• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
mno tak ja by som chilli original urcite nezjedla, neznasam stiplavu papriku :angry: :angry: :angry: maximalne to kajanske by som mozno este zvladla :slight_smile:
21. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, kocendy. Uz som si vas precitala. :slight_smile: Piskotka, :frowning2: Aj tak verim, ze krvicka bude pozitivna. Katy, tolko si si toho presla... , ale nastastie uz coskoro budes mat Hanku pri sebe. :slight_smile: Obdivujem teba aj tvojho manzela.
Piskotka, takze ludovy liecitel? :slight_smile: Urcite daj o sebe vediet. :slight_smile: Ak nam Hredzak odporuci ist na IVF az v septembri, tak mozno pocas prazdnin skusim aj alternativne liecby... Uvidim co mi na to povie manzel. Ved nejake bylinky (prirodne), ci masaz nezaskodia, nie?
21. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja odidem a su tu popisane tri strany :grinning:
piskotka, ja neviem co mame urobit aby si nebola smutnucka, ja este neviem co mna caka.
ixi mam volat okolo obeda
21. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dalidka, na krv sa už nespolieham, vieš ten môj šiesty zmysel ma málokedy sklame - veď som bosorka :dizzy_face: :dizzy_face: určite dám vedieť čo a ako, neboj hneď to nahlásim čo mi povedal, len verím, že sa stretneme, lebo nemá ani telefón ani televízor, býva na samote a má už osemdesiat rokov :confused: :confused:
vraj je dobrá thajská masáž - moja kolegyňa sa chystá, tiež chce mať veľmi bábo.. a ako učenie?
21. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milisska, mne stačí, keď ste tu a že vidím, že sa vám darí - to mi úplne stačí :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz ste sa kde všetky stratili ? :confused:
21. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz tu sem tam odbehujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
melisska drzim babulkam palceky uz som taka nedockava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
isto sa ich oplodnilo aspn 20 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, minimálne 20 a som zvedavá, kedy bude transfér :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa tak nechce ist do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme dve :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute pisatelky :grinning:
Marcelka my sme sa s dokim o dalsom postupe nebavili, moj posledny kontakt so SPLNom bol telefonat so sestrickou o negativnom vysledku... Tak ako som sa na 1.IVF elmi tesila, tak druhe uplne zavrhujem, proste citim ze moja cesta tadial nevedie... no uvidime... a my sme nemali mrazacikov, mala som len 3 vajka, z toho sa oplodnili 2 a tie vlozili. Mrzi ma ze sa vam tolko embryjok nevyvijalo dalej :pensive:
Piskota mojko presne aj ja som mala pocit ze cim viac pre babiku robim, tym je to horsie a uplne zbytocne. Proste mozme robit co chceme, ajtak je to vo vyssej moci :wink: Takze teraz nerobim nic a som stastna a hlavne kludna bez slz a depky :wink: Tiez som bola u jedneho liecitela, ale v BB, tak od neho papam bylinky - imelo a caje. Ale zaujal ma aj ten "tvoj" liecitel, som zvedava co ti povie. Kedy tam planujes ist? On dava aj nejake bylinky alebo len povie kedy keksikovat alebo aky je u neho postup? Ten moj zavrie oci a ako keby pocuval co mu povie niekto z hora, on si to zapise na papier v podobe ciarok, no je to zaujimave. Sice mi to pripadalo trochu cudne, ale on sa tym zaobera uz poriadne dlho, aj jeho otec a stary otec mali take schopnosti. A tento moj uz tiez ma po 70-tke :slight_smile:
Ixi paci sa mi tvoja dobra naladicka :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixinka kedy ides do prace? Meliska uz volas?
21. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus mate nakupenych peknych macikov :slight_smile: Farbne posobia ako pre chlapeka :slight_smile:
21. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcatka ja sa citim skoro ako ked mi maju volat vysledok z krvi :grinning:
este nevolam okolo12-te
piskoteka, ved aj ja som rada ze vas maaaaaaaaaaaaam :dizzy_face:
zajacik plne s tebou suhlasim,tie stresy ....akoby sme nezili naplno
21. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky hodim vam tu jeden link, ten clanok si precitajte, je to hotovy zazrak - pre vsetky tie co tuzia po babike a niekedy pochybuju a stracaju nadej - je to skutocny pribeh, ozaj sa oplati precitat:

http://www.miriam.sk/miriam12/Miriam12_Svedectvo_Neplodna.html
21. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajačik, ja som u neho ešte nebola, takže neviem povedať že čo a ako. Sesterke sa dotýkal brucha, vraj to neskutočne bolelo, kričala tam vraj ako na raty. Ja sa chystám o dva týždne, lebo budúci týždeň mám poobedné - som v práci minimálne do 19:30 :angry: :angry: ale ako som písala, nemá telefón a ideš tam na blint. je to skoro 100 km od KE, ale vraj tam k nemu chodí veľmi veľa ľudí a má vraj dobré výsledky, tak uvidíme či nám tiež pomôže. :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik, ja som si po kazdom neuspechu vzdy povedala, ze ten hore asi skusa, kolko znesiem :grinning: a tiez si s kludnym svedomim hovrim, ze som urobila maximum pre nasu fazulku... hlavne se si spokojna a stastna :slight_smile:
inac sestricka spominala, ze je dobre ked sa medzi transfermi a IVF nerobia dlhe pauzy, telo je nastartovane a tak...
21. máj 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska volaj, urcite ich uz spocitali :slight_smile: Drzim palceky :dizzy_face:
Naozaj lyndus vy uz nakupujete pre maleho ?:wink: :dizzy_face:
zajacik dakovam, ja to beriem tak ze bledo modra je pekna aj pre dievcatko, tak sme sa rozhodli s mangelom :slight_smile:
21. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, dnes ste už stihli hodne popísať.

meliska pekná úroda :slight_smile: neboj, bude dosť aj po oplodnení, ostane aj na druhé, tretie bábo :slight_smile:

marcelka puregon je fajn, dostaneš pero a to sa potom pichá jedna radosť, aj mne to vyšlo s puregonom na prvý krát, vkladá občas aj tri, aj mne vložil, inak aj u nás je všetko OK a predsa to prirodzene nešlo, nešpecifikovaná neplodnosť.

a hlavne myslieť pozitívne!!! pozrite na mňa, ja som vôbec nerátala s možnosťou, žeby to nevyšlo, od začiatku som to brala ako hotovú vec. Až keď som objavila koníka, tak som zistila, aká som bola naivná. :slight_smile:
21. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno stastna to zena
21. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mwlisska dostali sme to secko od sestreky, ta to mala pre svoja drobatka, ktore uz vyrastli, tak to snad vyuzijeme :slight_smile:
21. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľa robí psychika, verím tomu, na druhé IVF už pôjdem so strachom.
21. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz cakam ako na ihlach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deny urcite hra svoju rolu aj psychika, ale... ja som do 1.IVF isla s tym, ze to vyjde na 100% (no dobre tak 99,99999%) :grinning: , lebo taky optimista ako ja inak ani uvazovat nemohol, bola som v uplnej psychickej pohode, tiez som to brala ako hotovu vec, a predsa to hotova vec nebola... ale pocas tych dvoch tyzdnov cakania na vysledok som sa modlila aby to dopadlo tak ako chce panbozko, proste som verila ze rozhodne spravne :slight_smile: A preto som aj teraz kludna lebo viem ze to bolo pre moje dobro, proste tak to malo byt :wink:
21. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak do prace idem dnes na 14 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajačik, som si poplakala, také to bolo smutné no nádherné
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok