Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
7. apr 2009

Kukulik
http://ekonomika.sme.sk/c/4381952/vseobecna-zdr...

no, tak som zvedava 😲 😲 😲 😲 😲

melisska
7. apr 2009

mirus blahozelaaaaaaaaaam krasna urodicka 😉

vevericka ja tebe sa to krati 🙂 no ja ked si spomeniem ze mam znovu stimulovat je mi zleeeeeeee, neviem preco 😔

kukulik 😵

cavik to si nas velmi nepotesila 😒 dnes same zle spravy, uz nech je zajtra 😉

ixi
autor
7. apr 2009

mirus blahozelam k urodicke 😉

dalida
7. apr 2009

Dobry vecer, dievcence. Vy tu teda pisete... Ani nestiham citat... Registrujem ta mirus... A blahozelam, mas to za sebou... uz len aby ti bambulky vlozili... 😀
Melisska, ako sa mas?
Cavik, kukulik, nech ten casik co najskor ubehne... Dufam, ze so zdravotkou nebudete mat problemy...

dalida
7. apr 2009

Dievcata, uvazujem nad tym, ze zajtra skocim ku svojmu dokimu po agolutin (vyvolavacku). Ak v Splne budu pracovat od utorka, teda od 14 teho, tak to by som mala mat druhy den menzes... Zajtra tam este budem volat... Ja uz chcem byt tehulka... Chcem mat svoje dietatko.. 😉 Viem, ze kazda z nas tuzi po takom malom zazraku... Na mna to tentokrat velmi dolieha.... 😔

ixi
autor
7. apr 2009

ahoj dalidka len chod dotoho 😉 aj ja som z toho smutna....

ixi
autor
7. apr 2009

ja by som mala dostat okolo 18 😉

dalida
7. apr 2009

Ixinka, ahoj 😉 Chcem ist do toho a s uspesnym koncom. Chcem zacat papkat calibrum, vit. e a kys.listovu... Neprezeniem to?

ixi
autor
7. apr 2009

ne aj ja papam 😉 aj cili aj vit.E

dalida
7. apr 2009

Budem na teba mysliet, ixi a drzkat ti prstiky.

ixi
autor
7. apr 2009

aj ja na teba 😵 dufam ze to teraz vide 😉

dalida
7. apr 2009

Manzelik mi hovori, ze ja som vitaminmi uz predavkovana, ze mi teda vobec nezaberaju... ale predtym som papkala len calibrum... a to len v ten cyklus, ked sme isli na transfer... To iste zacnem aj teraz... Ked nabehne M. Od prve dna.

dalida
7. apr 2009

Ixi, je to moje najvacsie zelanie... 🙂 A bola by som neskutocne stastna, ak by som sa s vami o tu radost mohla podelit... Potom s vami tehulkovat 9 mesiacikov.... 😀

ixi
autor
7. apr 2009

vitaminmi nic nepokazis 🙂

ixi
autor
7. apr 2009

tak to aj moje 😵 😵 😵

ixi
autor
7. apr 2009

a kolko mas este zmrzliniek?

dalida
7. apr 2009

Kraaaaassssssssnyyy sen... Verim, ze sa coskoro stane skutocnostou.. 😀 Idem pod sprchu... Troska som porobila v zahradke... Posadila nove kvietky okolo chodnika... Pekny vecer... Ixinka, dakujem za radu.. 😀 Som stastna, ze vas tu mam.. 😀

dalida
7. apr 2009

Ixinka, este 3.

ixi
autor
7. apr 2009

aj ja 😀 😀 😀

ixi
autor
7. apr 2009

tak minimalne dvojicky 😵 😵 😵

dalida
7. apr 2009

Bude to nase tretie ket. Jeden sa konal po OPU. Spolu za jedno IVF - 4 pokusy.... Verime, ze teraz budu na testiku // 😀

ixi
autor
7. apr 2009

tak to si pis ze budu 😎

dalida
7. apr 2009

Ixi, mat dvojicky je moj sen. 😀 Najlepsie chlapca i dievcatko. 😀

dalida
7. apr 2009

V rodine by chceli len samych chlapcov. Aj manzelik aj rodicia... 😀 Vies, mali iba mna... Jednu babu 😀

dalida
7. apr 2009

Ixi, ty mas tiez troch mraziacikov? Dobre som to pochopila? Alebo ta caka tretie ket? Troska som dezorientovana.

ixi
autor
7. apr 2009

ja mam este 9 😉 ale rozmrazovat sa im bars nechce 😒

ixi
autor
7. apr 2009

aj ja som myslela:ze ten sen sa stane skutocnostou 😉

dalida
7. apr 2009

Aha, ixi... presla som si tvoj albumik... Takze este 9 zmrzliniek super. 😀 Teraz uz fakt idem pod tu sprchu. 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
7. apr 2009

ahojte dievcata ixi 😀 😀 😀 😀 dneska som si kupila kyselinu listovu ale mam na teba ohladom tej kyseliny listovej dotaz lebo dost sa lisili nazory tetusiek v lekarni tak neviem nechcem sa nejako predavkovat alebo co 😅

dafy
7. apr 2009

idem pozerat ordinaciu tak potom som tu jak na koni 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre