• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
tak uvidis ako budes reagovat a robil ti aj HP? ja som mala fostimon
21. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no herman o 3 ani nahodou neuvazoval, len mi povedal, ze pri 2 je vacsia uspesnost, no ja som si dala iba 1, aj ked si myslim, ze keby som mala aj 5 , tak by nic z toho nebolo, kedze sa prestali vyvijat :unamused:
21. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem katy že je veľa takých prípadov a aj horších, ale momentálne mám takú depku.... mrzí ma to aj kvôli mojej práci... ale to je iná kapitola... viem, čím si si musela prejsť, neskutočne ti prajem aby si už pri sebe mala Hanku :dizzy_face: :dizzy_face: ale dúfam vieš, ako sa teraz cítim. Ja viem, ono to prebolí a ja budem bojovať ďalej, poznám sa, ale teraz nevládzem... tak som sa modlila aby to vyšlo :pensive: :pensive:
katy, lyndus, ixinka, ďakujem za podporu
21. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis horm.profil? ano nanovo mi urobil vsetky vysledky aj manzelovi.vsetko bolo OK
21. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz nemysli nato co bolo ale nato ako to teraz vynde a budes stastna tehulka a potom mamca :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ja by som ho popytala 3 kedze mne sa velmi nedari a mame strasne slabe spermose len ci bude suhlasit neviem
21. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piskotka mi sme take dve cuda nam to vinde neboj... :grinning:
21. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preto som sa marcelik pytala na HP lebo vecsinou podla toho urcuje lieky :wink:
21. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela, aj ja som mala puregon.... dobre sa picha, a je to z tych lepsich ale aj drahsich injekcii.... nieco ako gonal....
piskotka, ja viem, ako sa citis.... ale verim, ze bude dobre.... a dockas sa.... ja v juli pridem o pracu, takze sa musim hlasit na urade prace..... ale za Hanku mi to stoji.....
21. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka - presne viem ako sa citis. ja som bola hotova asi 2 tyzdne.ale viem, ze to bolo aj najma kvoli hormon, preco som to tak tazko znasala. ale teraz sa tesim, ze mozem ist bojovat dalej, skus sa tesit z peknych veci, nieco pekne si kupitna na seba a byt vela s priatelmi a mozno aj zasportovat si. toto som robila ja a pomohlo mi to velmi :wink:
21. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy preco prides o pracu? ved si na materskej to ta mozu prepustit?
21. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka, ja neviem, ale asi by som moc nechcela PK, potom je problem s zmrazovanim, aspon tak pisali holky, neviem,my sme PK nemali...
Petronelka, mne jest nepomaha, hlavne vecer ked nieco zjem, idem zomret jak mi je ale :angry: mno ten moj by chcel chlapca, tak mu asik nebude dopriate, hned na zaciatku som mu povedala, ze chlapci vymrzli, kedze nam museli rozmrazovat 5, aby mi mohli dat dve a mam taky citak, ze som mala pravdu hehe
21. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, vsetko sa da.... mala som docasny pracovny pomer, ale uz mi ho nemohli viac predlzovat, tak som bola ako zastupovanie pocas MD a teraz mi konci, takze tak..... :unamused:
21. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko je kvoli niecomu a pre nieco. musime verit, zdvihnut sa a ist dalej, ono to 100% pride, len u niekoho je to dlhsie u niekoho kratsie, ale kazda sa raz dockame. :wink:
21. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bábätko stojí za všetko na svete....
si predstavte, pôjdem aj k ľudovému liečiteľovi. Máme známu, ktorá ma jedno dieťatko a veľmi chcela druhé, pokúšali sa desať rokov a nič. Potom išli k nemu a on jej povedal, že do troch mesiacov bude tehu.. teraz má desaťmesačného syna... za vyskúšanie nič nedám, no nie... ?
21. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy tak to sa moze stat len na slovensku to je sila.... :angry:
kazda raz budeme mamcou :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piskota aj mna ber :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka myslim ze Hredzi ani jedno nedava a aj sestricka hovorila, ze ked daju dve a jedno sa neuchyti, tak podporuje to druhe, aby sa zahrizkalo, tak asik na tom nieco bude :slight_smile: viem ze tri davaju len ked su slabsie...
hej hej ixinka, zivot je hned krajsi :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednozncne, musime skusat vsetko, co nam da i tu len najmensiu nadej. ved presne - nic za to nedame a budeme mat aspon lespi pocit, ze sme zase nieco pre to urobili.

PK - je podla mna dobra vec, lebo po 5 dni je uz blankocysta a je vacsia uspesnost. aspon tak som sa niekde docitila.

inac vraj odporucaju jest aj chili papricky, nemate s tym niektora skusenosti, kedy, kolko a ako ?
21. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka liecitel urcite neublizi, za pokus to stoji
21. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi,pôjdem vyskúšať a dám vám hneď info že čo a ako. Sesterka má polycystické vaječníky a bola u neho. Povedal jej, že sú preč a že sa má teraz na 3DC sa majú snažiť aj keď bude veľmi krvácať, že vraj otehotnie a bude mať syna. Tak uvidím či to funguje :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelik ja som jedla kajanske korenie no ako vidis ja niesom tehu ale katy jedla a je tehu :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piskota a kde je ten liecitel? no ja tam isto musim ist chod to pekne vyzistit :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka, ja som chilli jedla pred poslednym IVF..... 2x denne kapsulu.....
a ta PK, je to dobra vec, ale pokial sa vydari ET, lebo je problem s mrazenim a rozmrazovanim, takze tie dalsie uz nie su moc kvalitne a teda pouzitelne.... vsetko ma svoje pre a proti..... podla mna sa to vyplati, ked je viac vajok, niektore dat na PK a niektore mrazit....
marcelka baby tu vo velkom jedia chilli pred transferom :slight_smile: ja som o tom nevedela, ale nastastie za podarilo aj bez :slight_smile: snad to bude aj dalej ok :slight_smile:
mno na uchytenie je to urcite lepsie, ale maju potom mensiu uspesnost so zmrazovanim, aspon co som citala, ale hlavne ze to pomoze k babatku :slight_smile: v SPLNe robia PK napr. ked je odber v stredu a transfer v pondelok, tak nejako myslim :slight_smile:
jasné že dám vedieť, joj bambuľky taká som rada, že vás mám, nikto mi nerozumie - len vy :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime co povie dr. a kolko sa vobec urodi, poradim sa s nim, urcite by som bola aj za mrazacikov, kedze z preveho IVF sme nemali ani jedneho, tak potom sa musi ist hned na 2.ivf, zase o nejaku sancu je to menej
takze ked zajtra mi pichnu inj. mozem zacat jest chili ? a kolko papriciek na den ?
21. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piskotka aj my sme radi ze ta mame ved sme tu jedna pre druhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozes aj dnes zacat kolko zvladnes :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem daco porobit vratim sa kukucky moje zlate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok