Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
ixiautor
โ€ข
21. mรกj 2009
ved kazdy tuzi aby to vyslo na 1. krat x-) x-) x-)
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
inac skoda ze nevyrabaju presne take ale v kombinacii s bledo zelenou, alebo oranzovou, to bby bolo uplne unisex ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
melisska
โ€ข
21. mรกj 2009
Ako ste to vedeli? Oplodnilo sa 20 x-) takze cakame do pondelka, ze ostanu tie najlepsie ๐Ÿ˜‰ juuuuuuuuj dievcata
piskota80
โ€ข
21. mรกj 2009
melisska, z รบprimnรฉho srdieฤka gratulujem a na pondelok strรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกรกลกne silno drลพรญm palce. x-) x-)
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
jasne, ze kazdy chce, aby to bolo na 1x...ja som tiez isla do toho s tym, ze to vyjde, ani som nad inym neuvazovala...este aj ked som si robila test, brala som ako samozrejmost, ze tam ta druha ciarka bude ๐Ÿ˜ƒ :-p ๐Ÿ˜ƒ ale ruky sa mi klepali aj tak ๐Ÿ˜‰
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Melisska naaadhera x-)
Piskotka takze hlavku hore, vidis ze to ide aj v beznadejnejsich pripadoch, takze urcite raz maminami budeme, treba tomu verit x-)
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
jeeeeeeeeeeeeeeeeej melisska ake super cislo ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, uspech riadny ๐Ÿ™‚ a vsetky nechaju do pondelka, ci noektore aj zamrazia?
ixiautor
โ€ข
21. mรกj 2009
vidis ja som povedala ze 20 no nemohla som povedat ze 27 x-) x-) x-) ja sa tak tesim huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Ixi ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
kukulik30
โ€ข
21. mรกj 2009
ahojte, uz som doma , Samuel haja a ja odpovedam ๐Ÿ˜ƒ

Petronelka , zajtra zacinam pichat 150 jednotiek gonalu, a v stredu je kontrola ๐Ÿ™‚

melisska x-) x-) x-) jejej, to je krasne cislo, riadna kopa...tesiiiiiiiiiiim sa ๐Ÿ™‚
ixiautor
โ€ข
21. mรกj 2009
melisska tak to su teda iny bojovnici silaci riadny jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Melisska a oplodnili sa sami alebo cez ICSI? x-)
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
mno jaku si tu vlnu nadsenia rozputala, mohlo by byt kych pozitivnych spraviciek aj viac ๐Ÿ™‚
melisska
โ€ข
21. mรกj 2009
dievcata az mam slzy v ociach x-) nie nezmrazia, doki mi povedal ze iste vssetky neostanu, ale tie najsilnesie ano x-)
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Melisska slzicky od stastia a dojatia su tu povolene, dokonca vitaneee x-) x-) x-)
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
๐Ÿ™‚ a preco transfer az v pondelok? si chcela PK?
melisska
โ€ข
21. mรกj 2009
zajacik urcite aj prirodzene aj ICSI, vzdy mi to robili pol na pol. som dojata teraz este pondelok, transfer bude 10:30
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Lyndus ked je vela vajok, tak sa navrhuje PK aby sa vlozili ti najsilnejsi bojovnici ๐Ÿ™‚
melisska
โ€ข
21. mรกj 2009
zajacik ti lyndus napisala, mne to navrhol doki, naco chodit na KETy a nic z nich
piskota80
โ€ข
21. mรกj 2009
melisska, a to sa dรก kombinovaลฅ? =-) =-)
kukulik30
โ€ข
21. mรกj 2009
melisska, no to je dobry napad s tou PK, ja by som tiez tak chcela , ak bude vacsie mnozstvo embryjok...no ale nepredbieham, uvidime x-)
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Melisska teraz to musi dopadnut podla tvojho motta v pase x-)
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
zajacik super ๐Ÿ™‚ mno nech len pekne rastu, bojovnici ๐Ÿ˜‰
kukulik30
โ€ข
21. mรกj 2009
melisska, vies o tom , ze tehulkujeme spolu? to je jasne ako facka ๐Ÿ˜ƒ inak to nemoze byt ๐Ÿ˜‰
piskota80
โ€ข
21. mรกj 2009
melisska, super - inak som pรญsala, ลพe cez vรญkend budem v Gelnici x-) x-) x-)
deny3
โ€ข
21. mรกj 2009
melliska รบลพasnรฉ ๐Ÿ™‚ ako som pรญsala, bude aj na druhรฉ, tretie bรกbo ๐Ÿ˜‰ kde sa ja hrabem s troma.
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Kukulik no ty budes tehulkovat o dva tyzdne dlhsie ako Melisska, lebo kym ty sa este len budes chystat na porod, ona uz bude mat svoje babiky z porodnice doma ๐Ÿ™‚ Dobre som to vymyslela, ze? Uz aby bol februar, co? ๐Ÿ˜ƒ
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
melisska ved jasne, ET ro isti, budu dvojky, naco sa piplat s kETom ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ javascript:addEmoticon(๐Ÿ˜…','vBody')
zajacik...
โ€ข
21. mรกj 2009
Lyndus zase carujes ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
lyndus
โ€ข
21. mรกj 2009
zajacik jasnacka, som bosorka jak vysita, tak nech to ma Melisska jednym vrzom ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ a kned za nou kukulik, ta bude mat vajok tiez na rozdavanie ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ

Zaฤni pรญsaลฅ odpoveฤ...

Odoลกli