Plánujeme 4. IVF. Ste na tom rovnako?

megynka
14. mar 2010

Ahojte 🙂
nájdu sa tu optimistky, ktoré plánujú tento rok 4.IVF a aj po troch neúspešných pokusoch stále veria, že sa to podarí? 😉

alex001
14. mar 2010

tabulka - zatím snažilky: (brzy těhulky 😀 )

alex001 (32 let): 6/2010 - 5.IVF (mezitím možná IUI)

dasah:(36rokov):2/2010-3IVF-neuspesne(6/2010-mozno 1IUI

dasah
14. mar 2010

aj ja si myslim

alex001
14. mar 2010

dasah: kdy plánujete další IVF?

dasah
14. mar 2010

IVF uz neplanujeme pretoue uz by sme boli samoplatcovia a doky povedal ze pojdeme asi na IUI mi mame totisto darcu na spm.

alex001
14. mar 2010

dasah: taky budeme zkoušet IUI i když u nás je to asi marné mám trombózu, elergii na sperma atd.
moc Ti přeju aby se IUI vydařilo 😉

dasah
14. mar 2010

no ja som udajne zdrava ako repa ale aj tak potom nemozem pochopit preco sa nam nepodarilo IVF a genetika bola dobra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dasah
14. mar 2010

ale aj ja ti prajem nech sa vam to vydari ....a ako dlho si vydata?ja budem 17 rokov takze u nas by to bol velky zazrak 🙂 🙂 🙂 🙂

megynka
autor
14. mar 2010

tab.
megynka (36 rokov ): 8/2010 - 4.IVF (možno mesiac - dva skôr)

alex, sú to fakt nervy, ale ja sa už na to naše 4.IVF teším a myslím že ani na jedno predchádzajúce som sa tak netešila 😉 🙂

alex001
14. mar 2010

letos to bude 4 roky strašně rychle to utíká...

to nechápu když si zdravotně ok proč to nejde.... 😒 tento rok to musí vyjít věřím tomu že se nám to všem povede 😎

alex001
14. mar 2010

tabulka - zatím snažilky: (brzy těhulky )

alex001 (32 let): 6/2010 - 5.IVF (mezitím možná IUI)

dasah:(36rokov):2/2010-3IVF-neuspesne(6/2010-mozno 1IUI

megynka (36 rokov ): 8/2010 - 4.IVF (možno mesiac - dva skôr)

megynka
autor
14. mar 2010

tab.
megy: (36 rokov): 8/2010 - 4.IVF (možno aj skôr)

alex, sú to nervy, ale ja sa na to 4.IVF hrozne teším, myslím že som sa tak netešila na žiadne predtým 😉 🙂

alex001
14. mar 2010

megy: taky se těším musíme věřit že to jednou vyjde a musíme být silné!!! 😉

dasah
14. mar 2010

to ano mi sme boli inac spolocne so sestrou na IVF ale ona pravdepodobne zostala tehulka,zajtra ide na krv a sono a to sme si mysleli ze budme vozit spolocne ono nam to totisto vychodilo spolocne takze dufam ze ju dobehnem aspon o par mesiacov neskor...to by bolo perfektne 😀 😀 😀 😀 😀

megynka
autor
14. mar 2010

dasah, neboj, určite sa nám to ešte podarí, ja tomu verím 😉

dasah
14. mar 2010

he aj ja 😉 😉 😉 a kam chodis ty magynka?ja som chodila do kosic ale tam sa mi aj tak nepacil ten pristup a teraz chodim do heliosu je to predsa len blizko.........a s ktorej dediny si ak to nie je tajne?

megynka
autor
14. mar 2010

dasah, ja som priamo z Považskej a tiež sme boli 2x v Heliose a asi pôjdeme aj teraz alebo do ISCARE vo FN v Martine 🙂

dasah
14. mar 2010

ja som zasa posledna dedina smer na Moravu Vsetin ja uz nwchan helios nic asi nebudem menit ved aj tak co sa ma stat sa stane aj v inom centre

wrtulka
14. mar 2010

Ahojky holky mohla bych se přidat?
Nemám za sebou sice ještě 3IVF ale 2.. třetí plánujeme nejdřív na příští rok (kdo ví třeba se něco změní a bude dřív) ale nevzdáváme se a za měsíc, dva chceme začít chodit na IUI..

dasah
14. mar 2010

ahoj wrtulka jasne ze sa mozes pridat,aspon nas tu bude viacej a bude nam veselsie 😀 😉 😉 😉 😉

megynka
autor
14. mar 2010

dasah, máš pravdu, my sme tiež v Prahe nič lepšie nedosiahli 😉 takže ak sa to má podariť, tak sa to podarí aj v Martine 😉 🙂 možno sa tam niekedy stretneme 😉 🙂

wrtulka vitaj, ďalšia optimistka do klubu 😉 to je super 🙂 a možno sa podarí a nebudete musieť na ďalšie IVF vôbec 😉 držím palce 😉 🙂

dasah
14. mar 2010

no to by bolo fajn keby sme sa tam stretli ja idem zajtra na krv vysledok mam zavolat do heliosa a potom sa rozhodne co dalej ......a ty chodis ku krajkovy?

megynka
autor
14. mar 2010

chodila som ku krajkovi, bola som s ním spokojná, je veľmi milý 🙂 momentálne ešte nemáme dohodnutý pohovor, ale asi budúci mesiac sa objednáme, chceme s ním prebrať žiadosť do poisťovne, neviem koľko sa teraz čaká na schválenie, keď som tam chodila naposledy tak sa tam zaúčala aj dr. gaťová a tá bola tiež veľmi fajn tal je mi jedno ku komu nás teraz objednajú, ale vraj aj v tom ISCARE je výborný lekár, tak to ešte musíme prebrať s drahým 😉 🙂 inak asi sa tiež vrhneme do adopcie, už máme doma papiere, ale verím že budeme mať aj svoje 🙂

dasah
14. mar 2010

no a ziadost chces na co podavat?ved poistovna preplaca len 3IVF

megynka
autor
14. mar 2010

my máme ešte jeden pokus cez poisťovňu, lebo sme boli v Prahe ako samoplatcovia

dasah
14. mar 2010

aha uz som to pochopila a ako prebieha IUI kolko to asi stoji vobec nemam sajnu..............

dasah
14. mar 2010

no budem pomali koncit veru neviem kedy sa tu objavim od zajtra mam poobednu smenu takze doobeda sa toho moc nestihne tak sa majte a drzim vsetkym palce

megynka
autor
14. mar 2010

neviem koľko stojí IUI ale je to lacnejšie ako IVF, my sme nikdy neboli ne IUI, lekár to hneď zamietol a dal nás na IVF, ja zajtra až večer mrknem či sa tu niečo nové nedeje, tiež nemôžem v práci 😉 🙂 už aby sme boli tehotné a užívali si to doma 😉 🙂
tak ahojte a pekný nedeľný večer 😉

wrtulka
15. mar 2010

Ahojky všem..
děkuju za přivítání..
Holky a jaký problémy máte vy? Je tu někdo kdo měl IVF bez transferu?
Pokud jde o nás my jsme už na IUI chodili..nedoporučovali nám to.. ale teď se trochu změnila situace..takže myslím že doktoři nebudou mít nic proti..
no kdo chce může juknout ke mě do albíčka..co máme za sebou.. ale myslím že tady budou holky co toho mají za sebou mnohem víc než já ☹ Holky jak se udržujete při zdravém rozumu když kolem vás kamarádky rodí jedno dítko za druhým?

megynka
autor
15. mar 2010

wrtulka, tak my sme mali z troch IVF jedno bez transferu ☹ u nás je ten problém že manžel má zlý spermiogram ☹ a ja veľmi úzky krčok maternice takže prirodzenou cestou sa tam tie mršky nemajú ako dostať alebo majú len veľmi malé šance ☹
inak ja som už v pohode, zo začiatku ma celkom nervovalo keď boli všetci okolo mňa tehotní len nám sa nedarilo, ale už som si zvykla, chce to len čas a človek sa s tým zmieri 😉 teda aspoň u mňa je to tak, ale fakt je to nápor na psychiku a kto si to neprežil tak to nemôže pochopiť aké to je ☹ ale hlavu hore a bude aj lepšie, je tomu verím a do konca roku tu všetky napíšeme, že sme tehule 😉 🙂
musím ísť pracovať, želám krásny dník 😉 🙂

tuzimpobabatku
15. mar 2010

ahojte kočky, chcem sa vás opýtať, od 12.3 som začala stimulku, dnes 15 teho idem na predoperačné vyšetrenie kôli OPU. Viete mi povedať, že za kolko dní od začiatku stimulky zvyčajne robia OPU??. Ide o to, aby mi platilo predoperačné vyš., lebo má platnosť iba 21 dní. ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre