Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
22. máj 2009

melisska, nie sú cez víkend nejaké akcie v gelnici?

ixi
autor
22. máj 2009

piskota isto ti daco brnkne do nosa 😀 😀 😀 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuj deny, to vazne? a ako ti to zistili? mno deny to mas dost komplikovane...a mrazaciky neostali? ixi my sa tiez chystame take si kupit 😀

ixi
autor
22. máj 2009

piskota ides do gelnie?

deny3
22. máj 2009

díky ixi, aj ja hovorím, mladosť som si užívala po diskotékach a teraz už môžem rodiť. Preto ti stále hovorím, že ty máš ešte čas, vyčkaj, neskôr aj medicína pokročí, čo môžeš vedieť.

ixi
autor
22. máj 2009

gelnice 😀 😀

ixi
autor
22. máj 2009

deny ale ja chccem 3 deti 😀 😀 😀

ixi
autor
22. máj 2009

ja viem ze vsetko ma svoj cas len dakedy mi to nejde do hlavy 😀 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

deny ano, Dankovcik je expert na dvojicky, takze urcite preto na to prisiel... bola si unho na diagnostiku? aj ja by som chcela ist... kolko si platila, nech viem, na co sa mam pripravit 😀

ixi
autor
22. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5646023 pre poohmaniakov 😀 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

ixi aj ja chcem 3 a musim to stihnut do 35-ky, potom rapidne klesaju sance, aj ked pozeram ze holky su v pohodke aj okolo 40-tky 🙂 takze moja mas vazne koooooooooooooooopec casu aj na 6 detureniec, nielen na 3 😉

ixi
autor
22. máj 2009

ale ja chcem teraz a nie cakat

lyndus
22. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej ixiiiiiiiiiiiiiiiiii, ty si pokladik, tie su vazne uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne 😀

ixi
autor
22. máj 2009

ja uz som chcela v 17 ale este som chodila do skoly my sme sa zacali snazit hned po maturite 😀 😀 😀

ixi
autor
22. máj 2009
lyndus
22. máj 2009

mno ixi to poznam, ked som v 15-tke dostala prve kramy, tak prva otazka bola ze: to uz teraz mozem mat deti, ze? mama skoro odpadla hehe mojmu byvalemu som skoro 9 rokov pilila usi s mimcom, nakoniec sa to skoncilo tak, ze som sa vydala az v 28. za uplne ineho chlopa, s ktorym teraz po 3 rokoch konecne cakame drobca, snad sa dockame 😅

lyndus
22. máj 2009

jejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀

deny3
22. máj 2009

ixi aj ja chcem tri 😀 len neviem, kedy to stihnem, asi budem musieť ako jabloň, dvakrát do roka.

mňa lynduš kvôli veku poslala gynekologička, v tom 13tt to boli nejaké kombinované testy, to som platila nejak do 10€, potom mi vyšli zlé tripple testy a keďže som nechcela amnio, tak rýchlo k Dankovčíkovi v 17 tt, ten bábo premeral a prerátal riziko vývojových porúch, to som platila 23€, ešte idem aj 11.6. , som zvedavá, či sa ukáže pipík. Fotky sú tam drahé, čiernobiela maličká stojí 7€, ale všetko to stojí za tie peniaze.
IVF mi vyšlo na prvý krát, ale predtým dvakrát IUI a nič, aj teraz mám furt nejaký problém, takže ten týždeň pri mene nech vás nepletie, ako mi fajne.

piskota80
22. máj 2009

áno ixi, idem do Gelničky, naši tam majú chalúpku. Mladý ide pracovať, ja vegetiť a učiť sa, lebo pri Vás to neviem 😀 😀 stále tu sedím a kecám s vami 😀 😀

katy2
22. máj 2009

deny, tak predsa aj tebe vysli zle tripple testy? kolko si mala riziko? a po preratani u dankovcika? tusim sme na tom rovnako..... ten nas vek..... 😠

deny3
22. máj 2009

ixi si blázonko 😀 ale nič v zlom, v 17 tich som ani nepomyslela na vážny vzťah, nieže na bábo, ja som dospela až v 35 tke.

ixi
autor
22. máj 2009

a ja som myslela ze si pisem s ama sosebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja tu tiez stale sedim a neviem sa odlepit

ixi
autor
22. máj 2009

deny ja uz ked som chodila do skolky a ked sa ma pytali co budem ake povolanie tak som hovorila ze mama 😀 😀 😀 deny ja mam 23 a snazime sa uz 5 rok...........

lyndus
22. máj 2009

deny nebojaj, podla mna tie vysledky su velmi skreslene vekom, takze to nemusi nic znamenat 😉 bude to urcite oki 😉 ja sa uz enmozem dockat konca budceho tyzdna, stem srdieckoooooooooooooooooooooo 😀

dafy
22. máj 2009

ahojte splniecka 🙂 🙂

ixi
autor
22. máj 2009

ahoj dafy som rada ze uz sa ti to blizi 😀 😀

dafy
22. máj 2009

meliska ja na tvojom mieste dam si vlozit urcite 3 bojovnikov je to väcsia sanca 😉

ixi
autor
22. máj 2009

musim ist ale ja pridem papa 😎 😎 😎

dafy
22. máj 2009

ixi no bliži ale aj strach je stale väcsi a väcsi 😀

deny3
22. máj 2009

pri kombinovanom 1:44, down 1:250, narevala som sa, sestrička mi volala nech hneď zajtra prídem k lekárke, hneď som vedela koľko bije, ale nakoniec na lekárka upokojila, že ten syndróm narobil paseku a pre istotu ma poslala k Dankovčíkovi, a tam nejak 1:400 a down 1:2500, a vieš ako u neho, pekne pozrel žiaden rázštep, noštek pekný, uška, krk, srdiečko, plný močový mechúr aj žalúdok, aj každý deň by som chodila.
a ešte stále žiadne pohyby, občas nejaké vlnky, ale včera spal malý asi celý deň.
a čo tvoja malá katy? ešte tam má miesto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre