• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
teraz uvidis, ako ti to bude pekne pribudat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus - ty uz mas vyratany aj termin? aj mena? no toto...nepletiem si ta - my sme spolu otehotneli ze..ten termin mas z nejakej tehoten. kalkulacky...
7. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno sa uz tesim...nech tam je uz aspon 17TT, nech som kludnejsia :slight_smile: Hanka ako, poslucha?
7. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasperka ee moja, ked das v nastaveniach termin zaciatku posledneho menzes, konik ti to vyrata sam :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mena mame vybrate uz davno :grinning:
7. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, ahoj :slight_smile:
lyndus, hanka poslucha.... snazi sa, aj ked niekedy az moc vystrkuje nozicky alebo zadocek... a potom moje brucho vyzera komicky :wink:
7. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, zadala si zly rok alebo mesiac :grinning: 58tt nemam ani ja :wink:
7. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe katy si viem zivo predstavit :slight_smile: uz sa na to tesim :grinning:
7. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ahoj, termin tvojho porodu je cca na vyrocie mojej svadby.. Ja si to tehotenstvo ani neviem predstavit...tak sa tesim.
Lyndus - ako , mas nieco nove?
7. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaspera mojko, zly rok si zadala :slight_smile: ty si sa vydavala v january? zaujimave :slight_smile:nemam zatial nic nove moja, len mam pocit na mrchu a spava som, inac pohoda...ty ako?
7. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, skontroluj si udaje v kalkulacke :wink:
neboj, tehu pojde rychlo :dizzy_face:
7. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to mas oki :slight_smile: ty mas termin uz 7? kedy si bola na prenos? ja 22 :slight_smile: ty asi skor ze?
7. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehhe, uz som to opravila - asi sa mu to nejako poposuvalo...Lyndus dufam ze v januari bude aspon - 20 stupnov...Ja tiez pohoda - unavena,ale nic ine..
7. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno mne je jedno, kolk bude, hlavne nech je bambulko tu a zdrave :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 20. prenos
7. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak uplne najpresnejsie TP vychadza tak, ze odo dna odberu vajicok sa odrata 14 dni a to sa pocita ako 1.den ms.... A berie sa pri tom 28-dnovy cyklus..... Ja som mala poslednu ms 2.9. a ratam a vsade diktujem az 12.9. a presne to vychadza aj podla uzv..... Zozaciatku boli odchylky ako babo rastlo, ale potom sa to ustalilo a vychadza to presne.... :wink:
7. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne nech sa nerozhodne dojst skor o 2-3 tyzdne, lebo predstava vianoc v porodke ma moc nenadchyna hehehe
7. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to tiez tak ratala - minule si mi to vysvetlovala, ja som mala odber 17.teho - cize minus 14 dni, takze zaciatok som davala. 3.4, aj napriek tomu ze realne som mala menzes 25.3..
7. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ja si to potom nastavim podla toho, aky termi mi povie doki podla ultrazvuku, kedze ja som po KET :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten termin podla uzv sa na zaciatku dost pohybuje..... najpresnejsi je v 12tt.... potom by sa uz nemal menit :wink:
ale to je super, tolko novych tehuliek :dizzy_face:
7. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: babulky idem sa ja prejst trosku, nech mame s fazulkou cerstvy luftik,...ked dojdem, zas sa ozvem, majte sa zatial :wink:
7. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, aj ja idem nieco porobit :wink:
7. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ako vam je dobre sa vytesujete s tehotenstva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ixi nechaj testovanie na nedelu skus vydrzat :wink:

ja som bola u tej mojej gynekologicky tak trocha ma vystrasila . :unamused: spravila mi ultrazvuk a nasla tam cystu teraz neviem ci na vajecniku alebo na maternici.potom mi povedala ze to moze byt s tych inekcii co som brala.daco rozpravala o folikuloch či čo tak dufam ze to bude v poriadku.
volala som aj sestricke do Splnu tak mi povedala ze ked mi nedojde mrcha do 10dni tak mam ist rovno k nim a ze sa namna pozrie Hredzi :slight_smile:

ale ja dufam ze mi dovtedy dojde.

ale tu cystu mam stale v hlave :confused:
7. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa vsetky tulate ved ste na PN :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja zatial idem po malu :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci tak dnes som bola na prenos a vlozili mi dve bublinky :slight_smile: v centre mi povedali ze boli velmi pekne rozmrazovali mi tri a dve sa vyvijali dalej a boli obidve viac ako osem bunkove.Tak dufam ze to teraz vyjde abudem sa tesit nie len z pozitivneho vysledku ale sa dockame aj zdarneho konva.Drzte mi palce.

Vsetkym novym tehulkam gratulujem a drzim palce a vstkym buducim stimulantkam vela trpezlivosti
7. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik - jasne ze drzime palce,..Pekne oddychuj
7. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavte cavte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
adulik nech sa babulky zahriznu tak to mozete s janulienkou pekne cakat spolu :dizzy_face:
7. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, gratulujem a drzim palce :dizzy_face:
7. máj 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym vam velmi pekne dakujem a dufam ze to tentokrat nedopadne tak ako naposledy :frowning2:
dnes som cestou z cetra sretla troch bocianov tak dufam ze to bude dobre znamenie :slight_smile:
7. máj 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my uz mame doma 2 male 8 bunkove bambulky. Ostalo nam este 8. A ze su veelmi pekne.
7. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok