• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
ved kazdy tuzi aby to vyslo na 1. krat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac skoda ze nevyrabaju presne take ale v kombinacii s bledo zelenou, alebo oranzovou, to bby bolo uplne unisex :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako ste to vedeli? Oplodnilo sa 20 :dizzy_face: takze cakame do pondelka, ze ostanu tie najlepsie :wink: juuuuuuuuj dievcata
21. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, z úprimného srdiečka gratulujem a na pondelok strááááááááááááááááááááááášne silno držím palce. :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze kazdy chce, aby to bolo na 1x...ja som tiez isla do toho s tym, ze to vyjde, ani som nad inym neuvazovala...este aj ked som si robila test, brala som ako samozrejmost, ze tam ta druha ciarka bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ruky sa mi klepali aj tak :wink:
21. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska naaadhera :dizzy_face:
Piskotka takze hlavku hore, vidis ze to ide aj v beznadejnejsich pripadoch, takze urcite raz maminami budeme, treba tomu verit :dizzy_face:
21. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeej melisska ake super cislo :grinning: :grinning: :grinning: blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, uspech riadny :slight_smile: a vsetky nechaju do pondelka, ci noektore aj zamrazia?
21. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidis ja som povedala ze 20 no nemohla som povedat ze 27 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja sa tak tesim huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som doma , Samuel haja a ja odpovedam :grinning:

Petronelka , zajtra zacinam pichat 150 jednotiek gonalu, a v stredu je kontrola :slight_smile:

melisska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jejej, to je krasne cislo, riadna kopa...tesiiiiiiiiiiim sa :slight_smile:
21. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska tak to su teda iny bojovnici silaci riadny jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska a oplodnili sa sami alebo cez ICSI? :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno jaku si tu vlnu nadsenia rozputala, mohlo by byt kych pozitivnych spraviciek aj viac :slight_smile:
21. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata az mam slzy v ociach :dizzy_face: nie nezmrazia, doki mi povedal ze iste vssetky neostanu, ale tie najsilnesie ano :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska slzicky od stastia a dojatia su tu povolene, dokonca vitaneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a preco transfer az v pondelok? si chcela PK?
21. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik urcite aj prirodzene aj ICSI, vzdy mi to robili pol na pol. som dojata teraz este pondelok, transfer bude 10:30
Lyndus ked je vela vajok, tak sa navrhuje PK aby sa vlozili ti najsilnejsi bojovnici :slight_smile:
zajacik ti lyndus napisala, mne to navrhol doki, naco chodit na KETy a nic z nich
21. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, a to sa dá kombinovať? :confused: :confused:
21. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, no to je dobry napad s tou PK, ja by som tiez tak chcela , ak bude vacsie mnozstvo embryjok...no ale nepredbieham, uvidime :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska teraz to musi dopadnut podla tvojho motta v pase :dizzy_face:
zajacik super :slight_smile: mno nech len pekne rastu, bojovnici :wink:
melisska, vies o tom , ze tehulkujeme spolu? to je jasne ako facka :grinning: inak to nemoze byt :wink:
21. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, super - inak som písala, že cez víkend budem v Gelnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melliska úžasné :slight_smile: ako som písala, bude aj na druhé, tretie bábo :wink: kde sa ja hrabem s troma.
Kukulik no ty budes tehulkovat o dva tyzdne dlhsie ako Melisska, lebo kym ty sa este len budes chystat na porod, ona uz bude mat svoje babiky z porodnice doma :slight_smile: Dobre som to vymyslela, ze? Uz aby bol februar, co? :grinning:
melisska ved jasne, ET ro isti, budu dvojky, naco sa piplat s kETom :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
Lyndus zase carujes :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik jasnacka, som bosorka jak vysita, tak nech to ma Melisska jednym vrzom :grinning: :grinning: :grinning: a kned za nou kukulik, ta bude mat vajok tiez na rozdavanie :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok