• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
byvam na 1 poschodi ale nasi cierny obcania maju dlhe ruky :angry: :angry:
5. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikdy nehovor nikdy
autor
ja ti to vyprovokujem uvidis ci ne
Moja nervozita je z toho ze o par dni budem vtom a ze uz druhy den mame malych drobcoch nebude. Asi mi sibe ale ja sa tak strasne tesim a verim ze sa potom asi zblaznim ked nic
5. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulienka et byva uspesny neboj mysli pozitivne
5. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako mi popreskakovali slova asi to jej z tej radosti :sunglasses:
5. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi no keby som nemala taky problem ako mam tak mozno by som aj o tom uvazovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a keby sa aj stal ten velky zazrak ako hovoris bolo by to velmi zle lebo som pobrala dost tabletiek aj antibiotika nehovoriac o horucich kupeloch atd

ale mozne to nie je takze ani neuvazujem :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dafy ako myslis
5. máj 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na kolko percent? :wink: Akurat som dnes citala ze embryjka sa poriadne usadia az po 3 tyzdni. No a ja chcem ist do prace po tyzdni alebo lepsie povedane budem musiet kedze moja kollegynka sa vo stvrtok dozvedela ze je 7 tt a to ma 38 rokov a prve babo na ceste, k tomu silnu cukrovku. Zazraky sa asi deju
5. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tomto roku je to uz 2 kolegyna a uz to nechavaju len na mna, ze do tretice.
5. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mylim ze 70 percent a ty budes tehu :wink:
5. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to hovoris ale cele moje okolie to vidi na dvojky tak to asi bude pravda :grinning:
5. máj 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak tomu ver :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi - mam z teba fajn pocit. Stale sa ti tu niekto postazuje, podepkuje a ty ako dobra vila vzdy ochotne poradis, povzbudis adt. Ty si take slniecko :wink:
5. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulik dik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez sa postazujem :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piskotka, ahojcek. V brusku mam dve bublinky. 6 a 8 bunkové (to mi prezradila nasa pani sestricka) :slight_smile: Tesim sa, ze budeme spolubojovnicky :grinning: Myslim, ze aj minule, ked nam to vyslo... sme na tom boli rovnako a tiez asi s takym tyzdnovym odstupom, ze? Verim, ze tentokrat nam to vyjde az do uspesneho tehulovského konca a zaroven zaciatku zivota s nasimi ratolestami. (ja chcem mat dvojcence) :grinning:
5. máj 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi uz som tu len trebalo nieco podrzat svokrov na balkone :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dafy ty si normalne pomocnica :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dafy este trimes :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Splniecka a ostatne :slight_smile: .
Vsetkym, ktore cakaju tento tyzden najkrajsiu spravu, drzim palce :slight_smile: , takisto aj stimulantkam, tehulkam a snazilkam pekny vecer :slight_smile: .
Nejako nic nestiham, ani citat, teraz som prisla z prace, tak som spravila aspon mrk :slight_smile: .
Krasny vecer :wink:
5. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka ...nebud smutna uvidime sa v lete...ty si na tom lepsie ako ja :slight_smile:

toto bolo moje 3ivf... a mrazacikov nemame, tak budem samoplatca

:frowning2:

jespera gratulujem ... bola som tiez vtedy s vami na krv..nevedela som , ze si to ty...potom som hovorila s vever.na chodbe drzim palce

:slight_smile:

ja tu budem sem tam nakukovat....nechcela som tu pisat, ale vidim, ze je to opat super babinec ako ma byt..., tak drzim vsetkym palce nech ste //
5. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrzí ma, že sa nejako neviem pridať do debaty :confounded:
pekný večer
5. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dnes som ukladala drevo a celkom mi to pomohlo :wink:

linka je mi to luto, nebola si nikdy tehotna? :zipper_mouth:

mima akoze sa nevies ved si sa uz pridala :grinning:

ixi ako tehulka :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

zdraviiiiiim vsetky tehulky :dizzy_face:

kukulik tak sa zajtra asi uvidime :wink: :dizzy_face: najciac sa tesim na Samka :grinning: :sunglasses: aj na teba samozrejme :dizzy_face:
5. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, ano aj ja sa tesim, my dojdeme asi okolo pol8 az 8mej, kedze ideme so Samkom, tak pojdeme pomaly :wink:
5. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno aj troska neskor, no uvidime rano, ako vyrazime, kedy sa malemu uraci vstat..predpokladam, ze ako naschval, bude spinkat a budeme ho musiet zobudit :unamused:
5. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mimka, coby si sa nevedela pridat, ved tu sa debatuje o hocicom, vzdy sa da, jednoducho prid a hotovo :wink:
5. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik my tam uz budeme, pred 7-mou,ale aj tak sa uvidime, este chcem ist do prace :wink: musim si zorganizovat ten mesiac ked budem na PN, aby nemali problemy ako na jesen :wink: kazdy clovek je nahraditelny, ale im asi viacej vyhovuje ked na niekoho kydaju :wink:
5. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ty si mi dnes take chute narobila s tou kapusnicou, ze dnes sme boli u svokrovcov zvestovat stastnu novinu, tak som si doniesla kyslu kapustu a zajtra varim...teda ak mi do zajtra nejaka ostane, lebo chodim cely vecer vyzierat do chladnicky :slight_smile: tak neviem, ci je to tehu alebo moje klasika chute :grinning:
5. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robíte chute s tou kapustou , asi budem musieť urobiť segedínsky už dávno sme ho nemali , kvôli deťom , ale teraz keď už nekojím , tak budem musieť urobiť .

Dnes sme absolvovali 5 hodinovú vychádzku s deťmi v meste , zastávka v AIDE , nakŕmili sme seba aj deti :grinning:
fotku som dala spraviť , tak zajtra ju odnesieme do SPLNu .

Pridala som nové fotečky :wink:
5. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok