Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
7. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej janulienka super, blahozelam, tak nech sa poriadne uvelebia u teba, budeme drzat prsteky 🙂

lyndus
7. máj 2009

a samozrejme aj adulikovi a stimulantkam nech je proces co najuspesnejsi 😉

adulik30
7. máj 2009

Ahoj Jaanulienka tak aj ty si dnes bola na prenos? kedy si bola v centre mozno sme sa stretli a ani o tom nevieme.Mne dnes tiez vkladali dve viac ako osembunkove bublinky 🙂a vraj boli tiez velmi pekne. Dufam ze sa nam to podari a budeme sa tesit spolu 😉

zuzana.dry
7. máj 2009

Waw...tu sa ale nazhromazdilo stimulantiek 🙂 ...tesim sa s vami a nech vam to rychlo zbehne...na konci samozrejme pozitivny vysledocek 🙂

zuzana.dry
7. máj 2009

chcela som napisat cakateliek... 🙂

vevericka80
7. máj 2009

ahojte..davno som tu nebola 🙂 a co nevidim, je tu zopar novych cakateliek...prajem vam vela trpezlivosti 🙂
ixinka ty nestresuj, treba mysliet pozitivne
inac mne este po neuspesnom IVF nedosla mrcha...neviete nahodoou do kedy by mala dojst, ci je to normalne,ze este nedosla?

zuzana.dry
7. máj 2009

Vevericka, je to normalne... 😒 Niekomu meska aj mesiac, dva...ja som tiez bola na vyvolavacke... 😒

dafy
7. máj 2009

vevericka a kolko dni preslo od vysadenia liekov???
mne dosla mrcha 3dni na to ako som ich vysadila

nikto nikde tak idem sa chystat ideme do mesta ma tam by dneska NO NAME tak ideme kus popozerat 😀 😀 😀

vevericka80
7. máj 2009

stale mam pocit,ze uz to pride...a stale nic...stve ma to

dalida
7. máj 2009

Dobry podvecer, kocendy. Ako sa mate? 😀
Vevericka, ja som po IVF ostala tehotna, ale zial aj potratila, takze neviem... Ale ak ti dlho nebude chodit chod na vyvolavacku. Mas zmrzlinky? Ak ano, nenechaj ich dlho na seba cakat... 😉 A hor sa do dalsieho snazilkovania. 😀

vevericka80
7. máj 2009

zostali nam 3 zmrzlinky a sme sa rozhodli,ze by sme sli do toho hned ako sa to da.....kedze v auguste maju dovolenku,tak by som to rada stighla v juli, vtedy mam ajtak dovolenku...aspon by som mohla oddychovat, nie ako teraz

dalida
7. máj 2009

Inac, mna dnes velmi rozculil manzel. Vratila som sa zo skoly domov, po skuske... Na neho este cakala, lebo mal cosi zariadit... Cakala som od neho, ze sa ma aspon opyta ako som dopadla... A on nic. 😠 Dokopy bol so mnou asi 5min. Potom sup za bratrancom... A uz idu na pivecko... Tak ma to vytocilo 😠 😠 😠 A nemam sa komu vyzalovat. Od nervozity som si pripalila cigaretku... A teraz mam vycitky. ☹

vevericka80
7. máj 2009

dalidka len klud, mne sa tu mozes kludne vyzalovat 🙂 ....a ako dopadla skuska?

dalida
7. máj 2009

Vevericka, tak si to nacasuj podla tej dovolenky... Ja som mala problem dostat MS na dalsi cyklus po ket. Pockala som myslim 40 dni a potom si dala pichnut agolutin (vyvolavacku, alebo progesteron test - znamena to to iste). Necakaj, na co? Ak sa citis v pohode tak skusaj... 🙂

dalida
7. máj 2009

Dakujem za opytanie 🙂 Otazky mi sadli, takze by to malo byt ok. Semester je uzatvoreny, staci sa pripravovat na statnice.

jespera
7. máj 2009

Adulik - mimochodom, ja ked som cakala - bola som v lese, a tiez som uvidela dvoch bocianov - a cakam jedno babatko, takze TY ked si videla Troch - dvojicky to istia!!!!!!!!!

vevericka80
7. máj 2009

dalida..tak to ti gratulujem a prajem vela sil k statniciam 🙂

ixi
autor
7. máj 2009

dalidka super ze sadli otazocky 😵 😵 😵

adulik30
7. máj 2009

Jespera dakujem si zlata tak dufam ze to bude pravda 🙂 bodaj by to tak bolo.no zaroven sa bojim davat si nadeje leebo aj minule to vyslo HCG 1182 a nakoniec som potratila v 5t ☹ tak sa nechcem tesit dopredu no nadej umiera posledna prajem pekny zbytok vecera aeste krajsi predlzeny vikend

ixi
autor
7. máj 2009

adulik hlavne bud stastna 😵 😵 😵

lulocka
7. máj 2009

Ahojte chcem sa vás spýtať vidím že všetky ste na pn a to vás poslal Hredzi alebo váš gyn.Dakujem 🙂

lyndus
7. máj 2009

lulocka ja mam dobru obvodacku, sla som za nou a povedal ze potrebujem PN a bolo 😀
adulik moja to mi je luto ☹ to si krvacala, alebo mala bolesti alebo nieco?
babulkyyy, kde ste sa secky podeli 🙂

lulocka
7. máj 2009

lyndus dakujem.Môj obvodní až taký príjemný nieje.

lyndus
7. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, mno tak skus svojho gynekologa. Mu vysvetli o co ide a ze potrebujes trosku kludu, urcite to pochopi, nieje to az taka necakana poziadavka

lyndus
7. máj 2009

aj ked si myslim, ze keby si obvodakovi vysvetlila o co ide, tak by nemal byt problem v PNke, moj osobny nazor, aspon to skus, hadam nehryzie 🙂

kukulik30
8. máj 2009

dobre ranko 🙂

lulocka, mna stale vypisoval, ked som pracovala na PN moj gynekolog, jednoducho som mu povedala, ze to potrebujem, necitim sa dobre a jednak nemala som kludnu pracu..tak v pohode vypisal, jemu to bolo v podstate jedno 😉

ixi
autor
8. máj 2009

dobre ranko 😵 lulocka mna vypisuje vzdy gynekologicka ja pridem poviem ze idem na ket a ona ma hned vypise 😎

ixi
autor
8. máj 2009

v nedelu je dne matiek 😵 😵 😵

jespera
8. máj 2009

Ahojte,
Lulocka - ja som povedala Hredzimu ze by som rada isla na pn, bezakychklvek otazok vypisal spravu , isla som za svojou gyn - a ta tiez nic, automaticky mi dala pn, nielen na tie dva tyzdne cakacie - ale este aj cely maj...nechapala som..

lyndus
8. máj 2009

ahoj jespera, tak ako tehulka 🙂 krasne dnik babulky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre