Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
7. apr 2009

a ty veverička ako sa máš ?

vevericka80
7. apr 2009

no dufam,ze bude vsetko v najlepsom poriadku...aj ja idem vo stvrtok, ale na kontrolu....a zajtra si idem vybavit predoperacne..

vevericka80
7. apr 2009

ja som po troch inekciach....a nejak si zacinam citit vajecniky...a nejak casto chodim na vecko,ale to je asi tym,ze vela pijem

mirus25
7. apr 2009

ty tiež picháš menopur, však.

mirus25
7. apr 2009

a ako ti ide pichanie ? 🙂

vevericka80
7. apr 2009

ano menopur...

mirus25
7. apr 2009

ja som vaječníky začala cítiť nejak ku koncu. a najhoršie to bolo včera a dnes ráno. čiže po choragone. Dnes asi preto, že sa začínali otvárať. každé pulzovanie srdca som cítila.

mirus25
7. apr 2009

vlastne tep. to som teda napísala 🙂

vevericka80
7. apr 2009

no prvy vecer to bolo cudne, mala som strach.....druhy vecer nejak ta ihla nechcela ist dnu 🙂 😀 a vcera to bolo v pohode, bezbolestne

vevericka80
7. apr 2009

ja som zvedava ako sa to vyvija...trochu sa bojim, ze ci sa to podari, ale musim sa prinutit pozitivne mysliet

mirus25
7. apr 2009

tá vzdorovitosť ihly sa aj u mňa občas ukázala. ku koncu som už mala dosť zväčšené brucho, tá koža tam bola napnutá, tak to občas štrajkovalo. ale dalo sa. našťastie modrinu som nemala ani jednu.

mirus25
7. apr 2009

podarí neboj. vlastne tie hormony to prinutia pracovať. dnes sme boli na odber 3. jednej odobrali iba 4 vajká. ale ona má dosť veľké problémy, lebo vôbec jej vaječníky nepracujú. aj hovorila že keď toto skončí, tak ide na operáciu, že jej všetko odtiaľ vyberú.

vevericka80
7. apr 2009

a to zvacsene brucho je normalne?

mirus25
7. apr 2009

no ja si idem asi ľahnúť. lebo nielen že ma bolí podbrušie, ale aj hlava. takže s tým skúsim niečo robiť. maj sa zatiaľ. a drž sa ! 😀

mirus25
7. apr 2009

myslím že to brucho áno. lebo sa zväčšujú vaječníky. aj tá pani čo som ju teraz spomínala, tak pribrala 15 kg.

mirus25
7. apr 2009

a v podstate to robia hormony samotné.

vevericka80
7. apr 2009

tak to mi je velmi luto.....tolko smutnych pribehov je ☹

vevericka80
7. apr 2009

ok...maj sa krasne...len pekne oddychuj

jaanulienka
7. apr 2009

Ahojte zienky, dnes sme boli s manzelom na spovedi. Ako som cakala tak sa aj stalo. Ziadne rozhresenie sa nekonalo lebo umele oplodnenie je hriech. Ja nie som az taka veriaca takze mi to ako si bolo jedno no manzelovi to jedno asi nebude a hlavne preto ze on veriaci je a to riadne. Takze si neviem predstavit ze uz nepojde nikdy na prijmanie. Aj vy s tym mate problem? 🙄

katy2
7. apr 2009

mirus, gratulujem ku krasnej urodicke 😵 😵 😵
jaanulienka, aj my sme boli vcera na spovedi, a vsetko prebehlo v pohode... a boli sme u dvoch roznych knazov.... nevzdavaj sa.... 😕

jaanulienka
7. apr 2009

Aj sa bojim ze manzel od toho ustupi a to by snad porazilo. Tak potom mal pan bozko urobit vsetkych zdravych a plodnych 🙄

katy2
7. apr 2009

jaani, v mensich obciach nemaju take skusenosti... v KE je to v pohode, je tu vela takych parov.....
hlavne povzbud manzela....

jaanulienka
7. apr 2009

Ahoj Katy a to fakt vam dal rozhresenie? Mna skoro ze nezbil. Tak asi v KE maju na to iny nazor. Nerozumiem tomu

jaanulienka
7. apr 2009

ale ked to cirkev neuznava tak to ma byt na celom slovensku. Mne ti tam hovoril ze zabijem 44 deti

katy2
7. apr 2009

jaanka, samozrejme 🙂 a to uz druhykrat, kedze to bolo uz 2.IVF..... 🙂
v KE maju vela takych pripadov... samozrejme, ze mi k tomu povedal stanovisko Cirkvi, ale bol zlaty a povedal, ze Boh pozera na svedomie cloveka.....

jaanulienka
7. apr 2009

asi tych nasich knazov poslem na preskolenie do KE.

katy2
7. apr 2009

uz to teraz nechajte tak a odporucam zabehnut na spoved amozno sa aj porozpravat s nejakym knazom tu v KE.....

katy2
7. apr 2009

ja idem, lebo dosiel manzel.... nevzdavajte sa..... Boh ma ine sudy ako clovek.... 🙂

cmuk05
7. apr 2009

Ahoj Katy uz 30 tt? 😲 tak to ide ten cas.... 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
7. apr 2009

cavik, ja som tiez VSZP 😉 ja si myslim, ze o 4 tyzdne by mali byt, skus zavolat v piatok, podla mna uz to bude 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre