Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
21. máj 2009

zajko tak tak 😀 nemam namietok 😀
lyndus veru, bodaj by, pri 1. IVF ich bolo 26 😀 no ale troska inak som stimulovala 😅

kukulik30
21. máj 2009

a mne je vlastne jedno, len nech dajake su a hlavne, tie co vlozi nech sa riadne zahryznu a von pojdu az o 9 mesiacov 😵

lyndus
21. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeej kukulik, riadna kopa, kde sa ja hrabem so svojimi 16. sa mozem zahrabat hehehe

lyndus
21. máj 2009

kukulik a ake si mala tehu? v pohodke?

kukulik30
21. máj 2009

nezalezi na kvantite , ale na kvalite 😀

kukulik30
21. máj 2009

ju lyndus, ...co ti poviem...kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne tehu....zle mi bolo iab tak mierne, napinanie obcas z rana a inak nic, citila som sa super, spala som super, takze sa nestazujem 😵

lyndus
21. máj 2009

juuuuuuuuuuuj super, aj ja by som take mohla mat 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

a kto vyberal meno malemu?

kukulik30
21. máj 2009

lyndus, popravde...meno sme losovali, kedze ich bolo na vyber viac....ale losovali sme asi tak, ze nakoniec som vylosovala ine, ale nejako sa mo zapacilo samuel, tak aj napriek tomu, ze vyslo ine, som losovala dovtedy , kym nevysiel Samo 😀 😀 😀 dobre nie...aka nahoda 😝 😀
manzel chcel Matusa , ale mne sa az tak nepacilo...mne sa velmi paci Juraj, ale brasko uz je Jurko, tak som to uz nechcela davat a este Šimon, ale to sa zas nepacilo manzelovi...takze kompromis...aj tak si mylsim, ze mu sadlo ako uliate," lapaj Samko"

kukulik30
21. máj 2009

a pre dievcatko mam uz vybrate , ak raz bude , bude Ester 😵 alebo po mne Lívia, to zase chcel manzel 🙂

ixi
autor
21. máj 2009

no ja som mala 28 takze dufam ze pri dalsom ivf ich tiez bude dost ale hlavne kvalita 😀 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

hehehe kukulik, super vyber mena, ze ma to tiez nenapadlo 😀 😀 😀

kukulik30
21. máj 2009

ixi, sme ale nosnice 😀

lyndus
21. máj 2009

mno veru baby, ide vam to 🙂

ixi
autor
21. máj 2009

tak tomu ver 😀 😀 😀 😀 som zvedava ci budem tento cyklus spinit ak nie tak je to z liekov a to uz budem riesit s dokim 😢 😀 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

som sa pytala sestricky ze kolko mali najviac vajok a ona povedala ze 35 ci 38 takze riadne 😀 😀 😀 😀
ozaj marcelka sestricka mi spominala ze jedna kocka nechcela icsi a sa jej neoplodnilo ani jedno takze neriskuj a bude to super 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

mno ja by som urcite nezasahovala do ich roboty, vedia preco secky tie procedury robia 🙂 ja som chcela icsi, manegel nemal uplne super spermio, tak som to nechcela riskovat 🙂

ixi
autor
21. máj 2009

a ja som musela mat icsi a nelutujem aspon nachvilu som pocitila co je to za zazrak byt tehu 😵 😵 😵 mozno keby som nespinila tak by som o chvilku rodila 😔 😵 😵 😵

lyndus
21. máj 2009

nebojaj ixinka, ty sa este tolko narodis, az ti to polezie na nervy 😀 😝 😀

ixi
autor
21. máj 2009

som si tu doniesla kavcu nech ju vylochtam 😀 😀 😀 inak kukulik pevne verim ze tekutinky su tvoj najvecsi priatel 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

hej ja budem mat 3 deti 2 dievky a 1 chlopka 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

...len si davaju nacas 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

http://www.creartive.sk/image/deti/88.jpg jeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

lyndus
21. máj 2009

jeeeeeeeeeeej ixi jak to mas super naplanovane, aj my chceme aspon 3 😀 😀 😀
veru veru, kukulik, flase porozkladane po celom byte ze? 😉

kukulik30
21. máj 2009

ixi, ano mam pri sebe flasu mineralky, od zajtra zacinam 😀 ....inak , kedy ste pichali, rano alebo vecer?ja som predtym pichala vecer 😕 asi aj teraz tak budem

lyndus
21. máj 2009

jeeeeeeeeeeej ixi to si mi nemala ani ukazovat 🙂 manzela to nepotesi hehehehehe

kukulik30
21. máj 2009

vcera som si kupila balenie fatry a balenie obyc mineralky a potom budem doplnat...sice si neviem, predstavit, ako vypijem take mnozstvo, sak sa pocuram 😝 😀

ixi
autor
21. máj 2009

no kukulik chvalim ta ze si poctiva v tom piti ja som pichala tak o 17 😎 😎
lyndus ja to mam tak vyvestene 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

kukulik ja vecer, teda manzel mi pichal 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

ja som kazdy den vychlochtala 3 flase 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre