• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej taella mas nadherne dvojky :grinning:
6. máj 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko splniecka taelka deticky su take nadherne zlatucka mnam mnam na spapanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ixi :slight_smile: aj ked to musi byt riadna makacka teda take dve zive striebra zvladat :grinning:
6. máj 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
taella, drobci su nadherni, krasne rastu :dizzy_face: uz som vas davno nevidela, musim vas vystriehnut, aby som sa zasa pokochala pohladom na malinkych :slight_smile:
6. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ako kocky vybuvane???? :dizzy_face:
6. máj 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy ke d sa ide na dalsie ivf tak aka je tam pavza pol roka?
6. máj 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno celkom to uslo :slight_smile: myslim to buvanie :grinning:
6. máj 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako sa citis :wink:
idem varit kapustnicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam hehehe :grinning:
celkom fajn, len mam nejaky divny zaludok :confused: vecer ma bboleli krize a teraz trosku brusko, ale inac pohodka :slight_smile: a ty ako moja?
6. máj 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus si sa navnadila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja sa necitim nijak :unamused: no ale nepredbieham udalosti...
6. máj 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ty sa teraz kam chystas? :grinning: ved mas chrustiky v brusku a uz chces 2.IVF? :confused: Vydrz, pockaj na vysledok....
My sme na 2. IVF sli po 2.ms od neuspesneho KET..... ale vravi sa, ze apuza by mala byt nejake 3 mesiace aspon - medzi IVF....
autor
kocky inak drzte sa v splne :grinning: :grinning: :grinning:
ixi navnadila je slabe slovo...vcera som cely vecer basnila o tom, jak si budem dnes varit kapustnicu a ako sa ja tesim, az manzel na mna divne pozeral :grinning:
autor
no to ta asi lapaju tehotenske chute :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo babule, drzime palceky v splne :slight_smile:
Ixi ja som 8 den po KET tiez nist necitila, takze pohodka :slight_smile: ako brusko? niesi nafuknuta alebo tak?
6. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mima 263 aby som nezabudla len pekne si tu snami pismenkuj :wink: ja tiez neviem niekedy kto ocom pise co mysli ale to je uz tak dakedy si pisem aj sama zo sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked budes sa castejsie zapajat tak sa ti bude aj lahsie pisat :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno mozno trosku, ale ja kyslu kapustu zboznujem aj tak, takze nist prekvapive :slight_smile: skor ma zaraza, ze som od vianoc kapustnicu nevarila...u mna dost divne :grinning:
autor
lyndus som uuuuuplne normalna :angry:
autor
lyndus len sa npapaj zakial ti nebiva zle :wink:
6. máj 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
hneď zrána ste nejaké ukecané, tá kapustnica je dobrý nápad, jednoduché a sýte jedlo, len kto má vydržať potom tie prdy?
inak ja zatiaľ nemám žiadne zvláštne tehotenské chute, aj nevoľnosti ma obišli.
ixi, nepozoruj sa.... ja som necitila ine priznaky pri neuspesnych pokusoch ako pri uspesnom..... Bolo to uplne rovnake.... :wink:
a uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne tehotna hehehe, sak pockaj, jak budes cakat dvojky :grinning:
autor
necham to na osud :sunglasses:
6. máj 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja dnes spravim zapekany karfiol mnam mnam a dajaku polievku este som sa nerozhodla asi hraskovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny to je fuk, ja som nafuknuta tak ci tak, takze je to v podstate zajedno :grinning: a stastna to zena,z e ti nebolo zle, aj ja by som chcela :slight_smile:uz si si asi vydychla, ze? 17 TT by uz malo byt secko v pohodke, ja sa uz tiez tesim, ked budem v takom stadiu, malo by to byt niekedy v auguste, to budeme mat s manzelom 3 vyrocie svadby :grinning:
autor
deny to je super ze ti nebyva zle ked si spomenie ako byvalo katy chuda moje tak nic moc
ja idem po straaaaaasne dlhej dobe do pracicky potvrdit matersku a ukoncit PN..... Este ma s bruchom nevideli.... a to bude prave velka prestavka, tak aj decka budu zvedave :wink: a urcite dostanem ukoncenie pracovneho pomeru od jula :angry: nepredlzia mi zmluvu, ked som na MD....
6. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nevoľnosti neboli, ale ostatné problémy sa na mňa lepia, dnes idem na genetiku.
katy ty si bola tiež, čo bude Dankovčík chcieť?
6. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok