Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
7. máj 2009

len bud a chces ist do prace????????

lyndus
7. máj 2009

neviem este, moc sa mi nechce popravde, uvidime ako sa to bude vyvijat a co povie moj doki, ci ma rovno nevypise na rizikove, ked sme male pocali tak komplikovane 😀

katy2
7. máj 2009

ixi, ty si dnes ktory den od KET? 😕
lyndus, ako sa citis, tehulka? este ti nie je zle? 😉

ixi
autor
7. máj 2009

ja som dnes 9 ☹

katy2
7. máj 2009

este vydrz, viem, ze je to tazke..... ale nevzdavaj to..... 😉

ixi
autor
7. máj 2009

katy mna uz to nebavy

lyndus
7. máj 2009

katy este nejako vazne nie...uz by mi malo byt? sem tam ma napne, ale zatial sa to da 😀

ixi
autor
7. máj 2009

ved sama vies ako to je s ketami a ktomu aj spinim..............

lyndus
7. máj 2009

ixi ako je to s KETami? ved su tu aj pozitivne skusenosti... ci myslite, ze maju nizsiu uspesnost?

ixi
autor
7. máj 2009

no kety maju nizsiu uspesnost a cim viacej vajok tak tym menej kvalitne

lyndus
7. máj 2009

tak to som netusila...sestricka mi hovorila, ze je to individualne...ze u niekoho zaberie ET, u niekoho KET

ixi
autor
7. máj 2009

ja neviem u mna asi nic 😔

ixi
autor
7. máj 2009

ja som tak verila.....

katy2
7. máj 2009

ixi, ja viem, ze je to tazke.... ved vies, nam ziadny KET nevysiel, este sme aj nechali mrazaciky v zalohe a sli sme radsej do dalsieho IVF.... ale je to financne narocne.... jasne, ze treba ratat s kazdou moznostou - teda aj s tym, ze o nevyjde.... KETy maju celkovo ovela mensiu uspesnost, ale aj z nich su babenka... Viem, co prezivas, ale este to uplne nevzdavaj..... Treba verit..... do konca..... Aj ja som si to prezila a v ovela vyssom veku..... Myslim na teba....

lyndus
7. máj 2009

mojaaaaaaaaaaaaa, gebulku hore, este nieje nic stratene, nebojaj...smutit mozes ak bude negativna krvicka, dovtedy neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Katy kolko mrazacikov ste si nechali? A na kolkych KEToch si bola?

ixi
autor
7. máj 2009

katy ja viem ze treba verit ale ja uz nevladzem.....je to tazke a ked si predstavim ze sa mam vratit do prace medzi tie deti ja neviem ☹

katy2
7. máj 2009

lyndus, z 1.IVF sme nechali 3 a z 2.IVF nam ostali tiez 3..... mala som 2xKET po 1.IVF - velmi zle sa nam rozmrazovali a vsetko bolo neuspesne.... tak na 3.KET sme ani nesli, ale zacali sme dalsie IVF - uspesne.... Mna tlacil aj vek, lebo poistovna preplaca IVF len do 39 rokov.... tak by sme to nestihli.....

lyndus
7. máj 2009

Katy jasne, tak aspon mate 6 mrazacikov, my uz len troch...ked z 3 prezije len jeden ako teraz, tak to moc ruzovo nevidim...mno co, pojdeme snad este na jedno IVF 🙂

katy2
7. máj 2009

ixi, este ver.... 9.den je este relativne skoro.... tebe aj po IVF pomaly stupalo zozaciatku hcg..... vydrz a nestresuj.... na stres a depky budes mat cas ked nahodou bude krv neg. Aj tak verim, ze babetiek sa dockate..... urcite..... treba VERIT.... ked pride spravny cas... a mozno je ten cas uz tu..... DRZIM PALCE!!!!!

katy2
7. máj 2009

lyndus, ved sa tes, ze drobec zabojoval.... ostatne budes riesit potom..... 😵

lyndus
7. máj 2009

veru ixi, ked si mala HCG len 40 po prvom odbere, tak ko test urcite ani nezachyti...a potom ti pekne stupalo 🙂 tak vydrz moja...aj tak su tie testy dost nepresne, pisu ze 10 citlivost, ledva vijde slaba ciarka a v krvi je vyse 300, takze to este nevzdavaj, secky i tu mocno drzime presteky

lyndus
7. máj 2009

katy jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, sak ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, mame riadneho bojovnika 😀

katy2
7. máj 2009

lyndus, a kedy zmenis pas? kedy si hodis tt do profilu? ved uz nie si snz 😉

lyndus
7. máj 2009

myslis ze uz mozem? aby som to nezakrikla...

lyndus
7. máj 2009

ty si kedy davala?

katy2
7. máj 2009

ja som davala v den, ked mi sestricka oznamila hcg 😉

katy2
7. máj 2009

to som bola v 5tt.... 😀

lyndus
7. máj 2009

je to tam 😀

katy2
7. máj 2009

jej, super, hned sa na to inak pozera...... tehulka 😵 😵 😵

lyndus
7. máj 2009

xixi veru 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre