ma chce vidieť, chce vidieť moju sliznicu a či mám brať dalej lieky..možno taká maličká nádej ešte je 😔

jani2
8. feb 2010

cisielko - nie si v tom sama, ako som už vyššie písala aj ja som bola vo štvrtok na KETe a včera som začala špiniť, do večera špinenie ustalo ale začala krv...takže asi mrcha, síce málo a dnes už zas nemám nič, ani len špinenie...ale už som to vzdala...volala som tiež do Helíku, doktor bol prekvapený, že krvácanie bolo tak skoro ale mám naďalej brať lieky. Ak začnem zas krvácať, tak zavolať, ak nie, tak 18.02 prísť na krv...avšak ja som to už vnútorne vzdala, krvácanie nie je predsa normálne a najradšej by som už lieky vysadila... asi bol ten štvrtok nejaký nevhodný deň, inak tomu fakt nerozumiem 😢 😢 😢

diva1902
8. feb 2010

Ahojte

Cisielko, čo to tu čítam, nemám slov, ani Ťa nejdem utešovať, je to zbytočné, normálne som naštvaná, čo to s Tebou porobili 😠 Ak dobre čítam, tak Ty si už vo štvrtok špinila a oni Ti ho vložili? Tak svinská mrcha si Ťa zase našla 😠 a je to isté? Cisielko, byť Tebou, tak sa asi na to celé vykašlem, si mladá, daj si od toho všetkého pauzu a neboj, tie topánočky budeš určite ešte potrebovať 😉 Tak som na Teba myslela, až dnes som išla na koňa pozrieť,že čo napíšeš?

No ja idem 10.2. na utz a pravdupovediac, ani nemám chuť 😠

cisielko
autor
8. feb 2010

Ahojte, v skartke ako teda som na tom....
sliznica je tak ako má, doki nechápe stále čo sa deje, prečo krvácam, sliznica sa neodlupuje, ani nesplasla..vraj ekby tak bolo tak mi rovno povie že je po všetkom..tak beriem teraz vyšiie dávky liekov a čakám teda na ten zázrak...a k prestanem krvácať mám prísť pondelok, utorok na krv, už by vraj mal zistiť či som tehu alebo nie..ak neprestanem štvrtok, piatok mám prísť zase na sono, kukne sliznicu ak bude zlá tak vysadzuje leiky a je to jasné..takže nádej tu je..ja som úplne mimo, táto nesitota je hrozná..no ale ešte teda zabojujem, ešte poseldný krát to skúsim..držte nám palce 😉

no a takto sa snažím k tomu postaviť:

aby som sa úplne nezbláznila, (lebo vždy ked idem na wc tak čumím na vložku, bohužial krvácanie sa stupnuje ale to už neriešim) tak som si povedala, že nad tým nejdem rozmýšlať, nejdem to riešiť a budem sa snažiť žiť ako keby sa nič nedialo...snažím sa aj nejako, že veriť ale nejde to tak to riešim takto..je to v božích rukách a ak sa to má stať tak sa to stane....necháme to na osud ...

Dakujem vám, za vaše slová, ovzbudenia..ste super 😉

Diva..neser ma 😠 to čo sa stalo mne sa predsa nestane tebe..takže ideš v stredu..držím palce..ako sa máš?

Melinda, a ty ako, čo nové s bábatkami, ako sa máte?

Jani..ahoj..si to ty čo sme sa poslu bavili?tiež som nad tebou rozmýšlala, že si hádam dopadla lepšie ako ja..držím ti palce...nehádž flintu do žita, to, že sem tam špiníš a potom nič je skvelé..m,ne to skôr pripadá ako uhniezdovanie nie ako mrcha..silno ti držím palce, hlavu hore..pokial to nieje mrcha tak to nesmieš vzdať...čas na plač bude optom, teraz bojuj 😉

A kde je Gubik???????????????,kde si, ako ratsiete..ved ty by si už ja vklad mala mať 😎 😎 😎

Evulitako..a vy ako?

jani2
8. feb 2010

cisielko - ja som do Helíku tiež volala, Krajko prekvapený a musel vyzerať asi takto 😨 , že čo sa to deje (asi sa mu často nestáva, že volajú KEŤáčky s krvácaním po vklade). Tiež mi kázal dávať viac Utrogestanu, potom sa pýtal aj na Ethinylestradiol a čosi povedal ale ja si už fakt v tom strese nepamätám, či kázal aj to zvýšiť. Teraz už nemám ani špinenie a tiež sa snažím dúfať, že embryjko ostalo...tiež to nechávam na osud, čo má byť to bude.
...a ja som bola na vklade o pol jedenástej s dievčinkou, ktorá bola na ET, takže sme sa asi minuli 😢 ..držím ti moc palce, veľmi by som chcela, aby sme aj napriek tomuto zlému začiatku boli predsa len tehulky 🙂 😉 🙂

gubik
9. feb 2010

Ahojte,
Cisielko- tak to je este stale nadej!!!! Drzim paste 🙂 🙂 🙂 Tehu test si si nerobila?

Jani- tak ked to prestalo, tak je dobre!

Mne z 15 embryjok prezilo jedno jedine, nemam ziadneho mrazacika, no proste to, ze nemozem otehotniet prirodzene, nie je nahoda. To jedno mi vlozili, ale neviem teda. Vsetky vajicka mali nejaku divnu cytoplazmu, uz som to aj oplakala ☹

diva1902
9. feb 2010

Ránko 🙂

Cisielko, ja som bola v takej neistote po ET, začala som trochu špiniť, trošku ráno, trošku večer, celý deň ani kvapka
a tak to trvalo 4 dni, no na zbláznenie a na piaty deň prišla mrcha 😠 Takže som v tomto skeptická, aj keď zázraky sa dejú 😉 tak sa pekne drž, lebo vieš, že ja kopírujem Teba 😉

cisielko
autor
9. feb 2010

Ahojte

GUbik..bojuj..nesmieš to vzdávať..máš asoň toho jedného a máš ho v brušku..hlavu hore, plakať budeš potom, teraz nato nieje vhodná doba..snaž sa dostať do kopy nech bublinka pekne rastie, jasné..silno držím palce 😉 test som si nerobila, som 5 deň po KEt tam nieje čo videiť ak vôbec je 😖

Diva..neistota je strašná, viem to sama veľmi dobre..ale ty nesmieš takto rozmýšlať to nejde..ved to potom nemusíš ísť nani na kEt ked to už teraz vzdávaš..tak pekne bojuejeme divevčatáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááaž kým to nebudeme mať potvrdené dokim, JE TO JASNÉ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jani..tak to sme sa naozaj ptom minuli..tak to som sa asi bavila s dievčinou čo bola na ET..ale je možné, že ty si tam ležala ked som vola, bola som úplne posledná a už som ostala aj ležať na sále....no vidím, že v tom majú peknýzmätok...že tak rýchlo krvácame..niečo určite nieje v poriadku..ja som rozmýšlala aj nad tými liekmi či to nebude nimi..toto predsa nieje normáne..ak špiníš len trošku tak tam je obrovská šanca..čo mám hovoriť ja, stále krvácam..ale snažím sa bojovať tak bojuj aj ty..plakať budeme potom 😉

jani2
9. feb 2010

cisielko - tak potom som ťa zahliadla, ja som bola prvá a už som ležala v posteli, keď si ty prišla....nuž a je to veru s tým krvácaním tak skoro po KET zvláštne...a je pravda že helios má úplne iné lieky ako iné CARy...myslela som si, že som len taká výnimka, ale vidím že sme hneĎ dve z jedného dňa 😒 😢
..ja sa tiež ešte snažím veriť, že embryjko ostalo, ale je to ťažké...už som to v nedeľu oplakala a bohužiaľ ani náhodou sa necítim ako tehulka...ale kým si v nedeľu nespravím test, tak to ešte nehádžem za hlavu..kedy sa chystáš ty testovať?!
diva - takéto neistoty po transfere sú fakt na zbláznenie! 😒

cisielko
autor
9. feb 2010

Jani..bola si otočená ku dverám? ak áno tak som ťa videla 😀 ako vieš, že Helík má iné lieky ako iné Cary? no mne sa to veru nezdá, ale potom jediné čo to môže spôsobovať je ten Ethy...berieš ho ja ty? mne zvýšil dávku, beriem ho ja ráno aj večer..ani riadne neviem načo je dobrý 😒 ja sa vemi nechystám na test..ale chcela som v nedelu lebop to by bol 10deň po, valentín ale hlavne bol by to deň po mrche, čo by u mňa znamenalo tehu..nikdy neprišla skôr ani neskôr 😠 až do teraz..no ale ka to nieje mrcha tak ju musím teda čakať..celé to jde divné 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre